Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
'Söyle paşam, nedir bu işin aslı…'

12 Eylül'ün o karanlık günlerini yaşayan birisi olarak sizi çok iyi anlıyorum. Hal bu maalesef.. Ama ilerisinin daha iyi olacağını ve bu hırsız Vatan Hainlerinin defolup gideceğini tahmin ediyorum.. Umuyorum.. Saygılar..

07 Eylül 2015 22:57
Hey Millet !

Harikasın Newyorker.. Eline sağlık.. Selamlar..

13 Temmuz 2014 11:17
CHP ve MHP'nin "Çatı adayı" Ekmeleddin bey, Atatürkçü medyayı tornistan ettirdi

Zaten bu kanalları bu konulara kanalize edenler, CHP tabanını sandığa göndermemek ve RTE'nin çok rahat bir şekilde köşke çıkmasını sağlamayı hedeflemektedirler bence.Öylede olacak maalesef. Bu adaylar konusunda bende bir yazı yazmıştım, bu yazınızla birlikte değerlendirildiğinde her iki yazıda amacını anlatıyor. Elinize sağlık. H. Çetinkaya, Hakan Aygün ve Barış Yarkadaş gibi Fetullah muridlerinden başka ne beklenir ki?. Her şeyden önce Cumhuriyet'in ve Halk Tv'nin bu insanların elinden kurtulması gerekir. Saygılar..

13 Temmuz 2014 11:03
Ağustos yanılgısı...

Ekmeleddin RTE'nin çok rahat köşke çıkabilmesi için ortaya sürülmüş bir ABD projesidir. O yüzden ülkem halkının bu iki adaydan birisini seçmeye zorlanmasını hazmedemiyorum. Bu ülke ne yazıkki bir tane Atatürk'çü, Yurtsever bir aday çıkaramamıştır. Oyumu geçersiz olarak kullanacağım. Saygılar..

13 Temmuz 2014 10:54
Tayyip mi, Ekmeleddin bey mi ABD adayı?

Ekmeleddin RTE'nin Köşke çok rahat çıkabilmesi için ABD tarafından ortaya sürülmüş bir piyondur bence. Sonuçta RTE'nin Köşke çıkabilmesi için Ekmeleddin kullanılıyorsa, her ikisi de ABD adayıdır. Fakat ABD'nin baş rolü RTE'dir. Ben her iki turda da, (Ki olayın ikinci tura kalacağını sanmıyorum) geçersiz oy kullanacağım. Saygılar, sevgiler..

13 Temmuz 2014 10:48
Issızlığın ortasında!

Babanıza geçmiş olsun.. Yazınız güzeldi.. Selamlar..

13 Temmuz 2014 10:25
Yurttan tecavüz haberleri

Şimdi git gör bu tecavüzcü sapıkları, ellerinden teşbih düşmez camiden çıkmazlar.. Ellerine sağlık..

07 Aralık 2013 09:38
Ergenekoncu eşdeğer milliyetçi

Öncelikle yazılarınızdan yeni haberim oldu, bundan sonra daha sık takip edeceğim. Ergenokon, Balyoz, Oda Tv vs.vs.bunların hepsinin hikaye olduğu ve sahte belgeler ve CD'erle Türk Ordusunu itibarsızlaştırma ve devreden çıkartma senaryosunun bir parçası olduğu orta yerde duruyor. Ve Allah'ın sopası yok ki lafını doğru çıkarırcasına tüm dalaverelerini ve yalancılıkları ile suçlarını bir bir itiraf ediyorlar. Obama'nın Beyzbol sopasının verdiği korku ile Ordu'ya saldırıyorlar, halka saldırıyorlar, Türklüğü reddeden insanlar bunların akıl hocaları.. Selamlar, Saygılar..

02 Aralık 2013 19:18
Kız kardeşle evlenmek caizmiş

Şimdi bu Selefi Şeyhi Nasır El Ömer'in avukatlığına soyunan ve "olamaz kesinlikle dememiştir, dememiş" diye feryat figan ağlayarak yorum yazan sevgili "dostlarıma" sormak lazım. Mısır'da Mursi döneminde yine böyle sapık bir şeyhin (Ki o da sapık selefi anlayışına mensuptu) "9 yaşındaki kız çocuklarına nikah kıyılabilir" fetvası verdiğini ve Mursi'nin de bu teklifi kanun yapmak istediğini bilmiyorlarmı?. Bu "kardeşlerimizin" böyle kraldan çok kralcı zıplamaları tabiki RTE'nin bölgede fiyasko olan politikalarına ve Esad'ın tüm dünyayı kendi görüşlerine ve haklılığına inandırmasına olan hınçlarından geliyor bence. Tayyip muridliği bunların gözünü kör etmiş..Başkada bir şey söylemiyorum.. Saygılar..

24 Kasım 2013 09:11
Sırrı Süreyya Önder İstanbul'a Aday Olursa

Hatırlarsan yayınlamadığım yorumlarım vardı ve bu konuda bir de blog yazmıştım. O yüzden (yayınlayacağını umuyorum) dedim. Kırıcı olduysa özür dilerim. Neyse Doğu'nun nasıl bir devrimci olduğunu Deniz'lerin avukatlığı hususunu kabul ederek öğrenmende bir şeydir. Her kes ne mal olduğunu ortaya koydu diyorsun da, ne mal olduğunu ortaya koyan bir tane solcu devrimci yok ki orta yerde Doğu'dan başka.. Aydınlık arşivinin her halde reklamlar ve magazin kısımlarını okumuşsun.. İyi oku..

02 Kasım 2013 17:45
Toplam blog
: 243
Toplam yorum
: 688
Toplam mesaj
: 103
Ort. okunma sayısı
: 753
Kayıt tarihi
: 26.03.07
 
 

1957 Kars doğumluyum. Emekliyim. Gazi Üniversitesi İİBF İşletme bölümü ön lisans mezunuyum. Yazı ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster