Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Aç Kollarını Hayat Ben Geldim

Kelimeler dans etmiş resmen, keyifle okudum. Teşekkürler...

14 Nisan 2018 11:59
Kayıp kent

Bir solukta okudum. Kaleminize sağlık. Kısa ve Öz bu kadar güzel ifade edebilirdi.

25 Ekim 2014 18:36
Giden dostlara

Tebrikler; gitmeler üzerine güzel bir iç döküm. Keyifle okudum her bir satırını. Açıkçası ben olaya şöyle bakıyorum naçizane; "Gidene kal diyemem ki, kal desem kalan sen olmazsın" Umarım bir gün de kalmalar üzerine yazınızı keyifle okurum. Sevgiler selamlar.

25 Ekim 2014 18:31
Aşk-ı Memnu

Eskiden biri bir yazı yazdığında diğerleri altına yorum atar önerilerini sunardı. Sanırım artık sadece gizlice okuyup sessiz sedasız gitmeyi tercih ediyorlar. Ben öyle yapmayacağım. Kaleminize sağlık. Güzel bir çalışma.

11 Eylül 2014 21:37
Aşk düşünce

y0Lcu' dan; Yine uzak tepelerden kızıl bir ışık sızıyor.Gece yine adi bir pazarlığa bıraktı kendini. Güneşin kızıllığına satıyor bedenini.Ve giderayak hükmünü yakama asıyor; ASIN BU ŞAİRİ...! Darağacında sallanan bütün sabahlarım adına... Eyvallah...

25 Kasım 2013 00:52
Çıkışlar kalabalık, inişler yalnız olur...

y0Lcu' dan; Gözlerimi kapadım gittim gitmesine de; şimdi geri nası geleceğim ben :(

07 Şubat 2012 23:48
19 ŞBT

Eskiden birisi bi blog yazdıgında altına herkes bir fikir beyan ederdi, orda olduğunu hissettirirdi. Eleştirilerini yapardı. Çok değişmiş buralar. Ama ben biliyorum bunun nedenini ya neyse, o da bi sonraki blog yazımın konusu olsun. Senin yazına gelince, ben senin yazılarına hep yorumsuz kaldım biliyosun. Nası derler, "kalemine sağlık".

07 Aralık 2010 16:05
ama... belki...

tek kelimeyle harikaydı, Sırf katilin kim olduğunu görmek için filmin sonunu bekler gibi yazının sonunu getirdim, Anlamayanlar davul, zurna ve Londra Senfoni'nin orkestrasıyla idare etsinler en şaşalı localarından :)

03 Aralık 2010 11:53
Senin Dağınıklığını Sevmek...

bırak dağınık kalsın şeklindeki hayat ve onun öğeleri, her ne kadar "ne kadar dağınık kız" imajı versede ben buna kaos kuramında da anlatıldığı üzere "karmaşadaki düzen" olarak yorumluyorum. Hiçbirşey amaçsız değildir bana göre. Bu öğenin amacı seni etkilemek olmuş ve amacınada ulaşmış anlaşılan. Gün ortasında iyi geldi bu karmaşa. Sevgiler Özlem...

03 Aralık 2010 11:30
İyiliğe ve kötülüğe dair..

“Önemli olan, kötülüğün var olması değil, onun iyilikten ayırt edilmemeye başlanmasıdır” diyor , Camus. Kötülük insanlık tarihinde hep var olmuştur ve hep var olacaktır. Ancak kötülük ve iyilik arasındaki ayırım, birey ve toplumu yönetenler tarafından sağlıklı yapılamadığı zamanlarda bir toplumu ayakta tutan tüm moral değerler de domino taşları gibi birbiri ardına yıkılmaya mahkumdur. Sonrasın da ki “bize ne oluyor” çığlığı da beyhudelikten öte gidemez.

28 Kasım 2008 10:15
Toplam blog
: 10
Toplam yorum
: 173
Toplam mesaj
: 30
Ort. okunma sayısı
: 331
Kayıt tarihi
: 31.05.07
 
 

.....Tahsilim her ne kadar yüksek okul olsa da, ben asıl gelişimimi köyünden şehrine göçmüş bir çocu..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 

 
 
     
     
     
    Hayat hatıradır, unutursan ölürsün!