Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
6,907.gün; bir kanser hikayesi

siz çok değerli bir insansınız. uzun ömrüler dilerim.

27 Eylül 2009 15:09
Bir kadının erkeği olmak istedim

Muzaffer Bey, bu şiirinizi facebook'ta hazırlanmış bir gösteri ile okudum. Kim olduğunuzu merak ederek araştırdım ve Milliyet Blog'da rastladım. Tebrik ediyorum, çok yalın ve samimi bir anlatım tarzınız var. Hayatınızda başarılar dilerim.

27 Eylül 2009 15:00
Milliyet Blog Hatıra Ormanı açılışı

Gurur duydum hepimizle.. Önderlik ettiğiniz için teşekkürler.. ben 5 nisan'da katılamıyorum. Ama eğer Türkiye'mizin ağaçlanırılmasına ihtiyaç duyulan bir başka alanına 2. bir orman kurulacaksa, ben de varım. Sevgi ve saygılarımla,

02 Nisan 2008 19:21
22 Mart 2008 Antalya buluşması ...

etkinlik programı hala geçerli mi? ben de varım.. konyaaltı'da görüşmek üzere.. eğer program iptal olduysa(ki olmasın) bu mesaj kendini 3 saniye içinde imha edecektir.(izler bırakarak):)

22 Mart 2008 08:22
Merak ediyorum!

Merhaba Yeşim, Hayal kırıklığı yaşadığın ortada.. Reddedilmek -özellikle yazabilecek kadar ince bir ruha sahipken- çok incitici.. Umarım bilgi ihtiyacın, bilgi ihtiyacımız karşılanır.. Bir cevabın ikna etmesi için açık ve anlaşılır olması gerek, Gelecek 1 cümlelik cevap yetmez.. Bu da dostumuz MB'ye bir ipucu olsun..

19 Ocak 2008 14:12
Bir alfabe keşfetmek istiyorum.

Hem de çok.. Teşekkürler güzel yazın için..

12 Ocak 2008 21:31
Benim Babam, Benim Annemi Döver!

Görüştüğümüz günden bu yana, ilk okuyuşum seni. Ve ben mizahi yazılarından önce bu yazınla tanıştım. Üzgünüm, yazdırıldığı için. Ülkemizin kadınları, çocukları ve hatta erkekleri olarak umarım daha sağlıklı, kendini daha kolay ifade edebilen ve kendine güvenen insanlar yaratabiliriz neslimizden.. herkes bir gün gerçekten insan olana kadar yaraları sarmaya ve bu konuları gündemde tutmaya devam.. eline sağlık..

10 Ocak 2008 15:48
Usta blog yazarları!

Arif Bey, yazınızı okuduktan sonra aslında uzun bir süredir masaya yatırma ihtiyacı duyduğum bir konu gün ışığına çıktı. Öncelikle konuyu hangi blog yazarının hangi yazılarından yola çıkarak yazdığınızı bilemiyorum. Ama bir yandan da "nasılsa bana değildir" duyarsızlığını kendime yakıştıramıyorum. Bir açıklama yaparak devam etmemin iyi olacağını düşünüyorum. Yaklaşık 1 yıldır Milliyet Blog'da hem yazıyor hem de okuyorum. Yazmak konusunda büyük iddialara sahip değilim, içerik her zaman dolu mudur, neye ve kime göre doludur tartışılır.Her zaman okuyabiliyor muyum?Hayır.Çok yoğun bir iş programım var. Yorum yazmak konusunda da ilk sıralarda yer almıyorumdur büyük bir ihtimal. Okuduğum yazılar ile ilgili algıladığım uç bir durum varsa paylaşırım ya da söyleyecek söz bulamaz herhangi bir yorumda bulunmam. Bazen haddimi bilirim, bazen de heves kırmak istemem yani. Şimdi merakım şu, esprili yaklaşımınıza istinaden soruyorum, nazarınızda hedef tahtasındaki yerim nedir? Saygılar..

12 Aralık 2007 16:17
TIME 2007’de Milliyet Blog’u anlattık

Celal Bey, Tespitleriniz, temsiliniz ve paylaşımlarınız için teşekkür ediyorum. Saygımla,

30 Kasım 2007 09:29
Hiç düşündün mü?

Çok başarılı bir anlatımdı. Ve içerik, başucu sorgusu gibi.. Tebrikler..

21 Kasım 2007 08:49
Toplam blog
: 68
Toplam yorum
: 102
Toplam mesaj
: 11
Ort. okunma sayısı
: 913
Kayıt tarihi
: 30.12.06
 
 

Yazmadan duramaz. Öğrenmeden duramaz. Sevmediği yerde durmaz.   ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster