Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Panpiş ile ilgili bu haberi hiçbir gazete yayımlamaya cesaret edemiyor

Ellerinize sağlık, izninizle facebook da paylaşıyorum.

06 Eylül 2011 09:31
Carnegie Hall

Başarılarının devamını diliyorum. Yolunuz açık olsun.

28 Nisan 2011 12:46
Zorlu yarış başlıyor.

Bloğunuzu ilk okuyan ben oldum. Okuduklarımdan da etkilendim. devamını bekliyorum. Sevgiler

28 Nisan 2011 12:42
Çatıya saklanan bayram sabahları

Çok özlemişim yazını. Ne güzel bir bayram sabahı anlatmışsın. Yine yaşattın anlatımınla. Her bayram benzer olaylarla başlardı bizim evimizde de... Özlüyor insan... Mutlu bayramlar ardaşım, herşey gönlünce olsun.

28 Kasım 2009 20:54
Neden blog, İzmir Mavilimce; günce yazıyorum?

Geçtiğimiz yıl Şubat Yirmidokuz gündü. Zaten siz tarihi değiştirdiniz değil mi? :)

07 Şubat 2009 22:50
Neden blog, İzmir Mavilimce; günce yazıyorum?

Yapmayın ne olur. Bu tarihler imkansız şeyler için verilir. Hiçkimse için aşk imkansız değildir. Mutlulukların sizi bulması dileğiyle sevgiler.

07 Şubat 2009 18:35
Neden Blog Yazamıyorum?

Dün ben de neden blog yazamıyorum başlıklı bir yazıya başlamışken; yazımı başarısız buldum mu desem, yazdıklarım haykırışıma yetmedi mi desem, ne desem bilemiyorum. Tek bildiğim onu bile yazıp bitiremedim. Ben de yazamıyorum. Sevgili Mutlu Mavi, ben de yazamıyorum. Beynim kördüğüm oldu çözemiyorum. Sevgilerimle.

06 Şubat 2009 23:59
Neden blog yazıyorum? (II)

İyi ki yazıyorsun Sevgili Aydın, yazdıkça aydınlatıyorsun. Eline, diline, yüreğine sağlık. Hep yaz e mi... Biz okumaya doyamıyoruz.

03 Şubat 2009 00:39
İnebolu'nun adına dokunmayın!

Sevgili Aydın, bu günlerde yazılanları sıcağı sıcağına takip edemiyorum. Bu nedenle yazını yeni okudum. Ben çocuk sayılabilecek yaşta İnebolu'dan ayrıldım. Çok seviyor ve çok özlüyorum. İlk çocuğumu dünyaya getidikten sonra tam Dokuz yıl İnebolu'ya gidemedim. Dokuz yıl aradan sonra İnebolu'ya giderken, Ankara Otogarındaki otobüsün önündeki "İnebolu" yazısını gördüğümde; boğulurcasına ağlamaya başladım. Neydi acaba beni ağlatan? "İnebolu" yerine "Yiğit İnebolu" yazsaydı aynı şeyi yaşayabilir miydim sizce? Çok yoğun duygular içerisindeyim. Tam aktarabildim mi? Bilemiyorum. Ama iyi biliyorum ki ben İnebolu'yu "İNEBOLU" olarak seviyorum. lütfen İnebolu'nun adına karışmasınlar, onu yabancılaştırmasınlar. Daha faydalı yatırımlar yapma yolunda çaba sarfetsinler. Çocukça oyalamalar yapmasınlar.

18 Mart 2008 14:52
Herşeyi yazdım

Sen, google başladığından bu yana, her "İnebolu" yazıp sorguladığımda karşıma çıktın. Ben hep sana ulaşmaya çalıştım. Nerede yaşadığını bile bilmiyordum. Altı ya da Yedi yıl böyle geçti. En sonunda, Milliyet Blog sayesinde sana ulaşabildim :). Ve şimdi 900'üncü bloğunu okuyorum. Bütün bloglarını, eşim ve çocuklarımla birlikte zevkle okuduk. Bir çoğuna yorum yazdım. Çeşitli duyguları bir arada yaşadım. Zaman zaman ağladım, zaman zaman güldüm. Beni yazmam için yüreklendirdin. Ulaşabileceğim bir yerde oluşun güç verdi bana. Sağol iyi ki varsın. Sen, herşeyi araştıran, öğrenen ve bilgilerini paylaşıp, öğreten, sevgi dolu, kocaman yüreği olansın, sen benim arkadaşımın abisisin. 900'üncü bloğun kutlu olsun. Yok öyle insanlık hali falan, sen bizler için, çocuklarımız için kendine çok dikkat etmelisin. 10 000'inci bloglara... Sevgilerimle.

24 Ocak 2008 15:48
Toplam blog
: 16
Toplam yorum
: 59
Toplam mesaj
: 34
Ort. okunma sayısı
: 2619
Kayıt tarihi
: 14.07.07
 
 

27 Mayıs 1960' da İnebolu'da dünyaya geldim. İnebolu Yeniyol İlkokulu, İnebolu Ortaokulu (nakil), Ga..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster