Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Güiza, PAOK maçının yıldız olabilir!

Fenerbahçe' de 2 sezondur sabır gösterilen Guiza' nın gerçekten ne faydasını gördüğünüzü merak ettim? Geçen sezon kaçan şampiyonlukta sizce bir oyuncu daha ne kadar etki edebilirdi? Hala Guiza' ya sahip çıkarak Fenerbahçe' ye kötülük etmiş olmuyor muyuz? Saygılar.

11 Ağustos 2010 14:43
Fenerbahçe' de bir devir kapanıyor!

Aziz Bey' i ve yönetimi başarılı bulanlar lütfen Milliyet.com.tr de yer alan "Kıyamet Kopacak" başlıklı yazının (18.03.2010) altında yer alan taraftar yorumlarını dikkatlice okusunlar. Memnun olmayanlar ilk defa seslerini bu kadar duyurmaya başladılar ve sayıca bu kadar çoğaldılar. Değişimin önünde durmak giderek zorlaşıyor.

18 Mart 2010 15:46
Fenerbahçe analizi ve Daum sorunu...

Şevket Bey yorumlarınıza katılmamak mümkün değil. Ancak üç yıl üst üste şampiyonluk hedefinin 1 yılını es geçmiş bir Başkan ve Yönetimin devam etmesi ne kadar doğru olur? Neticede kadroyu kuran ve bu takımın başına Daum' u getiren de bu Yönetim. 2006 yılından bu yana hatalardan ders alınacağına hata üstüne hata yapılıyor. Bu hatalardan ders alınacağı beklentisi ile Yönetime 2 sene daha kredi vermek doğru mu? Hoca ve kadro revizyonu fikirlerinize katılmamak elde değil, peki Yönetim revizyonu konusunda ne düşünüyorsunuz. Saygılar.

18 Mart 2010 15:01
Ben Fenerbahçeliyim, ya siz?

Yazınızı büyük bir memnuniyet ile okudum. Değişimden korkmamak gerek. Aziz Yıldırım Yönetimi ile futbolda gelinebilecek son nokta bu. Aman daha kötüsü olur, 90 ' lı yıllara döneriz korkusu ile bu yönetime destek vermek FB' ye en büyük ihanettir. Bugün kim ne derse desin modern futbolda en önemli unsur sportif başarıdr, dünyanın en güzel tesisleri sizde olsa da, taraftarınızda umut ve heyecan olmayınca neye yarar? Bu kulübü Sayın Yıldırımdan daha iyi yönetecek en az 5 kişi bu camia içinden çıkar, çıkacaktır. Yeterki taraftar YETER desin! Saygılar.

05 Mart 2010 13:52
Toplam blog
: 566
Toplam yorum
: 204
Toplam mesaj
: 13
Ort. okunma sayısı
: 573
Kayıt tarihi
: 10.05.07
 
 

İlgi alanları ekonomi, para politikası, siyaset, edebiyat, futbol, Türk ve Ortadoğu Tarihi, AB ve..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster