Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Suskunluğum bir çığlıktır aslında !

"Bu kelimelerde ne görüyorsunuz?" adlı yazıma tam bir destek olmuş adeta. Susmanın saatlerce konuşmaktan bin kat daha iyi ve anlamlı olduğunu savunuyorum. aslında çok konuşkan bıcır bıcır birisiyim ama sustuğum zaman yeri göğü inletirim.Saygılar sevgiler. Bu arada aklıma gelmişken kendinizi tanıttığınız bölümde "emekli olmaya çalışan biriyim" demişsiniz emekli olmaya çalışmayın emeklilik ölümü daha da yaklaştırır yanınıza...

19 Ekim 2007 16:38
Saçının tellerine gönlümü taktı kader

ÇIKMAZIN EŞİĞİNE GETİREN, AĞLATIP İÇİREN, HATTA BAZEN İNTİHARA GÖTÜREN, SONUÇSUZ, EMELSİZ CÜMLELERİN TOPLULUĞU DEĞİL MİDİR ŞARKILAR.AÇIKCASI BÖYLE DÜŞÜNMEK HİÇ AKLIMA GELMEMİŞTİ. GÜZEL BİR YAKLAŞIM.TEBRİK EDERİM.

10 Ekim 2007 11:42
Özgür bırakalım ki daha çok gelsinler

BU YAZIYI OKUDULAR DAHA DA KÖPÜRDÜLER.SANIRIM BENİ KAYBEDİYORLAR.HERKES İÇİN HAYIRLISI OLSUN İNŞALLAH.

01 Ekim 2007 14:23
Özgür bırakalım ki daha çok gelsinler

Son zamanlarda çokca dil döküp anlatamadığım bir mevzu bu.Ne diller döktüm ne kavgalar ettim fayda etmedi.Git gide soğumaya başladım.Sizin yazınızı okumak öyle umutla doldurdu ki içimi anlatamam.Annem ve babama mail olarak yazınızın linkini attım eğer zahmet edip de okurlarsa belki bazı şeyleri farklı açıdan düşündüre bilirim.İfade gücünüze sağlık, elinizden kaleminiz ve klavyeniz eksik olmasın.Saygı ve sevgiyle...

28 Eylül 2007 17:34
Güzel kokulum

bir gün ilerde o güzel kokulun 18-19 yaşlarına geldiğinde.Üniversite okuyan ve aynı zamanda çok iyi bir firmada çalışan biri olduğunda.bir gence aşık oluyor ve sizde bu ilişkiye daha erken olması nedeniyle karşı çıkıyorsunuz.fakat o herşeyi bir kenara bırakıp onun peşinden gidiyor.siz böyle bir durumda ne yapardınız birer anne baba olarak.yalnız şöyle bir ayrıntı var ki çocuğunuz düşüncelerinizde tamamiyle yanlış olduğunuzu düşünüyor ve böyle bir karşı gelme durumu olmasa her daim sizinle olmayı istiyor.

26 Eylül 2007 11:39
Zor..!

Benim içinde aynı şeyleri söyleyenler oluyordu ve emin olunki sizin içinde aynı şeyleri söylüyorlardır."Neden bu adamla/kadınla frekanslarımız uyuşmuyor hep böyle olmak zorunda mı" gibi.Sorun şu hepimiz apayrıyız ve farklı düşünüyoruz.

22 Eylül 2007 13:21
Masumiyet (2)

Lütfen ama lütfen bu hikaye böyle kalmasın devam etsin.Biraz dram biraz mutluluk biraz aşk sizin o harika anlatışınızla emin olun harika bir roman olur.Hadi oldu tıkandınız üretemediniz en kısa yerden keseriz hikaye olur.Yeterki böylesine güzel bir anlatımla işlenmiş bir konuyu böyle öksüz bırakmayın.

20 Eylül 2007 18:03
Parayı kazanırken değil, harcarken zengin olursunuz

Ben yazının bütünlüğünden kopup direkt şu söze odaklandım.Kim demişse doğru demiş.Özellikle biz kadınlar harcarken çok zengin hissederiz normalde olmadığı kadar fazla bir cesaret bürünür ruhumuzu herşeyi alıp ödeyebilecek gücü buluruz kendimizde:)

17 Ağustos 2007 22:40
Sevgi testi

Bunu çoğu zaman yapıyorum.Ama bazen bu da tatmin edici olmuyor biz insanoğlu için...Akıttığımız bir gözyaşı yerine sırtımızda sıcak bir el olsun istiyoruz.

17 Ağustos 2007 22:36
Alıp başımı gidiyorum

YAKIŞIYORSA EĞER SENSİZ GİTMELER YA DA KAÇMALAR RAHATLATIRYORSA BEDENİNE SIĞMAYAN RUHUNU KAÇ GİT BURALARDAN SENSİZ SENİ ALMADAN YANİ AMA ŞUNU UNUTMA HERKESDEN ÖNCE SENİ SEN ÖZLER GERİ DÖNMEYİ UNUTMA.

22 Temmuz 2007 19:53
Toplam blog
: 0
Toplam yorum
: 39
Toplam mesaj
: 25
Ort. okunma sayısı
:
Kayıt tarihi
: 16.03.07
 
 

Günün en tembel, yılın ise en soğuk olduğu bir zamanda gözlerini dünyaya açan bebek "ben" şimdi ömrü..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster