Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Kadın kısmı 40 yaşına geldiğinde...

Kadınları anlama kılavuzu gibi olmuş Shalimar. Çok da anlamlı buldum. Çok güzel bir yazı yazmışsın, tebrik ediyorum ve yazını paylaşıyorum... Kolaylıklar dilerim... Uzay...

08 Aralık 2012 08:08
Cennetten Bir Kuş...

Yolun ışıkla dolsun Mamutistanlı Celal Ağbi... http://blog.milliyet.com.tr/yolun-isikla-dolsun-mamutistanli-celal-agbi---/Blog/?BlogNo=332330

31 Ekim 2011 18:48
Onlar KOCAMAN çocuklar ''Vakayinüvis''

Bize de bir gün kader güler, güler inşallah! :)) Gülname çok özel bir insan, kendisini yakından tanıma fırsatı bulduğum için kendimi çok şanslı ve mutlu sayıyorum. Radyo programına beni davet etmesi büyük incelikti. Geç kalmış bir söyleşi olmuş ancak çok da güzel olmuş. Yüreğinize sağlık.

30 Haziran 2011 00:55
Fenerbahçe neden şampiyonluğunu çuvala sığdıramıyor? (1)

Hatırlamıyor ya da bilmiyor olabilirsiniz; Konyaspor-Fenerbahçe maçından sonra Aykut Kocaman "teknik direktörlük kariyerini sonlandırmıştı." O günün gazetelerinden bir alıntı yapıyorum. "Konuyla ilgili açıklama yapan Konyaspor Başkanı Ahmet Şan, "Maç sonu çok üzgündü, sinirliydi. Gururuna yediremedi" dedi. Kocaman'ın maç sonunda 'Emekler heba oldu. Emeklerimiz çalınacaksa futbol oynamanın anlamı yok' dediğini belirten Ahmet Şan, Aykut hocanın bir tepki olarak teknik direktörlüğü bırakma kararı aldığını söyledi." Fenerbahçe ya da Galatasaray bunların statüsü farklıdır; ancak Aykut Kocaman futbolumuzda çok önemli bir aktördür ve bu şekilde eleştirilmeyi hak ettiğini sanmıyorum. Siz Fenerbahçe'nin şampiyonluğunu haksız çıkarmak için eğer Aykut Kocaman'ı buna alet ederseniz, futbolumuzda konuşacak, savunulacak bir adam kalmaz. Futbol da artık takip edilmesi imkansız bir şey haline gelir. Herşeyi birbirinin içine karıştırmadan bakabilmek gerekiyor. Saygılar.

12 Haziran 2011 11:04
Olası bir CHP hükümetinde iktidar kim olur?

Sevgili Bibliyofil. 11. Tezi hatırlıyor musun? Dün NTV'de Murat Belge, Gündüz Vassaf, Şerif Mardin'in bulunduğu bir program vardı. İlk defa rastgeldim ve bu üç kişiyi bir arada görmek beni mutlu etti. İlgiyle de takip ettim. 1 Mayıs nedeniyle zaten bütün bir günü politik bilincimiz açık bir şekilde takip ediyorduk. Her tarafta sol adına konuşan kişiler vardı. Marks bundan 250 yıl önce felsefecilerin işinin sadece dünyayı tanımak değil, onu değiştirmek olduğunu söylerken diyalektiğin en önemli motor gücünün altını çiziyordu. Evet, dünyayı çok iyi tanıyoruz. Türkiyemizi de çok iyi tanıyoruz. Geçmişe dönük sorgulama, fikir üretme, analiz yapma konusunda artık başarımız tartışılamaz bile. NTV'deki programı izlerken bu çok daha net ortaya çıktı. Peki ya bugün veya yarın? Seni en fazla eleştirdiğim konuların başında sanırım CHP'ye takılıp kalmış olman geliyor. Yoksa yıllarca konuşacak kadar malzememiz var. AKP'yi alternatifsiz yapan bizlerin tutumu zaten. CHP'nin ne olduğu neğil. Sevgiler.

02 Mayıs 2011 13:20
Galatasaray'da Ünal Aysal modeli

Yazının başlığında Sn. Ünal Aysal'ın soyadı sehven yapılan bir yanlışlık sonucu "Aysan" yazılmıştır. Okuyucudan ve Sn. Ünal Aysal'dan özür dilerim.

24 Mart 2011 08:37
Hediyelik futbol fuarı; Trabzonspor-Kayserispor

Kayserispor'un ele avuca sığmaz oyuncusu Amrabat'ın ismini Ambarat olarak yazmışım. Bu yanlışlık için öncelikle oyuncudan, sonra da okuyucumdan özür dilerim.

28 Şubat 2011 17:03
Adnan Polat Gider Tersine, Galatasaray Gelecek Mersin’e!...

Artık Mersin İY'nu Süper Lig'de görmek istiyoruz. Böylece belki Fenerbahçe de kupa lanetinden de kurtulmuş olur.

27 Şubat 2011 22:11
Artık Fenerbahçeliyim!!!

İlk tebrik eden ben olayım. :)

27 Şubat 2011 21:42
Murat Kocaadam'ı kaybettik.

Allah rahmet eylesin... Aile büyüyünce böylesi haberler de artıyor. Üzücü...

21 Şubat 2011 20:55
Toplam blog
: 1988
Toplam yorum
: 2005
Toplam mesaj
: 77
Ort. okunma sayısı
: 1291
Kayıt tarihi
: 09.06.06
 
 

"Keyif verici bir yalnızlık" olarak gördüğüm yazma serüvenimin en önemli merkezlerinden bir tanes..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster