Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Ankaralı dostlarla,' Milliyet Blog Yazarlar' buluşması ...

Plansız, programsızdı... Birdenbire oluverdi! Biraz erken dağıldık; ben, gecenin ikisi-üçüne kadar oturur, ayranın dibine vururduk diye düşünmüştüm, ama olmadı. Böylesi toplanmalarda dikkat edilsin bundan sonra ki maç falan olmasın. Hoş sabaha kadar sohbet etsek, yine de doymayacaktı nasılsa. Tadı damağımızda kaldı. Herkese teşekkürler... Tez zamanda yeniden inşallah.

03 Mayıs 2013 21:13
Erkeğin kalbinde ne var? (!)

Üst kattaki sarışın kimse artık; cenifır lopez halt etmiş yanında! Hayır, o değil de karısı kalbinde bu kadar yer kaplayan adama lafım olamaz benim. Ama siz yine de o bayan arkadaşınıza "muhasebedeki kız"dan yana bir hatırlatmada bulunun. Tedbir alması lazım gibi geldi bana. Ciddi bir tehlike arzediyor zira. Kalpte kapladığı alan, karısının kapladığı alanı geçmiş baksana! Tabi, resim kalbin diğer yanını göstermediği için o bölge hakkında yorum yapamıyorum. Tahminimi soracak olursanız eğer; tek bir şey yazılı olmalı. O da "GALATASARAY".

20 Aralık 2011 15:38
Nar'ın zararları!

"Narın tanesi yarım kilo olsa, kilosu da 100" 200 liralık halı temizleme bedeline karşılık olarak yazınızın başında dediğiniz gibi "iki üç tane" değil, dört tane nar sığdırmışsınız. İnanmazsanız problemi çözelim şimdi. 200 = 100 x(1/2X)=> X=4

29 Kasım 2011 13:54
'' Milliyet Blog Mahallesi Dizi Çekimleri '' başladı...İlk Bölüm :Cumartesi :))

Gezginim evet; böyle de olsam, uğradığım yerlerde daha önce yaptığımız yollardan geçerek gitmenin, bir engeli aşmakta yaptığımız köprüleri kullanmamın, dağları parmaklarımızla kazdığımız tünellerle aşmanın ve bir heykel gibi işlediğimiz binalara girip çıkmanın tadı gibi Milliyet Blog'a sayenizde yeniden uğramak da aynı heyecanı, aynı duyguyu ve aynı onuru verdi bana. Biz inşaatçıların bir sözü vardır, sıklıkla kullanırız;" Duvar bitince duvarcı unutulur." deriz. Hatırlanmak çok güzel, saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Size ve buradan kazandığım tüm dostlarıma. Mahallenin imarında etüt çalışmalarına başlıyor ve Avan Proje'leri hazırlamaya hemen başlıyorum.

09 Ekim 2011 18:49
Milliyet Blog Yazarları Ankara Toplantısına Sayılı Günler Kaldı!

Orada olacağım... Çok az da olsa gecikme yaşarsam, telaşlanma. E mi? :)

14 Nisan 2011 07:56
Blog toplantılarında Ankara önde! Yenisi yolda!

kısa sürsün, hemen bitsin istiyorsanız şarkıyı ben söyleyeyim. :) Katılacağım!

22 Mart 2011 23:25
Ahmet Balcı Şiir Ödülü!

Adaylığımız, yarışmaya dahil olmamız için nasıl bir yol/yöntem kullanacağız?

23 Ocak 2011 19:25
Türk Sanat Müziği derslerine başlıyorum!

Anason Kokulu Ankara Akşamı'nda Mesut Bey'e de söyledim, sana da. Bu tür toplanmalarda en fazla 10 kişilik Yuvarlak Masa, ya da toplanılan mekanın tamamen kapatılması lazım! İlk yarım saati tanışıp dereden tepeden konuşmalara, son yarım saat dışındaki zamanda ise önceden belirlenmiş bir/kaç konu hakkında sırayla söyleşiye yer verilmeli. Son yarım saat serbest! Şiir/şarkı gibi şeyler yani. Daha iyi olmaz mı? Program şart! Eğitim de!

24 Eylül 2010 10:12
Suikast yapacaklar bana! Maksat reytingim yükselsin!

Haluk Bey ile Arif Bey'e söyledim ben bunu gizlice. Çayı sever dedim; biz de severiz, kuşkulanmaz. Gittiğimiz kahvede, oturduğunuz yerin arkasında ne "bomba"lar vardı; görmedin sen! Mesut Bey'e dokunur bir şarapnel parçası diye, uzaktan kumandaya basamadık yani. Yoksa ne olaylar çıkacaktı, bir bilsen! Haluk Bey'e dua et!

22 Eylül 2010 10:45
Ankara buluşması! -2-

Arif Bey öylesine güvenli bir otopark bulmuş ki; aracını vermediler ona! :)
Neyse ki ben vardım da kurda-kuşa yem olmadı o saate!

22 Eylül 2010 10:38
Toplam blog
: 0
Toplam yorum
: 830
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
:
Kayıt tarihi
: 19.08.07
 
 

11 Nisan 1966 tarihinde, İzmir'de doğmuşum. Selânik, Lângaza göçmeni bir ailenin, beş çocuğundan ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster