Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Sen kaçışlarını nerede biriktirdin?

yazılarınızı hızla okumaya devam ediyorum. tebrik ediyorum. İnşallah yaşamınız doyumsuz mutluluklarınızı, bizimle burada paylaşarak geçer. güzel anlar hep sizinle olsun. Hep güçlü ve ayakta kalmanızı dilerim.

14 Ekim 2010 17:30
Sen kaçışlarını nerede biriktirdin?

yazılarınızı hızla okumaya devam ediyorum. tebrik ediyorum. İnşallah yaşamınız doyumsuz mutluluklarınızı, bizimle burada paylaşarak geçer. güzel anlar hep sizinle olsun. Hep güçlü ve ayakta kalmanızı dilerim.

14 Ekim 2010 17:30
Büyüklere masallar; Beyaz Melek...

Görüşlerinizin çoğuna katılıyorum. Lakin bu tür konuya sahip sinema filmlerinde, nedense anlatılmak istenenin dışına kaymayı, üzerime almamız gereken yükün dışında, olumsuz yaklaşımları yüklenip,emeğe haksızlık ediyoruz. Bu film büyüklerimize sahip çıkmamızı istiyor bizden. İmkanımız varsa, sofrada bir tabak daha koyacak yerimiz varsa, yere bir döşek serecek kadar yüreğimiz varsa gerisi iş değil. Bu fil ne huzurevini, ne askeri kimseyi eleştirmiyor. Tabii bu tür yerlerde yaşanmış bazı acı gerçekleri haklı olarak görsellikle hissettiriyor bize.Çocuk esirgeme kurumlarında son iki yıl sayısız üzücü durumlar yaşandı. Ve yaşanıyor, her şeyi unuttuğumuz gibi onuda unutuyoruz. Birilerinin bize bunları filmlerle de olsa sürekli hatırlatmasında fayda buluyorum.Sevgiyle kalın, kaleminize sağlık.

10 Aralık 2007 09:28
Kan ağlıyoruz

bu konuda her birimiz ne desek, ne yazsak haklıyız. Ama suçluyu sadece devlet ilan etmek haksızlık. Siz devlet olsanız napardınız, dağları, şehirleri yakardım ben, ya sonra. Sorunu bu şekilde çözebilecek miyiz? sorun içimizde, gündüz komşumuz,bakkalımız,çobanımız vs normal vatandaşımız akşam maskeyle iniyor mayın döşüyorsa yola, bunu anlamamız bulmamız destek bulamazsak çok zor çookkk. Ordumuz yeterince daraltıyor hareket alanlarını, yinede yola düşüp mayın yerleştirebiliyorsa bu adam, dağları aşıp gelmiyordur buna eminim. Allah yadımcımız olsun. Sevgiyle kalın.

13 Haziran 2007 15:08
Sevgili eşim ve çocuklarım

allah uzun ve sağlıklı ömürler versin hepinize. Eşinizden de allah razı olsun,sevgiyle kalın

12 Haziran 2007 17:01
Blog sex

yazılarınızdan az çok tanıdık artık sizi, doğrusu yazılarınızı blog habercime ekledim. haber geldi, şaşırdım başlığa tabii herkes gibi, ama vardır bir matraklık sitem diye düşünerek hemen tıkladım ve yanılmadığımı gördüm. haklısınız ülkede içinde sex kelimesi geçen herşey prim yapıyor. bizlerinde bundan pay almak en büyük hakkı :-)) sevgiyle kalın.

04 Haziran 2007 09:59
Çikolata ve aşk kıvılcımları

ben diabet hastasıyım ve yiyemiyorum. :-((( O kadar güzel tarif etmişsinizki yemiş gibi oldum. Elinize sağlık.

25 Mayıs 2007 13:26
Adı gibi şirin bir Rum köyü ''Şirince''

Evet hayatımda gördüğüm, adına uygun en güzel yerlerden birisi, aslında herkresin görmesini isterdim ama, yok görmesinler yoksa şirinliği kalmaz o güzel küçük dünyanın. sevgiyle kalın.

24 Mayıs 2007 15:17
Yeni Bir Başlangıç

Hayat sen ne dolu bir kavramsın, her birimiz seni nasıl anlatacağımızı şaşırıyoruz, yine kelimeler kifayetsiz kalıyor, ama sen bıkmıyor usanmıyorsun,bizi peşinde koşturmaktan.Çok güzel farklı bir bakış olmuş, elinize kaleminize sağlık.sevgiyle kalın.

24 Mayıs 2007 13:50
Elimle koymuş gibi

Hakkaten ya, çok zor bilmediğin yollarda kaybolmak kaybolduğunu sanmak.İnsan tamam bilmediğinden soruyor,ama karşıdaki kem-küm tarif ettimi işte o zaman bittim diyosun, bu zat bu yolu tam bilmiyo, soruyosun ama güvenemiyosun,içinde şüphe yola devam.ama zevkide başka oluyor aradığını bulunca insan. çektiğin bütün stresi sıkıntıyı unutuyosun.bir anı daha kalıyor hafızanda. bizde bir zaman hasankeyf diye diye,tarifle Adıyaman Samsat a gitmiştik. Suç bizde yolu soruyoruz adama, Hasankeyf e nasıl gideriz diye, Adam bize Hasan kim diyo,sonra tarif ediyo.bizde o tarifle yola devam ettik,hayatım boyunca unutamayacağım bir anım oldu. size yol bilenlerle karşılaşmanızı diliyorum,sevgiyle kalın.

24 Mayıs 2007 11:00
Toplam blog
: 8
Toplam yorum
: 1
Toplam mesaj
: 1
Ort. okunma sayısı
: 632
Kayıt tarihi
: 02.03.07
 
 

Kendimi bildim bileli çalışıyorum. İş hayatı zor tabii…Yazmayı çok severim, konuşmayı da :-)) Gün..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster