Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Karamsar bir günün nağmeleri

ismin hakkaten bu mu; yada bu sana ozel rumuz mu.. can sıkıntısından olsa gerek blog da gezınırken; 9 eylul mezunu oldugunu gordum.. ben de ordan mezun bır bayan ogretmenım.. ve moru severım.. ve yazıyı da.. ordan olsa gerek bır baglasıklık; yazayım dedım; selam nıyetıne..

17 Aralık 2008 19:47
Akrep ve ben

yazınızı keyıfle okuduö. samımı dogal akıcıydı. sonunu da ıyı baglamıssınız.

03 Aralık 2008 14:14
Saçlarının yüzüne dökülüşü gibi

Ve bitti.. Senden ırak, kendimden ırak, şimdi hiç bilmediğim hayatından sen giderken, ve ben bir öncekinden ayrı şimdim ve geleceğim ile yeni bir sayfada, satırlarımda yürüyorken.. Ama yinede hatırlarsam eğer, severim seni. Aslında ben o ruhu gördüğüm herkesi severim.. Özellikle de dev vücutlu, hassas kalpli olanları.. Ve de böyledir.. Öylesine hatırlıyıverdim şimdi, duygumla evimin penceresini açtım şimdi..Ve psikopatım bilirsin.. Şimdi penceremi kapatıyorum.. Yolunda ne istersen onu sana diliyorum.. Bir koca eyvallah çekiyorum.. Ve bitiriyorum..

25 Kasım 2008 07:07
Saçlarının yüzüne dökülüşü gibi

aslında sol beyne tersti hissettiğim..Sadece gözlerini gördüm. Güzeldiler, çıplaktılar..hassastılar.. Aslında o dev vücuduna tam zıddı kadar masum çocuk ve hassastılar.. Sonra tanımasam da güya, tanıdım seni.. Snde kendimi yaşatım bir parça belki.. Ve sen bimiyordun..Sonra bana kız arkadaşını, kavganızı kıskançığından söz ettin..Ben içim acıyordu.. Lanet olası zihnim iseacımdan bağımsız seni dinliyor ve anlıyordu. İçimdeki dyguyu yenmem için kız arkadaşın adına iltifat bile yaptım.. Sen bilmiyordun.. Ve ben o gece yolda yürürken ve evime varırken, rüzgara doğruağladım. Bir kaç dakika sürdü..Veggözlerim acıdı, kalbim de acıdı.. Ama psikopatım bilirsin.. Hemen kontrol ettim kendimi, hiç bir şey yok gibi. Zihnimden mutluluklar diledim.. Ruhumdan sana bir umut ilegeri çekildim.. Ger gelmemiştin.. Sonra hep uzaklara gitti. Ve sonra selamlarımız bile teredütçe oldu bazen yolda karşılaştığımızda.. Selam versem mi, vermesem mi, görmezden mi gelsem, o selam veriri mi,, dediler zihinlerimiz..

25 Kasım 2008 07:00
Bir öğretmen

cocukların kalbı pır pır. Yani bir dokunuş onların sizi sevmesi için yetiyor bile.. İşte bu pır pır oldıuklarından dolayı da pır diye uçuveriyorlar ... Aramasalar da mutlaka anılardasınızdır emeğiniz var ise..Yada aramasalarda mutlaka , mutlaka yediği ekmekte hakkınız vardır.. Ve de böyledir... Sevgiler.

24 Kasım 2008 19:45
Hayat önünüzde eğilsin

Cennetışıgına yazdıgınız cevap da ilgimi çekti. Ne güsel.. Dinlen biraz, geri çekil ama asla vazgeçme.. Yumuşak ıfadelerınız var..

24 Kasım 2008 19:06
Hayat önünüzde eğilsin

aslına bakarsanız dinlemek vb hepyapmakta olduklardım. Ama ben genelde onaylarım bu çoğunlukla kendimden çıkıp karşı tarafın duygusal zihniyle bakabilmemden yada karşı tarafa daha rahat ve çıplak anlatması için güven vermek istememden kaynaklanır.. ve Fotoyu sevdim tanıtımdaki, denize karşı.. Vb..

24 Kasım 2008 19:02
Atatürk'ü "Mustafa" ile daha çok sevdiler...

yazınızı cok takdır ettım. Mükemmel ve aslında zaten böyle olması gereken bakış açınızı, umarım daha çok okuyan olur.

14 Kasım 2008 01:29
"Evli, iki çocuk babası ve İngilizce bilir!"

anlatımınız aslında zaten bilinen ve kilişe bir konunun farklı kelimelerle biraz espirili biraz ciddi ifade etmeniz hoş bir traz yaratmış. Kullanılan kelimeler ve yaklaşım konunun içeriğinden daha çok ilgimi çekti.

15 Haziran 2008 19:06
Özgüven bazen şişen bazen inen ama hiç patlamayan bir balondur

balon şiti balon indi. Çok hoş. Benim de arasıra indiğinde nasır iner ben o şişkin balon değilmiydim diye kendi kendime triplere girerdim. Depremlere .. Birazcık inik benimki kpss surecı ıcın. şişırırım belkı. eyvallah.

15 Haziran 2008 18:58
Toplam blog
: 20
Toplam yorum
: 93
Toplam mesaj
: 26
Ort. okunma sayısı
: 1361
Kayıt tarihi
: 28.08.07
 
 

Öğrenci ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster