Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Babasız yaşam

Merhabalar baba deyince akan sular durur bende.Belki yazılarımı okuduysanız babamla ilgili.Büyük bir ameliyat geçirdi by-pass geçirdi yaşadıklarımı yazıya döktüm.Eminim o şimdi çok rahattır.Çünkü siz her zaman onun yanında olmuşsunuzudur.Sevgilerimle..

08 Eylül 2009 18:59
Dürüst olmak her zaman mutluluk getirir

İnanın ama hayatım boyunca dürüstlük,temel prensibim olmuştur,kimi zaman zarar görsem de doğru yolun bu olduğuna inanmaktayım bu yalan dünyada ! herşeyin bir gün bize döneceğine ne ekersek onu biçeceğimize inanıyorum.Hayat bir karmadır sonuçta! saygılarımla..

11 Aralık 2008 20:49
Neden kedi severiz?

selamlar ben de bir kedisever ayrıca kedi sahibi olarak kedilerin çok özel hayvanlar olduğunu düşünüyorum.Tabi bütün hayvanları çok seviyorum kedi ve onun familyasına ayrı bir ilgim var.Aslında şunu da düşünüyorum kedi seven insanların karakterlerinin farklı olduğuna inanıyorum. Keşke bazı insanlar da kediler kadar kişilikli olabilseler:) mesela bir kediye asla istemediği birşeyi yaptıramazsınız.Ancak o isterse olur,ve ben bu özelliklerine hayranım.İlk başta kediler kişilikli hayvanlardır ve çok özeldir.bu yazı tüm kedilere ithaf olsun :)) sevgilerimle..

08 Ağustos 2008 15:02
Dolar falı

selam yazılan kehanetlerın tutmadığı kesin :)

03 Kasım 2007 10:28
Evlenirken nedense yanlış kişiyi tercih edebiliyoruz

selam bu anlattıklarınız hergün yaşanan olaylardır,evet güzel bayanlar nedense bu tarz erkekleri daha çekıcı buluyor,bence bu konuda ayrıca araştırma konusun bence nıye boyle oluyor,işte erkek efendıdır ama ıstenmez insanın kafası karışıyor bır de bu durumların hesabı olmuyor gözün kör oluyor sanki,yanlış kararlar insanı korkutuyor.yazınız yine çok güzel bu arada.

30 Eylül 2007 12:17
Ya başkalarının istediği gibi ya da kendi istediğimiz gibi yaşarız

yıne ne guzel yazmışsınız.mantıkla duygular çoğu zaman bırbırıne gırıyor,önemlı olan neyı yada hangısını nerde kullanabıleceğimizdir.

30 Eylül 2007 12:01
Sevgiyi tükettik, tüketildik

selamlar,sevgiyi yada herşeyi zamanından önce tükettiğimizdendir bütün bu yalnızlıklar,ne kadar yok ben boyle yapmadım desek de suçumuz yıne de var sanırım.bu yazı benım gıbı yalnızlara olsun:))

27 Eylül 2007 20:22
Seksüel grubunuz ne? Retroseksüel misiniz, himbo mu, yoksa..?

selam bu listeye baktığımda ne kadar anormal çeşit var olduğunu anlayabılıyoruz.deıl mı

27 Eylül 2007 13:20
"The Secret" şarlatanlık mı?

selamlar,dedığınız gıbı herkes mutlu olup gule oyanaya olsaydı nerde bu dunyanın dengesı ıyı-kötü,mutlu-mutsuz gibi.
    Bence herkesın kendıne aıt bır sırrı var hayat hakkında..
Saygılarımla.

18 Eylül 2007 18:48
Hayvanları sevmeyenleri ben de sevmiyorum

selamlar,ne güzel yapmışsınız o anne-kıza sanki ısırmış gıbı bısey yapmıs gıbı hemen çığlığı basarlar,bılıyomusunuz ben de hayvanları sevmeyenleri sevmıyorum,zaten onlar bırakın hayvanları kendılerını sevmekten acızler..ne kadar sevaba gırmısssınız bu arada onlara bakarak,umarım işiniz hep rast gider..

Saygılarımla..

17 Eylül 2007 20:34
Toplam blog
: 14
Toplam yorum
: 36
Toplam mesaj
: 12
Ort. okunma sayısı
: 6906
Kayıt tarihi
: 14.04.07
 
 

31 yaşındayım, bekarım. Eğitim alanında çalışıyorum. Yaklaşık 10 yıldır eğitim sektöründeyim. Öğr..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster