Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Okullar açılırken...

içim yanıyor, canım acıyor

17 Eylül 2013 16:42
Mısırlı Esma, Halide Edip'ten, Binbaşı Ayşe'den, Fatma Seher'den neler öğrenebilirdi?

duygusal anlamda insanları sömürmek her zaman daha kolay bir yoldur. Yazdığınız yazıda ortaya serdiğiniz bakış açısı ile herkesin olayları bir kez daha gözden geçirmesi ve algısını geişletmesinini dilerim.. Yoksa genç bir insanın yada insanların yok olup gitmelerine üzülmemek mümkün mü insanın içinin yanmaması mümkün mü ancak siyasetin kirli eli bunu dahi kullanıyor bunun farkına varılmasını diliyorum. Sevgilerle..

28 Ağustos 2013 11:35
Oltama takılanlar - 15

nerelerdesiniz... devamını bekliyorum...

12 Mart 2013 13:31
Yıldız falı

özünü tanıma yolculuğu iyi gidiyor sanırım :)

12 Mart 2013 13:12
Dünya'mız nereye gidiyor?

çok güzel söyleyecek söz bulamıyorum derken ekliyorum önce insan olmayı öğrenmeliyiz sanırım diyorum...o zaman dünyayı,hayatı kendimizi,diğer insanları ve hayvanları seveceğimizeive koruyacağımızı düşünüyorum... çok sevgiler ve selamlar yolluyorum size...

19 Aralık 2012 15:02
Yemek de boş içmek de

o sonbahar gözlü gece rengi kedinin resmi çekti beni blogunuza çok güzel anlatılmış bir gece...

19 Aralık 2012 14:52
Su gibi geçen 5 yıl ve kürekle çekilen 300 blog

Sevgili Necip bey, yine geç kalmış bir okuma ve yorumu. Ancak geçte olsa sözümü tuttum geri bloguma döndüm haber vermek istedim size de:) Öncelikle harika pasta için çok teşekkürler.. 5 yıl aralıksız harika yazılarınızı bizlerle paylaştığınız için ve ayrıca bizlerle paylaştığınız anları blogunuzda ölümsüzleştirdiğiniz için ben size çok çok teşekkür ederim.. Sizi bize hediye eden milliyet blog'a da buradan teşekkürler....çok sevgili ve değerli, blog arkadaşım Necip bey gönül dolusu sevgi ve selamlar size..

23 Temmuz 2012 11:57
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun !..

Herşeye, herkese inat sonsuza kadar öncelikle Atatürk'ü anma bayramı olarak kutlanacaktır...kimse buna engel olamaz...coşkunuza katılıyor ve bu güzel günü kutluyorum.. YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞAM YAŞA ADIN YAZILACAK MÜCEVHER TAŞA.. sevgilerimle..

19 Mayıs 2012 19:39
Çıkışlar ve inişler

hayatın anlamını özümseye bilse insan oğlu başarı uğruna hırsa kapılıp sağlığından olmaz ...hayatta yaşanan inişler karşısında sağlığından olmaz bilir o inişlerin başarısızlıkla ilgisi yoktur...dilerim herkes içinden egoyu ve hırsı yok ederek hayatta herşeyin elinden gelenin en iyisini yaparak yaşamaya çalışır... SICAKLAR KAPIDA LÜTFEN HERKES SOKAĞIN KÖŞESİNE hayvanlar BİR KAP SU KOYMAYI UNUTMASIN...onlar bize hayatta verilen en gzüel muczielerden birisi sadece sevilmek istiyorlar... Necip bey bu gzüel yazınınız için çok teşekkür ederim içim den ne çok şey yazmak geldi:)) sevgilyle kalın

19 Mayıs 2012 19:31
Hamallar

çok güzel bir konu seçmişsiniz..alın teri ile kazanılan para kadar güzeli varmı..ayrıca hamallık bir işin adı ancak şu dünyada biz insancıkların yaptığı ve düşündüğü bir çok şey hamallık değilmi?

27 Nisan 2012 19:43
Toplam blog
: 44
Toplam yorum
: 148
Toplam mesaj
: 44
Ort. okunma sayısı
: 1073
Kayıt tarihi
: 03.07.07
 
 

Seyahat etmeyi, doğada yürüyüş yapmayı, yazmayı, çizmeyi, boyamayı, fotoğraf çekmeyi, annemin yap..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 

 
 
     
     
     
    Sayfanızda paylaşmak istediğiniz duyurularınızı, mesajlarınızı bu alana girebilirsiniz.