Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Aşk kaç yıl sürer?

Aşık olmayalı yüzyıl olmuştur herhalde. Neye benzediğini, nasıl bir duygu olduğunu bile unutmuşuz. Aşık olma şansını yaşamış herkese aşk gibi bir ömür dileklerimle.

10 Ocak 2008 21:26
Çalıştığınız şirketinizin notu kaç!

Başarı işimizi sevmekle doğru orantılı gittiği gibi; başarılı olmak yalnız bizim kişisel performansımıza kalsa nice başarılı insanlar yükseklerde olurdu değil mi? Başarıyı törpüleyen yeğane şey hazımsız lık çekenlerin üstün performanslarını sergileyerek, sizi alaşağı etme mücadelesi olmaktadır.

10 Ocak 2008 21:23
Dost Can Deniz

Kişisel gelişim serilerinde son yıllarda müthiş bir artış var. Bu elbette hepimiz için bir çeşit ayna veya yansıma niteliğinde. müthiş güzel bir akım olarak görüyorum. Kişisel gelişim açısından mümkün olduğunca faydalanmak için okuyorum. Ancak herşey değerlendirebil diğimiz ölçüde gerçekleşir veya gerçekliğini korur. Her bireyin kendi için ve insanlık için en iye ulaşmasını diliyorum.

10 Ocak 2008 21:17
Herkes proje yöneticisidir

adam yönetme konusunda zayıfım. zayıflığım sadece bu yönde. Bu da insani duygularımın fazla ağır basması. Ancak bu konuda bilgi almalıyım,eğitim almalıyım, çabuk öğreniyor olmam artı yönündür. Buna ve tüm uzun çalışma hayatım boyunca edindiğim tecrübelere güveniyorum. Bu yönde ne yapabilirim. Öneriniz benim için çoook önemli.

21 Aralık 2007 14:56
Teşekkür ve Minnet

Yeni yılınızı kutluyorum. Kalite insanın kendisidir. Yansımasından anlaşılır. Bakınız sayfa 1648. Ukalalık ediyorum.İş yaşamına yönelik yazılarınızı, yunuslarla dansınızı, yansıttıklarınızla "adam gibi adam" olduğunuzun farkında olarak okur, anlar.Kendine çokşey katar.Sevdiğiniz ve sevdiklerinizle mutlu uzun yıllar yaşamanızı diliyorum. İyi ki varsınız.

21 Aralık 2007 14:43
Etrafınızda olup bitenin ne kadar farkındasınız?

na düştüyseniz vayhaliize. hele ilgisi olmayan bir tipseniz şekil b bendeniz, başınıza öyle işler gelirki, şaşar kalırsınız dahası,derlerya insanın adı çıkacağına caı çıksın diye aynen o hesap. biri sizi kendi kulvarında bulmaz yada bulmadığını düşünerek vargücüyle üstünüze gelir. o zaman içinden çıkılmaz bir hal alır bu durum. hiç alakasız dedikodular bile üretilir. çözecek veya geri püskürtecek konuma veya beceriye sahip değilseniz, kendinizi ispat durumunda kalabilirsiniz. sanıldığı gibi sadece kadınlar çok dedikodu yapmaz. erkeklerde oldukça iddalıdır bu konuda. birde şöyletipler vardır ki onlara kimse bu konuda yakın durmak istemez: huysuz, edepsiz sinirli,muhbirlik eden... sakin ve kendi halinizde biriyseniz direkt hedef olursunuz. her şeyi çözdüğünüzü farzedelim ya an gelirde değneğin iki ucununda kötü olduğunu anlarsanız ! ? işte asıl sorun burdadır. "şimdi ne yapacaksınız" ne diyelim allah kimseyi o duruma düşürmesin... ki; bu durumdan kurtulmak nerdeyse imkansız hale gelir.

26 Nisan 2007 21:10
Koşmaya başlamak

hergün piyasaya çıkan yeni bir yemek tarifi kitabı var, tabii reklam kokulu bol cilalı.neden yazdığınız bunca yararlı ve düzgün bilgi kitap olmuyor ? araya ısrar eden olursa iki kek tarifi atarsın tamamdır. maksat herkesin gönlü olsun. ................. yaa bazen ben bile söylediklerime gülüyorum. Biz biraz zor adam oluruz. ama denemeye devam. aaaa bu arada kek havuçlu olsun. sevgilerrrr

23 Nisan 2007 01:33
Adam yerine konmak!

böyle durumlarda büyüklerimiz benzer örnekler söylerler. adamın biri vali olmuş, anasını babasını makamına çağırtmış... anne; ya şunu vali olursam söyle gözünü seveyim inan salaklık derecesinde dürüst ve iyi niyetli biriyim. konuşmanın gideceği son noktalardan biridir. neyseki vali değilim. sevgiler. bugün çoook keyifliyim.

23 Nisan 2007 01:27
Söğüt ağacı ve Aspirin

aklıma getirdiniz ne yapayım sıra bende: savaş bey acaba aspirini kaç saat arayla içsem iyi gelir, bebe aspirini de olur mu? tarihçesini bilen reçetesini de yazar demiiii. arılar neden ölüyor, ozon deliğini neyle kapatsak iyi olur, lokman hekimde bulunur mu bunlar... aaaaa bak yazmazsanız darılırım.

23 Nisan 2007 01:13
Nasıl müdavim olunur?

aynen öyle... her hecesi ayrı anlam taşır ve aynen bunları uygularsanız hedefe çabucak gidersiniz. böyle gittiğim en azından 2 yer var. keyifli, zarif, düşünceli şık,leziz...ve herşey... bunu başarmışsanız, kredi kartınız yada şişkin cüzdanınızı farkettirmeden de; bu insan olduğunuzun farkında olmaktır da.işte o zaman içten karşılanır gerçek ten saygı görürsünüz. sevgilerle.

23 Nisan 2007 01:05
Toplam blog
: 10
Toplam yorum
: 19
Toplam mesaj
: 12
Ort. okunma sayısı
: 696
Kayıt tarihi
: 25.02.07
 
 

Kahve sohbetini çok severim. Evde olmayı; gezmek kadar severim. Kahveyi, kırmızıyı, güneşi, papaty..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster