Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Senin de bir baban var.............!!!!!!!!!

ah sevgili hrant ne desem bilmemki .. katillerini lanetlemek seni sevgiyle selamlamak bir türlü rahatlatmıyor azaltmıyor bu acıyı. kötü insanlar o kadar çok ki ve o kadar güçlü ki işte iyi insanlar egemen olamıyor bir türlü.

28 Ekim 2008 12:27
İnsanlık ayaklar altında

duygulamıza tercüman olmuşsunuz. ağzınıza sağlık. insanlar ne zaman akıllanır da sömürüsüz bir dünya kurulur..

28 Ekim 2008 12:16
Etik krizi..

gerçekten sorunu çok güzel açıklamışsınız. belki ümitsiz ve umutsuz bir yaklaşım olacak ama bence her dönemde kötü insanlar bencil ahlaksız insanlar çok daha fazla ve çok daha güçlü. böyle bir toplumda vicdan ve etik değerler nasıl egemen olabilirki

28 Ekim 2008 12:08
Zorba

yazdıklarınızı okuyunca zorbalık neden bu kadar yaygın diye düşünüyor insan. gelişmemiş ve korku dolu insanlardan oluşan bir toplumda zorbalık dolayısıyla sömürü çok yaygın oluyor. bu zorbalık bu sömürü nasıl azaltılabilir çok zor bir sorun. bir yandan da düşününce zorbalık ve sömürü insanlık tarihi boyunca hem bireyler arası hem de toplumlar arası çok yaygın olarak olagelmiş ve sürgit devam etmekte gibi geliyor bana .

28 Ekim 2008 11:50
Herkese kendi olmak yakışıyor...

insanın kendi olabilmesi ne kadar güzel. aynı zamanda çok zor galiba. sanırım çok az insan bu güzelliği hissedip yaşayabliyor.

26 Eylül 2007 17:01
Aylardan sonra yine yazmaya cesaret ediyorum (*)

öncelikle tanrıdan sabır diliyorum. umarım bu acıyı diri tutmuyorsundur. yaşam işte hepimiz için çok kısa.. bu kısa sürede güzellikler yaşayabilirsek üretebilirsek ne mutlu bize..
 çok güzel şiirler yazmışsın. tebrikler...

25 Eylül 2007 17:07
Biz, hepimiziz

ne güzel insan ilişkileri.. insanlar bu şekilde insan kardeşliği içinde yaşarken bazı düşünceler inançlar bu insanları birbirine düşman ediyor birbirinden nefret ettiriyor.
insanlar ne zaman kurtulacak acaba
nefret düşmanlık yayan düşüncelerden inançlardan..

14 Eylül 2007 16:13
Ölüm insanın uzantısı değildir...

böyle güzel düşünceleri barındıran bir yazı yazdığınız için tebrikler.. günümüz dünyasını, savaşları,ölen öldüren insanları ne de güzel anlatmışsınız. duygu ve düşüncelerimle çok örtüşen bir yazi selamlar..

10 Temmuz 2007 15:53
İnsanlar doğayı yok ediyor

çok güzel bir duyarlılıkla yazmışsınız. sevgili perihan mağdenin bir sözü çok hoşuma gitti. onlar çoklar ve kötüler. doğayı acımasızca tahrip edenler, paradan başka değer bilmeyenler .. onlar çoklar ne yazıkki.. bir avuç insan da ellerinden geldiğince çabalıyorlar çevreyi doğayı korumak için

24 Haziran 2007 13:41
Toplam blog
: 0
Toplam yorum
: 3
Toplam mesaj
: 7
Ort. okunma sayısı
:
Kayıt tarihi
: 22.06.07
 
 

Hacettepe üniversitesi jeoloji mühendisliğinden mezun oldum. Şu anda jeoloji mühendisi olarak çalışm..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster