Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Hayat güzelleşir seninle

Yazdığın şey çok güzel.Gerçekten harika bir yazı ....

16 Şubat 2007 01:36
Amerika'daki yıldızımız söndü...

Evet çok haklısınız Türkiye ve içinde yaşayanlar olarak bizler ülkemiz için ve tabiki de müzik dünyası için çok önemli bir aydınımızı kaybettik.Onu sadece bir aydın olarak görüp vefat ettiği için üzülmiycem aynı zamanda da çok iyi bir insan.Türkiye'den giden birçok kişi ilk olarak ona uğrardı çünkü hatırı sayılır bir ünü vardı.Vefat etmesi beni çok etkiledi.Ne diyelim başımız sağolsun..

16 Şubat 2007 00:14
Duman fırtınası...

Pek alakası yok söyleyeceğim şeyin Duman' la ama sana bir şarkı tavsiye edebilirim haddim olmayarak. Takip ettinmi, hatırlar mısın bilmiyorum ama bundan sanırım 2 sene önce Töre yüzünden genç bir melek öldürülmüştü. Adı; Güldünya. Aylin Aslım bu konu hakkında bir şarkı yapmıştı. Şarkının ismi de Güldünya. Dinlemen dileğiyle..

15 Şubat 2007 13:02
Yüzyılın aşkları...

Değiştirmez diyorum ancak yaşadığımız yeri de gözönüne almak gerekiyor.Sonuçta bu aşk ya da sevgi ya da reklam ismi ne olursa olsun bu ülkede yaşanıcak burada o ilişki var olucak.Ve buna herkes karışır bu zaten seni içten içe rahatsız eder.Çok sevsende.Buradan gitmen lazım.Çok ciddiyim evet gitmen lazım ki yaşayabilesin.Yoksa hep yadırganıcaktır biz istemesekte karamsar oldu sanırım :))

15 Şubat 2007 12:41
Toplam blog
: 1
Toplam yorum
: 2
Toplam mesaj
: 5
Ort. okunma sayısı
: 4648
Kayıt tarihi
: 15.02.07
 
 

Atatürk Üniversitesi Kimya MÜhendisliği öğrencisiyim. Aynı zamanda Turkcell Müşteri Hizmetlerinde Mü..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster