Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Sayın Hayrunnisa Gül'e açık mektup

Eğer, Bayan Gül, Saçını açmalı mı yoksa Türbana devam etmeli mi diye bir referamdum olsaydı, sizce oylamanın yüzdeleri ne olurdu. SAÇINI AÇMALI: %?? SAÇINI AÇMAMALI: ??

03 Eylül 2007 11:38
Gölgem gibi ayrılmazım

Akıcı bir uslup ile yazıyorsunuz. yazılarınızın Devamında başarılar. Konu ile ilgili daha önceleri duyduğum ve hoşuma giden bir sözü paylaşmak istedim. "Ben seni kimler için terkettim, ama sen beni hiç bırakmadın. Sadık dostum, YALNIZLIĞIM"

29 Haziran 2007 10:59
Aşık mısınız? (Aşkın 50 hali)

Herşeyden önce ellerinize ve yüreğinize sağlık. Her maddeyi okudum. Ama buradaki anladığım, evliliğe giden bir aşk. Ama sizi temin ederim ki; kendinizi değilde eşinizi mutlu etmek için yaşamaya başlamışsanız, evlendikten sonra aşk şimdikinden daha da büyük olabilir. Nereden mi biliyorum: 8 yıllık evliyim, iki kızım var ve eşime olan aşkım ve tutkum her yıl katlanarak büyüyor. Kendimi unuttum, eşim için yaşıyorum. Hamur açıyorum, yemek yapıyorum, eşime çay servisi yapıyorum. Dünyada beni ençok mutlu eden şey, eşimin bana sevgi ve gülümseme ile baktığını görmek. Nedendir bilmem ama, Yaşayan anlar diyerekten ben de bunları sizinle paylaşmak istedim. Selam ve Saygılar

22 Mayıs 2007 14:47
Hükümet deviren “e-posta”lar

Öncelikle, süper faydalı bir çalışma olmuş. Ellerine ve emeğine sağlık. Sıkılmadan ve ilgi ile okudum. Bu konuda benim görüşümde aynı yönde. Hatta, bazıları kendi sitelerinin reklamını yapmak için hassas konuları kullanıyor. Asağıdaki linki tıkla, 10 tanıdığına gönder, değer verdiklerine gönder gibi duygusal kışkırtmaları takmıyorum. ama hemen hemen hepsini okuyorum. Çünkü bana müthiş bir farklı bakış açısı kazandırıyor. Ama zaten kendi mozayiğimizi oluşturmuşsak, bize lazım olan bilgiler belli. onları alır, diğerlerini çöpe atarız. Tekrar ediyorum. ELLERİNE SAĞLIK

10 Mayıs 2007 09:04
Almanya sigortasındaki değişikliklere dikkat...

Vermis oldugun faydali bilgiler icin tesekkürler. Is hayatinda ve yazilarinda basarilar dilerim.

07 Mayıs 2007 12:45
Çocukların sorumluluğu

Her iki yazinizi da, dikkatlice okudum. Cok yakindan ilgilendigim iki konuda da bilgilendim. Esim ile ben, önemli bir günden olmadigi sürece hic TV seyretmiyoruz. Cocuklar icin ise günde 45 dakika, en fazla 1 saat 15 dakika. Cocugun sorumluluk yaslari ilimi cekti ve arsivlemek istedim. Tekrar ellerinize saglik diyorum. yeni yazilariniz da takip edecegimden emin olabilirsiniz.

06 Mayıs 2007 19:16
Matrix'in enerji kaynağı ve var oluş

Matrix filmini, her karesini durdurup, defterime notlar alarak izledim. Sonra sakin kafayla izledim. Sonra birkez daha izledim. Ve ben bu film de hiçbirşey kaçırmadığımı düşünüyordum. Ama sizin yazınızı okuyunca ne kadar çok bakış açısı olduğunu gördüm. Yazılarınızı okumaya başlamamın sebebi ise Matrix değildi. HAKKIMDA bölümünüzün içtenliği idi. Bende çok düşünürüm, cenazemin kaldırıldığı günkü manzara ve ölümümden iki ay sonra beni kimlerin hatırlayacağı.

04 Mayıs 2007 10:38
Yıkılmış dostluklar

Merhaba Genc Osman, Senin yaşındaki kişiler boş koşuşturmaların içindeyken, sen kendini ifade etmek için bir platform oluşturmaya çalışıyorsun. Gayret ve cesaretini tebrik ederim. İnanıyorum ki, kısa zamanda kendini çok daha fazla geliştirmiş olacaksın. Bazen, kendi kendime; keşke ben de 19 yaşındayken böyle şeyleri düşünebilecek birisi olsaydım derim ve senin gibilere gıpta ile bakarım. Yolun açık olsun....

03 Mayıs 2007 20:58
Hedefe ulaşabilmenin zorluğuna karşı algıda seçicilik

Belkide ilk aklınıza gelen benzerlik soyadımızdır diye düşüneceksiniz. Ama benim için ilk bezerlik hakkınızda bölümünüzdü. Sonrada bu yazınız. Bu yazı, düşüncelerimin bir derlemesi gibi. Ben de size kendimi çok benzetiyorum diye yazmayı düşünüyordum ki, soyadlarımızda da bir benzerlik gördüm. İş ve özel hayatında başarılar.

27 Nisan 2007 22:23
Toplam blog
: 0
Toplam yorum
: 10
Toplam mesaj
: 1
Ort. okunma sayısı
:
Kayıt tarihi
: 25.04.07
 
 

1972 / Alanya doğumlu. Uludağ Üni. Felsefe okudu. 1999 yılı sonunda Almanya’ya yerleşti. Evli / İ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster