Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Beşiktaşlı tek yürek, tek bilek. Basın bunu da yazın!

İçimizden biri olmanızın sebebi belki de bu yüzden,boşuna demedik herkes beşiktaşlı olmaz diye,şu an içinde bulunduğumuz bu lig üzerimizde XL duruyor belki,ama herkes sizin gibi biraz cesaretli olup dişini gösterse,bu durum ortadan kalkacaktır,yazarlara,yorumculara,ben beşiktaşlıyım(!) diyebilip de arkada duranlara kapak olsun bu yazı,yüreğinize sağlık...

08 Ocak 2009 13:29
Fener'in galibiyet mucizesi

o kadar güzel yazmışsınız ki düşündüklerimin eksiği yokk fazlası var gerçekten,bayanlardan bunları duymak inanılmaz güzel birşey,çoğu erkekden daha bilgili ve gözlemcisiniz,tebrikler!bu arada geçen sene tek maçta şampiyonuğu veren fenerbahçe bence çok havaya girmesin,henüz herşey bitmedi,ben şampiyonuğa yürekten inanıyorum.

07 Mayıs 2007 10:54
Şampiyon olsak da olmasak da

şimdide aynı fikirdemisiniz,tamam söyledikleriniz çok doğru ama yanlış takım için konuştunuz,asıl sizin şampiyonluğunuz kutlu olsun.dış kuvvetlerin kime etkii olduğunu hepimiz gördük bu maçta.saygılar.

07 Mayıs 2007 10:45
Şampiyon olsak da olmasak da

merhaba,fenerbahçeye yapılan sadece bir haksızlıktan bahsedebilirmisiniz?

05 Mayıs 2007 10:06
M.Blog'da müthiş iddialar.

Öncelikle yazıma olan yorumunuz için teşekkür ederim.Varmış olduğunuz kanıların doğruluğu gerçekten tartışılmaz,beşiktaş ortamının farklı bir potansiyeli ve kalitesi olduğunu düşünüyorum,yazılan yazılar diğer takım taraftarlarının kinden çok farklı bana göre,okurken mutlu oluyorum,allah izin verirse şampiyonuz,hayatınızdan siyah-beyaz eksik olmasın,saygılar..

24 Nisan 2007 11:25
Kamçılı köylü Ali, Çanakkale ve bir avuç leblebi...

Aliyi merak ettim,sevgi ne kadar kutsal bir şey değilmi,hayat işte,vatan için herşey feda..

23 Nisan 2007 10:34
Arka bahçede yarım kalanlar

insanın içini ısıtan,yüzünü gülümseten acıda olsa sevginin kutsallığını yüzümüze yapıştıran bir hikaye yüreğinize sağlık..

23 Nisan 2007 10:26
Yaşayan en büyük Galatasaraylı, Sezgin ağabey

Türkiye'de konuşulanlar,yapılanlar nedense 3 büyük üzerinde oluyor, diğer takımlarla ilgili kimse bişeyi görmüyor, temiz bir lig istiyoruz diyoruz ama anlatamıyoruz işte...Spor sporlukdan çıktı nereye gidiyor bilemiyorum. Belki bende kopmaya başladım inanın artık Beşiktaş'ımın dışında maç izlemiyorum. He bir de Avrupa'yı takip ediyorum, hayırlısı olsun,sevgiler..

23 Nisan 2007 09:42
Yaşayan en büyük Galatasaraylı, Sezgin ağabey

Onun gibiler varoldukça duygularımızı hiç bir zaman kaybetmeyeceğiz,vallahi helal olsun..

21 Nisan 2007 11:18
Bak şu tesadüfe

Bazen taraftarlarda bir problem aranacağına,dış etkenlerin etkisinede bakılmalı,bu basın böyle yazdıkça ister istemez bizlerde etkileniyoruz,ben hakem olsam çıkıpda düzgün bir maç yönetemezdim şu şekilde,ayıptır yani..

21 Nisan 2007 11:07
Toplam blog
: 4
Toplam yorum
: 14
Toplam mesaj
: 7
Ort. okunma sayısı
: 363
Kayıt tarihi
: 29.01.07
 
 

24 yaşında İstanbul doğumlu, devamlı sektör değiştiren, buna rağmen hala mesleği netlik kazanmamış, ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster