Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Bilgi ve pratiklik zamanı

merhaba.. bu dönem biz yükselen aslanların geleceğe yönelik planlara odaklanması da gerekiyor sanırım. ilginçtir, daha ay düğümleri yer değiştirmeden arkadaş çevremden bu anlamda destek almaya başladım :)

08 Mayıs 2020 18:33
Karıncalar

İlk yazın için çok güzel bir konu seçmişsin. Karıncalar gerçekten de yeryüzündeki en ilginç canlılardan biri. Gelecek yazılarında da gezegenimizin ilginç canlılarına yer vermen dileğiyle, başarılar, sevgiler.

16 Aralık 2008 21:45
Pelin'in gözlemi

Öncelikle Milliyet Blog ailesine hoşgeldin! Yazında maddenin hallerini çok güzel hikayeleştirmişsin. Cümlelerin oldukça öz ve net, anlam bakımından da oldukça sağlam. Mutlaka yazmaya devam etmelisin, tebrik ediyorum. Sevgilerimle...

14 Aralık 2008 20:02
Akbil kaybetmek

ben de lisedeyken kaybetmiştim bir kaç günlüğüne ama daha sonra evde buldum.. bulduğum zamanki sevincimi hatırlıyorum da... kaybetmenin acısını daha iyi anlıyorum o zaman :) çok güzel bir yazı... tebrikler.

04 Kasım 2008 20:06
Dalgıç Çanından Sualtı Evine

bahsettiğiniz örümcekler aynı hava kabarcıklarını amazon ormanlarında salgıladıkları sıvılarla avlanan bitkilere dalış yapmak için de kullanıyorlar. böylece yapışkan sıvının dibine kadar ulaşarak oradaki böcek kalıntılarını alıp tekrar yüzeye çıkıyorlar... hayvanlar alemi çok ilginç gerçekten!

18 Ocak 2008 12:25
Mutluluk nedir? Nasil mutlu olunur?

merhabalar, ben de çocukluğumdan beri sıkı bir elvis dinleyicisiyim, gerçi ben doğduğumda kendisinin ölümünün üzerinden tam sekiz sene geçmişti ama olsun … bahsettiğiniz mektup beni öyle heyecanlandırdı ki anlatamam, gerçekten çok şanslısınız ne diyeyim... keşke elvis hayattayken de ona bir mektup yazsaymışsınız, bu sefer cevap bizzat kendisinden gelirdi sanırım, çünkü biliyoruz ki, Elvis hayranlarının mektuplarını hep cevaplardı... değil mi?.. sevgiler... http://blog.milliyet.com.tr/Blog.aspx?BlogNo=85239

09 Ocak 2008 16:27
Gül- Haç ezoterik örgütü

çok ilginç bir yazıydı benim için... Gül-haç cemiyetini ismen biliyordum, sayenizde içeriğinden ve yapısından da haberdar oldum.. bu arada insan ihtiyaçlarının yeryüzünün her coğrafyasında ta ilk insandan beri aynı oluşu ve farklı coğrafyalarda benzer kurumları, toplulukları ortaya çıkarması bana çok ilginç geliyor... ve birbirleriyle öylesine grift iç içe bir yapıya sahipler ki... "Bir" olmak buna benzer bir şey sanırım... sevgiler.

23 Ekim 2007 10:56
'Yaratılanların Birliği' üzerine

bloğunuzda bu derin konulara yer verdiğiniz için teşekkürler.... gerçekten gayb yalnız ve yalnız Allah(c.c.)'ın elinde...biz sadece düşünüyoruz, fikir yürütüyoruz aciz aklımızla... ama düşünmek lazım gerçekten, düşünmek ve bu konudaki acziyetimizi kendi gözlerimizle görmek lazım.... saygılar...

22 Ekim 2007 11:27
Kundalini nedir?

Kundalini hakkında çok az şey biliyordum, yazınız benim için bir hayli bilgilendirici oldu bu yüzden ve okudukça tasavvufla ne kadar çok ortak çağrışımları var diye düşündüm....haksız mıyım :)

22 Ekim 2007 11:20
"Kendini Bil..."

bunlar ne kadar güzel satırlar böyle... iyi ki yazmışsınız bu yazıyı, ben de iyi ki okumuşum... sevgiler...

22 Ekim 2007 11:13
Toplam blog
: 6
Toplam yorum
: 97
Toplam mesaj
: 28
Ort. okunma sayısı
: 133
Kayıt tarihi
: 11.07.07
 
 

İngilizce öğretmeni, astroloji öğrencisi, INTJ-A ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster