Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Kaleciler Serisi(8) : Artur Boruc

Canım isteğim üzerine 8. sırada Boruc'u yazmış olman gurur kaynağı oldu benim için. Teşekkürlerimi sunarken yanaklarından da kocaman kocaman öpüyorum. Sevgilerimle, iyi kal emi:))

18 Temmuz 2008 13:55
Şu blogcu dedikleri…

Bak bak bak:))) Boger'in analizi anca bu kadar güzel ifade edilir... Tebessüle okudum. Umarım daha çoooook buradan duyurularını okuruz... Sevgilerimle, iyi kal emi:)))

18 Temmuz 2008 09:48
Kaleciler Serisi (7) : Rüştü Reçber

8. yazında Arthur Boruc'u yazar mısın? ( Çooo yakışıklı:)))Buda istek parça talebinde bulunur gibi oldu:)))) Yanaklarından öpüyorum, sevgilerimle.

17 Temmuz 2008 14:02
Ben sana birinci olamazsın demedim ki!

Dilek'in yorumuna katılıyorum. Eğitimde fırsat eşitliği olmasını savunuyorum ama bende elimdeki tüm olanakları seferber edip kızımı özel okla gönderiyorum. Çünkü geleceğinden endişeliyim:((( Sanırım bir anne karnında, birde musalla taşında hepimiz eşitiz. Dünya konum ve statüyü eşit sunsun diye boşuna bir çaba içindeyiz... Bu arada birde transfer haberleri var bu dönemde bıkmadan yalan yanlış, bazende doğru yazılan. Bende eşimden dolayı bunların derinine dalmaktan sıkıldım:))) Sevgiler.

15 Temmuz 2008 12:00
Jetix

Eşine katılıyorum. Benim kızımda (daha dün okuma yazmayı öğrendi)geçenlerde benim msn'imi açmış, kuzenimle yazışmaya başlamış. Birde utanmadan bağırıyor "anne Serdar ağabeyimle yazışıyorum" diye. Gittim ki akşam evde yediklerimize kadar yazmış:(((( Bende ufak çaplı bir yalanla(pembesinde) olayı kurtarmaya çalıştım. Şimdi ona yalan söyleme dediğimde ellerini beline koyup "senin Serdar ağabeyime yaptığın" diye kafa tutuyor bana:(( Hapı yuttuk sanırım... Sevgilerimle, kocaman kocaman öp kızımı.

15 Temmuz 2008 09:31
Efsanevi MB Orkestrası - Volume 2

Her konuda Allah bana az-çok yetenek vermiş çok şükürki ama eksik olduğum konulardan biri müzik... Allahtan kızım bu konuda bana değil babasına çekmiş:))) Önceki orkestranızda beni çok sevdiğim kemana layık görmüştünüz, hiç birini çalamayacağımı biliyorum ama artık kararı size bırakıyorum. Arada çatlak bir seste renk katar derseniz verdiğiniz görev için elimden geleni yaparım:))) Sevgilerimle.

27 Haziran 2008 11:40
Dar gelirli geniş yaşamlar

Çocukluğum İstanbul'un lüks semtlerinden birinde geçti. Kimsenin herkes bir örnek giyinirdi o zamanlar sizinde söylediğiniz gibi. Tatil zamanları ağaç dallarında gezerdik. Üstelik evimizin bahçesindekilerle sınırlı da değildi tırmandığımız ağaçlar. Çoğunlukla bir diğer mahalledekiler oluyordu:)) Şimdi düşünüyorum da kızımın kendi başına bahçeye inmesi için izin verdiğim yaşı 5, tabi bende camda nöbette olurdum. Arkadaşlarım nasıl güveniyorsun ya başına birşey gelirse diye çok kızdılar... Oysa güvendiğimden değildi izin verişim adam akıllı bir çocukluk geçirmeme endişesi beni üzüyordu. Yol kenarlarındaki 20 cmlik mantarlara çıkıp iki ayağının üstüne atladığı yaşı 4 dü. Nasıl mutlu olmuştu anlatamam. Maalesef zeki ama mutlu bir çocukluk yaşatamıyoruz yeni nesile... Yazınız beni çook eskilere görtürdü. Teşekkürler. Sevgilerimle.

26 Haziran 2008 16:37
Çökelekli biber dolması

Aşkolsun sana... Tatile çıkmadan hedefim 3 kilo vermek olduğundan son günlerde aç geziyorum bu güzel görüntü ve yemek tarifi bana yapılacak şey mi? :'(( Sevgilerimle, iyi kal.

23 Haziran 2008 15:07
Şefaatinizden vazgeçti, taşına ilişmeyin lütfen!

Ümit Bey, Bende acele ile inanamadığımı yazanlardanım. Tabi ki bunun şakası olmayacağını biliyorum ama insan ölümü kimseye yakıştıramıyor. Geçen akşam belediyenin sokakları iaçlaması ile eve sinek girdi. Bir hayli can çekişti. Demim ki eşime ölen sinek bile olsa o ölüme şahit olmak çok kötü bir duygu. Evet ölüm gerçekten kötü bir duygu. Hiç bir canlının baki olduğu görülmemiş ama insan genede ölümü yakıştıramıyor. Ben inanmadığım dile getirdiğim o yorumumla ailesine saygısızlık yapmak, ya da üzmek niyetinde değildim. Sadece kabullenmek zor gelmişti o kadar. Umarım bir daha acele ile karar vermeden evvel akıllıca beklemeyi bilebiliriz:((( Sevgiler.

23 Haziran 2008 13:53
Dalya 3 - Blog 301

Umarım 300x10 olacağı günü de görür ve buna da bir blog yazarsınız... Sevgilerimle.

20 Haziran 2008 11:28
Toplam blog
: 76
Toplam yorum
: 277
Toplam mesaj
: 117
Ort. okunma sayısı
: 1444
Kayıt tarihi
: 25.03.07
 
 

1976 yılında Iğdır'ın Tuzluca ilçesinde doğmuşum... 8 yaşımda göç ettiğim bu ile bir daha hiç git..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster