Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Sultan sazlığında kıl kuyruk aramak

İşte attımı böyle atacan, ancak zamanlama da çok önemli. Yalanı böyle kışta kıyamette bir de çırılçıplak ortaya bıraktığın zaman maazallah zatureye çevirir. Blogunu okuduğum da hayli keyiflendim ve çok güldüm. Fıkraya değil tabi. Beni kızdırma tezgagahına gelmeyince, kendi kendine kızmaya başladığına. :))))))))))))) Sağlık ve sevgiyle kal dostum.

22 Ocak 2010 20:42
Ben, Büyük ikramiye beklerken, amorti kimlere çıkmış

Kimsesi olmadığı düşünüldüğünde, ölü soyucuları herzaman tetikte beklerler. Maalesef Milliyet Blogda da Rahmetli üstünden nemalanmak isteyenler var. Bunlar, öfke duyup hayattayken hesaplaşamayanlar, yazılarına reyting arayanlar, gündem de kalabilmek için yazanlar gibi uzayıp gider. Bu zevat kendilerinin nemalanmalarını kamufle ettiğini sanarak başkalarına çamur atarlar. Direk senin yüzüne söyleme cesaretini de gösteremedikleri için, bir başkasının sayfasında isim vermeden öyle bir atmaya başlarlar ki, tutabilene aşk olsun. Sevgiler sevgili dostum.

12 Ocak 2010 10:04
Ben, Büyük ikramiye beklerken, amorti kimlere çıkmış

Rahmetli Ağbeyimizin böyle bir kardeşi, ağebeyi olduğunu bilmiyorduk. Olsa mutlaka bahsederdi. Sayın editörler üstlerine düşen bu görevi ip numarası vererek yerine getireceklerine inanmak istiyorum.

12 Ocak 2010 09:56
Ben, Büyük ikramiye beklerken, amorti kimlere çıkmış

Rahmetli Mustafa ağbey, çoğumuza ''Ne şeker insanlarsınız.'' dediği gibi, çoğumuzda olduğu gibi beni de haşlamıştı. Ancak, konu toparlanıp doğru bir eksene oturduğun da özür dilemenin de bir erdem olduğunu bilenlerdendi. Saygıyla anacanğız. Kalemine sağlık.

12 Ocak 2010 09:52
Yılbaşı perisi...Yıldız tozları...

Sizin de yeni yılınız kutlu olsun, 2010 ve sonrası tüm dünyaya barış, özgürlük ve kardeşlikler getirsin dileğiyle; Herşey gönlünüzce olsun.

03 Ocak 2010 00:10
Bu gün benim doğum günüm….

''Doğum günün kutlu olsun, mutlu ol senelerce/ Sana boncuktan kuş yaptırdım. konacak pencerene.'' Patatesler sökülürken doğan dosttan; Pancarlar çapalanırken doğan dosta, ömür boyu sağlıklı bir yaşam dilerim. Sevgiyle kal.

16 Ekim 2009 14:34
Bunu yazan Tosun...

Tosun'un bu tekzibi yapmasına gerek yok. Siz zaaten hem Tosun'un hem de temsilcisi olduğu zümrenin avukatlığına soyunmuşsun zaaten. Onlar altından birşeyler çıkmayacağını bilselerdi, Sayın Kılıçdaroğlu'na demediklerini, yapmadıklarını komazlardı. Bekleyip göreceğiz. Selamlar.

09 Şubat 2009 08:48
Van minüt…

Sayın Hocam, Gerçekten de fıkra gibi bir olay. Çok hoştu. Size başarılar diliyorum. Saygılar.

08 Şubat 2009 14:37
Neden blog, İzmir Mavilimce; günce yazıyorum?

Hayallerine yakınsındır umarım. ''Yüksek yüksek tepelereeee ev kurmasınlaaaar. Aşrı-aşrı memlekete kız vermesinler.'' kına gecesinin meşhur dizeleri böyle başlıyor sanırım. :) Sakın ''Ben bu yaşı geçtim arkadaşım deme.'' 54'üne girdiğim bu günde her yaşın farklı bir güzelliğinin olduğunu bilenlerdenim. Herşey gönlünce olsun.

05 Şubat 2009 16:11
Asıl kriz geliyor

Allah bizi '' Kriz bizi teğet geçti.'' diyenlerden de korusun.

29 Ocak 2009 13:47
Toplam blog
: 9
Toplam yorum
: 17
Toplam mesaj
: 9
Ort. okunma sayısı
: 407
Kayıt tarihi
: 29.04.07
 
 

1956 Yozgat-Çandır doğumluyum. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İş İdaresi terkim. Evliyim..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster