Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Klozetin zararları

Şimdi elime geçen yeni ve bir bilimsel araştırma..:http://www.wittyfeed.com/story/8376/Youve-Been-Pooping-Wrong-Your-Entire-Life-And-You-Dont-Even-Know-About-It

17 Eylül 2015 09:39
MİT TIR'larının durdurulmasıyla, yardımdan yoksun kalan 200 Türkmen köyü IŞİD'ın eline geçti...

sn, hocam, bir millet cahil olduktan sonra kime, ne anltırsan anlat, boşunadır ama malesef onun oyu sizin ve bizim oyumuz la aynı... keşke olmasaydı. onun için diyorum ki "cahil bir millete demokrasi yaraşmaz..." TV de maç ve magazin izler, internette porno, oyun ve çet yapar, gazetede spor sayfasını okur, bir yılda kaç kitap okudun sorsan bilmez, tek bir köşe yazısı okumaz, tek bir açık oturum izlemez, müslüm olduığunu söyler onun da ne olduığunu doğrudürüst bilmez. bu ülke nasıl düzlüğe çıkabilir ki? böyle bir halk ancak başkalarının elinde oyuncak olur, işte böyle... selam ve saygılarımla.

10 Haziran 2015 16:14
1 Dolar = 2.5 lira!

Değerli blokdaşım, merkez bankasının devlete ait olup olmadığını, nasıl bir yapısının olduğunu, Kemal Derviş zamanında özerklik kazandırılarak ne hale geldiğini biliyor musunuz? M.B sının %55 inin devlete ait fakat % 12 sinin kime ait oldu gizleniyor, bunu biliyor musnuz???

12 Şubat 2015 15:15
Erkek tek bir şey ister: Seks

Bir noktayı gözden kaçırıyorsunuz, bir hanım olarak, blokdaşım. Erkekleri seks le suçlarken kadınların da bunu daha fazla istediğini…” Güçlü kollar, geniş omuz vs...” dikkat ederseniz, güçlü erkeğin seks gücünün de daha fazla olduğu için bu tercihi kullanır. .. zayıf, çelimsiz bir erkeğin seks gücü sizce güçlü lan kadar olur mu? Aslında genel olarak yanlış bir bakışınız var. erkekler seks için sevmezler kadını. Aslında erkekler kadını sığınmak, destekçi, güç almak için ister. Neden başarılı erkeğin arkasında akıllı bir kadın vardır derler? İşte bunun için. Erkek için seks sonraki plandır. O da onu mutlu ettiği, başarılı kıldığı kadını için bir hayatı paylaşmak içindir. Onunla hayatın en zevkli anını paylaşmak içindir. Erkek sevmedi kadınla seks yapmak istemez. O sizin dediğiniz sapık ve ruh hastaları içindir. Erkeklerin geneli için değil.

10 Ocak 2015 00:07
Kâmile... ( Editöre saç-baş yolduran şiir...)

Sn. hocam, önemli olan maksadın hasıl olmasıdır. Ben, Ed. Profesörü İskender Pala nın bir kitabını okudum. Okudum diyemem çünkü daha başlarda kitabı attım. Bu kadar hata olmazdı. Ha, belki kendisi yazmamıştır, birine yazdırmıştır, o ayrı mesele, sonuçta onun yazdığı, altına onun imza attığını biliyoruz. Kelime ve harf hatalarından çok anlatım üslubu, anlatım, ifade hataları o kadar fazlaydı ki, dayanamadım. Burası serbest kürsü. Önemli olan fikirlerdir. Hepimiz hata yaparız. Edebiyatı edebiyatçımız bile tam kullanamıyor. Selam ve saygılarımla. Ama düşünceniz ve hicvinizi beğendim doğrusu. ?

29 Kasım 2014 10:48
Gülen planı bu muydu?

İşte, aylar sonra ortaya çıkan bu itiraf benim aylar önceki tahminimi nasılda doğruluyor. http://www.ahaber.com.tr/gundem/2014/11/27/cemaati-mossad-ve-cia-yonetiyor

28 Kasım 2014 08:38
Yüzü gizlemek yasaklanmalıdır

İŞTE BİR KANIT DAHA... http://www.sabah.com.tr/yasam/2014/10/31/adanada-kara-carsafli-dehset

01 Kasım 2014 01:06
T- UZAK

kalemin elinde baki olsun, hocam güzel olmuş..

30 Ekim 2014 09:55
Toplam blog
: 359
Toplam yorum
: 404
Toplam mesaj
: 47
Ort. okunma sayısı
: 1011
Kayıt tarihi
: 03.09.08
 
 

  Ne elimde garantim var ikinci bir soluğu almaya Ne aklım erer dünyayı yıkıp ta yeniden ya..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster