Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Başkan Adayları Çok Havalı

Ayın yarısı medeniyette (!) diğer yarısı orman ve denizde geçiyor diyebilirim ama bu aralar daha çok ormanda kalıyorum. Malum doğal orman balı yani antioksidan değeri en yüksek meşe balı üretiyorum. Tabi'ki deniz ile karşı karşıyayım. Sivrisineklerden korkmazsanız, çadır ya da kulübe de kalmaktan çekinmezseniz buyurun yazın ziyaretime gelin. İstanbul'a 220 km. :)

24 Şubat 2019 13:30
İnsanların arkamızdan saklı gizli konuşması bizim yararımızadır

Sonuna kadar katılıyorum. Doğruysa konuşulacak tabi yeter'ki iftira olmasın. Ama bazı konular doğru da olsa insanlar konuşulsun istemeyebilir.

24 Şubat 2019 13:01
Başkan Adayları Çok Havalı

Merak etme dostum beldelerde bile durum aynı. Uçuracaklar bizi hele bir seçilsin beyler. Belde ve ilçeler beylik olacak. Uç beyliği ya da uç uç beyliği... :)

24 Şubat 2019 00:41
Öğüdümdür

Pekala öyleyse kolay gelsin...

06 Mayıs 2018 14:58
Öğüdümdür

İnsanları yandaş yundaş diye etiketlemek ancak sizin zihniyetinizin ürünüdür. Benim yandaşlığım ispat edemezseniz sizin demokrasi anlayışına …! Benim yazdığım sizin taraflı yazınıza, halkın iradesine olan saygısızlığınıza tepkidir. Bunu daha detaylı olarak son bloğumda yazdım. Dikkatli okuyun ve size düşeni içinden alın beyefendi! Sizin yetmiş yıllık hayatınızda son 16 yıl öncesine ait bir öğüdünüz varsa linkini verin okuyalım. Burada Erdoğan Düşmanlığıyla elde edeceğiniz kariyer (!) veya birkaç taraflı yorum sizi cennete götürmeyecektir. Beni veya benim gibi düşünenleri yok sayamaz; savunduğunuz düşünce özgürlüğü kapsamında sizin gibi düşünmediğimiz için bize yandaş diyemezsiniz. Demek’ki sizde karşı tarafın beslemesi, kapıkulusunuz! Demek’ki siz yetmiş yıldır köhnemiş, çürümüş zihniyetin yandaşısınız? Türkiye’yi teslim almaya çalışan masonların kalemisiniz. Seksen yıldır ülkeye hayırlı bir iş yapmamış, halkı canından bezdirmiş, tek partili dönemin diktatör zihniyetine hasretsiniz!

06 Mayıs 2018 00:47
Teşekkürler Atatürk

Bana söylediğiniz gibi olmadığınız için bunu yazdım. İnsanlara birşey yazarken araya nasıl kinaye soktuğunuzu görmenizi istedim. Ayrıca sevgi, saygı gibi ifadeler ancak siz hakederseniz yazılır. Önce kinayeli yaz sonra alıntıyla cevap ver! Siz alıntınızda olduğu gibi davranmadığınız sürece fırsat buldukça özellikle bloglarımla yazdıklarınıza karşılık bulacaksınız!

06 Mayıs 2018 00:23
Teşekkürler Atatürk

Amacınız Atatürk'e methiye düzmek değil onun üzerinden birilerine laf sokmak! Madem öyle Atatürk'ün miras bıraktığı değerler üzerinden bakalım olaya. CHP tek partili dönemden sonra 80 yıldır neden Atatürk'ün çizdiği yolda bir başarı gösterememiştir?

05 Mayıs 2018 14:45
Öğüdümdür

İsterseniz ağzına bant yapıştırıp eline kelepçe vuralım! Nasıl hoşunuza gider miydi?

05 Mayıs 2018 14:33
İki Türlü İnsan Var: Yapan/Üreten ya da Koruyan/Bozmayan, Yapmak Onur Korumak İnsanlık

Çok önemli bir konu ve yerden göğe haklısın. Bende adamlık pardon insanlık madalyası isterim. Geçen hafta ormanda ayağı kırık bir yavru köpek gördüm Allahtan veteriner bu hayvanı görüp ayağını alçıya almış ve yine aynı yerde bırakmış. Önce bu hayvana ekmek verenlerin bıraktığı poşetleri, sigara paketlerini, bira şişelerini topladım ormandan. Sonra akşam olunca yavru köpeğe tavuk çorbası yaptım kemikli. Sabahı zor bekledim on iki km uzaktaki yavrunun az ısıttığım ve içine ekmek doğradığım çorbayla karnını doyurdum. Meşe dallarından evini yaptım. Sonra tekrar mıntıka temizliği yapıp küçük yavru için dua ettim. Bu insanlık değil mi? Hem doğayı hem insanlığı korudum. Bende madalya isterim :) Saygılar... (Videoyu paylaşacağım, ağlamak yok ben ağladım ama!)

15 Ocak 2018 15:29
Afrin Harekatında ABD'nin Ne Yapacağı Merak Konusu

Valla bu mevzu beni aşar, malum bu iş için yetiştirilmiş komutanlarımız var. Hem başkomutan olmak kolay değil. Reis diyorki; "ne yapalım yani gelip sizin bizi vurmanızı mı bekleyelim?" Aslında durum çok basit; Türkiyeyi parçalayıp yemek isteyenler terör ordusunun yanında durur. Türkiyeyi müttefik görenler Türkiyenin yanında olur. Şurası kesin, içerdeki satılmış hainlerin ve dışardaki sinsi düşmanların çabalarına rağmen Türkiyenin parçalanmaya niyeti yok! Saygılar...

15 Ocak 2018 15:08
Toplam blog
: 435
Toplam yorum
: 1045
Toplam mesaj
: 121
Ort. okunma sayısı
: 786
Kayıt tarihi
: 07.01.07
 
 

Milliyet Blog’a hangi vesile ile kayıt olduğumu doğrusu hatırlamıyorum!  Bende birçoğunuz gibi ya..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 
 
 
     
     
     
    Unutma, bıraktığın izlenim kadar değerlisin gözümde. Ben unutursam şayet, adamlığını gözden geçir!