Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Hayal mi? Gerçek mi? Kırk yıldan sonra! Rüya mı?

Kavuşma sevinci, ayrılık hüznü, istenen ama zaman ve şartlarına da boğun eğiş, filmin en etkileyci bir anı ve güzel bir sahnesini kaleme alır gibi yazmışsınız. Tebrik ederim.

31 Mayıs 2011 10:54
Kurtulamaz azmin elinden başarı!

Böyle örnek bir davranışınız için sizi tebrik ederim. Ne mutlu sizin gibi toplumun bireysel ve sosyal gelişmesine katkı yaparak bir tane de olsa deniz yıldızını denize kavuşturan fedakar ve erdemli insanlara.

31 Mayıs 2011 10:43
Bir toplantının ardından...

Güzel bir toplantı olmuş. Kutlarım. Anneler gününüzü de kutlarım.

12 Mayıs 2011 00:29
Sevgiliye mektup

Mektubunuz derinlerdeki duyguları adeta su yüzününe çıkarıyor. Okuyan olarak ancak böyle güzel yazılabilir, sevgiliye duygu yüklü bir mektup diyor ve sizi tebrik ediyorum.

19 Ocak 2010 02:10
İhtiras ve Gandi

Güzel bir söz. Alacak, borç, muhasebe ve ticari ilişkilerin temelindedir. Kişisel, kurumsal ve devletsel ilişkiler farklı değerlendirilmelidir. Devlet ilişkileri diğer ikisine hiç de benzer değildir.

27 Aralık 2009 14:16
Bağırıyorum, sesimi kimseye duyuramıyorum

Çarpıcı bir anlatımdı. Provokasyon herketlerinin, küçük yardım, sonu belli olmayan vaatler ve tehditlerle zorlanarak yaptırıldığı ortadadır. Bu konuda mit teşkilatının prokovasyona karşı kadrosunu ve çalışma şeklini geliştirmesi gerekmektedir. Basında ve sanatta malzeme olarak kullanılan taşeron kahramanların kullanımından kaçınmalıdır. Sesinizi duyuyoruz. Tebrik ederim.

10 Aralık 2009 18:46
Beni taşıyabilecek ve adam gibi adam olacak...

Son sözünüzü öyle algıladım:)) Şaka bir yana çok faydalı sosyal programlar bence, amacı insanların mutluluğu üzerine kurulmuş her program izlenmeyi hakediyor.

03 Aralık 2009 22:47
Sevgili Mustafa Mumcu ağabeyimize, Allah rahmet eylesin

Mustafa Mumcu beyi yazılarından geçmiş yılların iyi bir organizötürü olarak okudum. Bir kaç yıl blog derneği çalışmalarına kendini vermişti. Eleştirmen ve muhalif yapısı vardı. Renkli bir kişilikti. Allah rahmet eylesin. Başınız sağolsun.

30 Kasım 2009 14:11
Türkiye ekonomisi 2010

Sayın Kadri Kanpak bey, ekonomi alanındaki düşünce ve önerilerinize bende ilave etmek istiyorum. Yeni teknolojilere yatırım yapılmalı. Örneğin güneş enerjisi projeleri geliştirilmeli ve teşvik edilmeli. Bu konu hızla tüm ülkeye yaygınlaştırılmalı. Türkiye tabularını gözden geçiriyor, bunun son halkası vergilerin yüksekliğidir. Vergi oranların düşürülmesi önerinizin önemli olduğunu vurgulamak istiyorum. Vergiler yaygın tüketici profilinden çok yüksek miktarda kâr eden suyun başındaki tekelleşmeye çalışan kurumlara uygulanmalıdır. Özellikle banka, enerji ve iletişim sektörleri mercek altına alınmalıdır. Öneriler ve yenilikler devam edecektir. Bu önemli konuyu gündemde tutma çabanızı takdir ve tabrik ediyorum. Bayramınızı kutlar, sağlıklı ve mutlu kalmanızı dilerim.

26 Kasım 2009 21:16
İşinizi kim kapacak?

En az on ayrı hizmeti sunabilecek süpermatların seslerini duyuyorum. Bu konuya farklı bakarsak örneğini verdiğiniz işlerin basitliği ve rutinliğinden kurtulan insanların şimdi net olarak göremediğimiz bir çok yeni meslek gruplarının ortaya çıkmasını da getiriyor olabilir. Ne dersiniz.

23 Kasım 2009 17:39
Toplam blog
: 110
Toplam yorum
: 168
Toplam mesaj
: 72
Ort. okunma sayısı
: 1193
Kayıt tarihi
: 30.05.07
 
 

"Yazıyorum o halde düşünüyorum" diyen, güncel gelişim ve değişimleri takip ederken anlam ve kavramla..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster