Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Yeniden başlasın...

sizin için özel bir soru olabilir , siz bu yazınızı yazalı uzun zaman geçmiş yaptığnız değişiklikler işe yaradı mı peki, şuan durum nedir merakımı bağışlayın lütfen? Bence herşeyi değiştirsek bile içimizdekileri ancak zaman değiştirebilir , inşallah hem çabalarınız hem geçen zaman sizi şuan mutlu edebiilmiştir. Sevgiyle kalın......

31 Ekim 2010 21:04
Düştüysek kalkarız... Ölmedik ya...

Ne kadar güzel dile getirmişsiniz duygularınızı ,bir amacımız olmalı olduğunu hatırlattınız bana tekrardan , alışılagelmiş rutin hayatımızda ev-iş arası geçip giden ömrün bir anlamı olmalı evet yaşanmışlıklarımızdan ardımıza kalacak şeylerimiz olmalı .......

31 Ekim 2010 20:50
Ben çok etkilendim..

Daha önce de okuduğum ve çok beğendiğim bir yazıydı, ne güzel anlatmış kalbimizin anlamak istemediklerini iclal aydın :( Sevgiler .........

29 Ocak 2009 12:06
Aldatmayı haketmek!

Severek evlenmiş birçok çift tanıyorum, birbirlerini aldatıyorlar, aldatmak için sebep aramaya gerek yoktur bence, insanın içinde varsa ;ister yaş farkı deyin, ister can sıkıntısı, ister değişiklik olsun diye yapılmış bir eylemi haklı çıkartmak için hiçbir neden yoktur. Suçlu aramak gerekirse, evlilik bilincinde olmayan, algılayamayan, uygulayamayan insanların bir sebep göstererek, arkasına sığındığı koskoca bir yalandır .

27 Ağustos 2008 20:18
E-yaşam ! lütfen özgürlüğümü geri verir misin?

Teknoloji artıkça bilgisayar başından kalkmaz olduk, sağlığımız, insan ilişkileri, dosluk vs. herbişey sanal oldu ama onuda takip ediyorlar msn yazışmalarımızın hepsini okuyorlar, hatta klavyede basılan her tuşu takibe almış durumdalar, ofis içinde kameralar, araçlarda takip sistemleri ,aaaaa diye bağırmak istiyor insan ama buna da alışıyoruz ne yazıkki :)))) Güven kontrole mani değilmişmiş :))))

24 Temmuz 2008 09:33
Formda olmak ya da olmamak

Bnede 3 kilo vermem gerek 10 yıldır hep aynı kilodaydım bu sene birşey oldu :( sanırım yaşlanıyorum metabolizma zayıfladı, ama her akşam yürüyüşe çıkıyorum, aslında en önemli etken 3-5 kilo demiyeceksin çünkü daha fazlası alınınca, vermekte bi okadar zor olduğu için insanlar pes ediyor. Kararlı olmak şart. Sevgilerrrr.

17 Temmuz 2008 08:59
Derinlere hiç daldınız mı?

Değişik bir aktivte arayanlar için, süper bir fikir bence , siz anlatırken kendimi suların derinliklerin de hissettim , en kısa zamanda ben de deneyeceğim .. Sevgiler..

17 Temmuz 2008 08:52
öyle ağırım ki kendime(!)

Can yücelin dizeleri geldi aklıma :) Ben her bahar gitmek isterim , şöyle yeşili bol tepelere ama şartlar vardır engelleyen evdekiler, iştekiler, maddiyat vs. diye devam eden .... Sevgilerrr

09 Temmuz 2008 17:37
Mutlu olma korkusu

Korkmaktan ziyade , hayatımızı kendimiz yönetemediğimiz için toplum ne der, şu neder bu ne der diye düşünerek yaşamaya devam ettiğimiz sürece mutluluk hep ertelenecek bizler için, yalnız değilsek şu dünya da, sevenimiz sevdiğimiz varsa gerisi boş , hiçbişeyi takmaya değmeyecek kısacık ömrümüzü mutlu bi şekilde yaşamayı diliyorum . Sevgiler.

09 Temmuz 2008 17:33
Hayata Bakış

Kadınlar hırs yapıyor, boşanacakların da akılları başına geliyor sanki, kocamı kimseye kaptırmam edasıyla kendileriyle savaşmaya başlıyorlar, sanki evlilik cüzdanı kurtaracak anlamıyorlar,o aşamaya gelen bir evlilik zaten çoktan bitmiştir, mahkemeyi uzatsan ne olur, boşanmasan ne olur anlamıyorlar.Sanırım duygusal, sinirsel ve kadınsal bir duygu :)))

09 Temmuz 2008 17:27
Toplam blog
: 16
Toplam yorum
: 42
Toplam mesaj
: 3
Ort. okunma sayısı
: 1357
Kayıt tarihi
: 21.03.07
 
 

1993'den beri Antalya'da yaşıyorum. Bilgisayar programcılığı mezunuyum ve şu anda bilgisayar firması..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster