Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Aşk aşk diye

1-öncelikle her kadınla yaşanmaz,yaşlanılmaz :))) 2-aşk ;insan veya yaşam çeşitliliğine göre dozaj belirlemez... 3-aşkın gözü kördür bu yüzden,ot'a da,bot'a da saplanır :))) 4-aşkın kriterleri kişiden kişiye değişir... 5-bazen aşık olduğumuzu sanırız bir çift hülyalı göze,oysa önceki gördüklerimizden farklıdır sadece :)) 6-aşk konusunda belkide en şanslı olan aptaldır...çünki süreklilik arzeder:))) istikrarlıdır yani :) 7-en önemlisi de yazılı bir anayasasının olmayışı belkide dünyada bir ilk...her birey kendi özgür iradesine göre yorumlar:)))) hal böyle iken,kimin kimden daha aşık olduğunu kim bilebilir ki... sevgilerimle size de iyi bayramlar "kurban için :))))))))"

03 Kasım 2009 11:10
FMF

paylaşımınız için teşekkürler..sizede geçmiş olsun.umarım kısa süre içinde bu rahatsızlıktan kurtulur daha sağlıklı yaşamaya başlarsınız.herşey gönlünce olsun mavikelebek:)

03 Kasım 2009 10:50
İnadına beklemek

haklısınız,hiç kimse ne yaşayacağını önceden kestiremez...günü gelince doğaçlama oyun gibi yaşar tüketiriz ömrümüzü...

02 Kasım 2009 12:02
Herşeye Rağmen DİREN

bazen o minik bedenler hayata öyle sıkı tutunuyor ki,ne doktorlar ne de o tıbbi kurullar ,hayattan dışlayamıyorlar o muhteşem varlıkları...sevgiyle beslenen herşey böyledir.bir tutunur bir daha koparamazsın:)

17 Eylül 2009 16:38
Sevda göçü

nedir bu aşk saplantısı anlayamıyorum...yara almalar, ağır yükler,bırakıp gitmeler,terketmeler....demekki biz yaşadığımız olaya tam olarak teşhis koyamıyoruz...hoşlansak bile aşık oldum diyebiliyoruz,yoksa aşk aldatmaz,aşk terketmez,aşk kanatmaz,kanatlandırır :)))) sevgilerimle..

19 Eylül 2008 10:25
Ben

Seni, anlatabilmek seni. İyi çocuklara, kahramanlara. Seni anlatabilmek seni, Namussuza, halden bilmeze, Kahpe yalana. Ard- arda kaç zemheri, Kurt uyur, kuş uyur, zindan uyurdu. Dışarda gürül- gürül akan bir dünya... Bir ben uyumadım, Kaç leylim bahar, Hasretinden prangalar eskittim. Saçlarına kan gülleri takayım, Bir o yana Bir bu yana... Seni bağırabilsem seni, Dipsiz kuyulara, Akan yıldıza, Bir kibrit çöpüne varana, Okyanusun en ıssız dalgasına Düşmüş bir kibrit çöpüne. Yitirmiş tılsımını ilk sevmelerin, Yitirmiş öpücükleri, Payı yok, apansız inen akşamlardan, Bir kadeh, bir cıgara, dalıp gidene, Seni anlatabilsem seni... Yokluğun, Cehennemin öbür adıdır Üşüyorum, kapama gözlerini...

19 Eylül 2008 10:16
Ah be dostum

candan öte can mı ola bu dünyada,cansız kaldığında beden, dostlarım ne olaaa,ne kalaaaa ..!

18 Eylül 2008 16:52
Kadın akıllı erkek sever..

çok basit siz de yazmışsınız ama konunun etrafında dönüp durmuşlar... kadın mutluysa,erkek de mutlu olur.aynen 2*2=4 gibi :)))illa konuşmak için ne uzatmaya,ne de kendince belirlediğin kıstasları paylaşmaya gerek yoktur.sadece erkek çok iyi bir yönetici olmalıdır:)kurumsal olarak düşünürsek...(şirketlerde olduğu gibi) sevgiler...

17 Eylül 2008 15:53
Ben kendimim..

insanoğlu,dünyada kendisini bulduğu andan itibaren,göreceli bir yaşamın içinde bulur kendini ve tanıyarak,anlayarak gelişir...hiç kimse saydığınız değerlerin aksini yaşam şeklim budur diye iddia edemez zaten.fakat içinde bulunduğu ortam ve şartlar insanı pekala da rayından çıkarabilir,doğrusu çıkmaması olmasına rağmen.pembelerle başlar sonra git gide kırmızıya dönüşmeye başlar:) virüs girmeye görsün :)şuna inanırım,yeşili,hayvanı ve doğayı seven her insan ,insanlarıda seviyordur.kendini seven insan ise yanlızca kendini seviyordur,değerlerin anlamı yoktur onun için,çünkü yargı mercide kendisidir:)sevgilerimle :)

15 Eylül 2008 12:25
Yalnızlığa alışmalı - hazır olmalı valizler!

gözündeki iki damla yaşa kıyamama durumları ne yazık ki,çoktan geçti...bazen en tanıdığın eşin hiç tanımadığın biri olabiliyor ve böyle anlarda hakikaten insan sırt çantasını takıp gitmek isteyebiliyor...sevgiyle kal :))

15 Eylül 2008 11:58
Toplam blog
: 14
Toplam yorum
: 9
Toplam mesaj
: 7
Ort. okunma sayısı
: 1619
Kayıt tarihi
: 26.07.07
 
 

Kendimce doğrularım ama başkalarının özgür düşüncelerine saygı çerçevesinde, fikirlerle karşındakile..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster