Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Tuncay Türkiye'ye geri dönüyor!

Tuncay çok iyi bir seçim yaptı ve orada kendini gösterecek umarım. Konuyu sizin kadar duru ve net ele alan yazar görmedim, tebrikler.

29 Temmuz 2007 22:58
Tenisin dünya kupası Wimbledon

Wimbledon ile ilgili yazınıza katılmamak mümkün değil. Neyse ki Eurosport gibi bir alternatif var da Fransa Bisiklet Turu, Wimbledon, yüzme yarışları, masa tenisi, voleybol, plaj voleybolu gibi branşları da izleyebiliyoruz. Pink Floyd ile ilgili düşüncelerinizi merak ettim.

29 Temmuz 2007 22:53
"2000 ruhu" geldiysen iki kere vur!

O kadar derinlemesine analiz etmişsiniz ki, okuduğum gazetelerin spor sayfalarından bir kere daha nefret ettim. Bravo!!!

29 Temmuz 2007 22:47
Devşirme sporculardan ne mutlu Türküm diyene

Düşüncelerinize katılmamak elde değil. Peki bu durumu aşmak için ne yapmalı? Sorumluluğu önce kendi üzerimize alalım. Bizler yetişkinler olarak spora ne kadar önem veriyoruz? Örneğin bir Çinli veya bir İtalyan kadar spor yapıyor muyuz? Yetişkinlerimizin bizzat spor yapmayı ciddiye aldığı ve spor yapmak için zaman ayırmaya başladığı gün lisanslı sporcularımız da başarılı olacak. Bu, toplumsal bir duruş. Spor, lisanslı sporculara ve spor kulüplerine bırakılmayacak kadar ciddi bir iştir; toplum olarak sahiplenilmelidir. Sevgi ve saygılarımla

15 Nisan 2007 14:07
Yaşasın şiir!...

Şiir, yaşamı sevmek için önemli bir neden. Sizinle aynı spor kulübüne devam etmek de benim için ayrıca zevk.

31 Mart 2007 16:59
Karnından sıpayı sırtından sopayı diyeti

Spor yapmayı sevdiğini söylemişsin, hangisi/hangileri? Yüzme seviyorsan benim yazılara da bir göz atıp yorum yaparsan sevinirim. selamlar

24 Mart 2007 13:37
Dondurma sanatı

Bizim milletin aklına dondurma ve yüzme ancak Mayıs'ta gelir, Ağustos'ta sıkılır. Sen de benim gibi yaz kış dondurma yiyenlerdensin demek, tebrikler. Sporla ilgili de yazarsın umarım. benim yazılara da yorum yapsan sevinirim. Yaşar Usta'ya kızmla birlikte gideceğim.

24 Mart 2007 13:31
(+) Pozitif olmak

Bir İngilizler atasözü der ki: 'gülümsersen tüm dünya seninle gülümser, ağlarsan yalnız ağlarsın'. Sanırım sen de deneyimlerinle aynı noktaya varmışsın. Özlü bir anlatımın var, tebrikler.

14 Şubat 2007 21:10
Eurovision'a Türkçe şarkıyla katılalım...

Yazınız çok güzel. Amacımız daha çok oy almak ve üst sıralarda yer almaksa, ingilizce şarkı (tabi ki tek kriter değil ama önemli bir avantaj) mantıklı görünebilir. Ancak Eurovision değişik kültürlerin bir resmi geçidiyse bizim motiflerimiz ve dilimiz kullanılarak Avrupalıların anlayabileceği bir formatta sunulmalı. Müzikalite, kostüm, sunum çok önemli.

08 Şubat 2007 13:06
Nota ve politika

Merhaba dostum. Çok güzel bir yazı, bu konuda derinlemesine bilgin olduğu belli oluyor. Pink Floyd konusunda birşeyler yazan olduğunu görünce heyecanlandım. Rock müzik konusunda ilerleyen ve farklı birşeyler arayan arkadaşlara tavsiye edebileceğim nihai duraktır Pink Floyd. Sonra barok dönemden başlayarak klasik batı müziğinin derin sularına dalacaksınız. Ben hala derine inmeye devam ediyorum, sanırım dibini göremeyeceğim.

04 Şubat 2007 20:53
Toplam blog
: 103
Toplam yorum
: 83
Toplam mesaj
: 44
Ort. okunma sayısı
: 11490
Kayıt tarihi
: 02.02.07
 
 

Yüzme aşkımı sizlerle paylaşmak istiyorum. Yüzme öğrenmek isteyenlerden düzenli yüzenlere tüm yüzme ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster