Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Ahmet YILMAZ

Birbirinden farklı, birbirinden önemli ve birbirinden üzücü pek çok olay sığdırdığımız bir yılın ardından, heyecanlarımıza, sevinçlerimize, özlemlerimize cevap verecek yepyeni bir yıl geçirmemizi, yaratıcımızdan niyaz ederken, hepimize sağlık, mutluluk ve başarı dolu günler diliyor, sevgi, saygı ve selamlarımı sunuyorum.

31 Aralık 2007 22:20
CEVAP

Sayın Ahmey YILMAZ, O kadar güzel dilekler yazıp sıralamışsın ki, üzerine yazacak söz bulamadım. Onun için bende size bilmukabele diyerek nezdinizde, tüm Türkiye'nin ve sizin yeni yılınızı canı gönülden kutluyorum. Sevgi ve saygılarımla. Cahit KARAÇ

01 Ocak 2008 15:14
Solohan

Ben Solohan yani Kemal Kara. Biliyorsunuz Çılgın Günler Türkiye adlı kitabımla kitap piyasasında blog yazarı olarak mücadele vermekteyim. Çılgın Günler Türkiye Ankara'da özellikle D&R'da bol miktarda bulunuyor. Satın alır ya da dostlarınıza bildirirseniz sevinirim. (Özellikle Kavaklıdere D&R) Mutlu yıllar.

27 Aralık 2007 20:04
Zeynep Gülay

Kurban bayramınızı kutlar sağlık,mutluluk, huzur getirmesini dilerim..Sevgi ve saygılarımla...

20 Aralık 2007 13:22
CEVAP

Sayın Hanımefendi, bende sizin geçmiş bayramınızı ve yeni yılınızı kutlar. Sağlık mutluluk ve başarılar dilerim. Sevgiyle hoşça kalınız.Cahit KARAÇ

30 Aralık 2007 15:13
SÜLEYMAN SIRRI

*** Ruh konusunda Prof.Dr. Süleymen Ateş Hocanın İNSAN VE İNSANÜSTÜ VARLIKLAR isimli eserinde geniş bilgi var. Konusu: Ruh-melek-cin-insan Selam ve saygılar ****

26 Kasım 2007 19:54
CEVAP

Dostum, doğru kaynak gösterdiğin için teşekkür ederim. Sevgi ve saygılarımla. Hoşça kal. Cahit KARAÇ

27 Kasım 2007 22:18
Erol Özışık

Uzun yıllar annem de parkinson hastalığını çekmişti. Beyinin salgılayamadığı dopamin maddesini sinemed adlı ilaçla tedavi yöntemi yaygındır ülkemizde. Titremeler aşırı ise bunun ameliyatını İstanbul Amerikan hastanesinde Ali Zırh adlı bir doktor yapmaktadır. Amerika'da uygulanan sistemi Türkiye'de uygulayan doktor, titiremeleri ameliyatla tamamen geçirebilmektedir. Size acil şifalar dilerim.

16 Kasım 2007 13:54
CEVAP

Sayın Erol Işık Bey, ilginize çok teşekkür ederim. Hastalığın tedavisi yok. Çünkü Ameliyattaki fazla narkozdan sağ beynimin bir kısmı öldü. Hiç uyarı, ve hissiyat yok. sol beynim boğazımdaki kist alınırken beyni besleyen sinir sistemleri kesildi. Dolayısıyla sol beyinde bu şekilde vucüttan beslenemiyor. Aldığım dopamin ilaçları ile şimdilik idare ediyorum. Hastalığımın ilerlememesi için sürekli okuyup düşünüyorum. Düşündüklerimi de yazıya dökmeye çalışıyorum. Sevgi ve saygılarımla. Hoşça kalınız.

17 Kasım 2007 22:09
Ahmet YILMAZ

Cahit bey, tarifinizi bir cümle halinde yapmak zorunda değildiniz. Bu sebeple biraz zor anlaşılıyor. Benim asıl söylemek istediğim "en güzel kıvam" anlamındaki ahsen-i takvim kelimesi yanlışlıkla "aksen" şeklinde yazılmış. Bir kısmı sizin yanlış bildiğinizi zanneder, bir kısmı da bilmediği bu kelimeyi bu şekilde yanlış öğrenir. Bu yüzden mümkünse bir an evvel düzeltmenizi rica edeceğim. Selamlar...

10 Kasım 2007 22:23
CEVAP

Çok teşekkür ediyorum. Düzeltim. Bu tür tanımlarda birden fazla cümle kurulduğu zaman ifadenin bozulduğunu düşünüyorum. Onun için yapmak istesemde beceremiyorum. Bu da benim tarzım. Sevgi ve saygılarımla.

11 Kasım 2007 01:16
Ahmet YILMAZ

Bayramlar, bizi birbirimize bağlayan, sevincimizi ortak kılan, en önemli geleneksel değerlerimizdendir. Açıkça milletimizin varlığına yönelik saldırılarla, bu özel günü bize ağız tadıyla kutlama fırsatı vermek istemeyenlere inat, daha içten duygularla kenetlenmemize vesile olması dileğiyle bayramınızı kutluyor, sağlıkla, kedersiz, tasasız, nice bayramlara erişmek umuduyla sevgi, saygı ve selamlarımı sunuyorum. Ahmet Yılmaz.

13 Ekim 2007 01:46
CEVAP

Sevgili Kardeşim Ahmet Bey, Düşüncelerinize tamamen katılıyorum. Aynı duygu ve düşüncelerle bende sizin bayramınızı kutluyor, sevgi, selam ve saygılarımı sunuyorum. Hoşça kalınız.

14 Ekim 2007 22:26
T YILDIRIM

Merhaba.Sevgi dolu bir dünya için yine sevgi kokan yazılarınızla ısıtın içimizi...Sevgiyle kalın..

02 Ekim 2007 21:45
CEVAP

Sevgili dostum, hakkımdaki duygu ve düşüncelerinize çok teşekür ederim. bayramızı kutlar. Sevgi ve saygılarımı sunarım.

09 Ekim 2007 22:27
T YILDIRIM

Aramıza hoşgeldiniz.

02 Ekim 2007 21:42
Toplam blog
: 28
Toplam yorum
: 25
Toplam mesaj
: 9
Ort. okunma sayısı
: 901
Kayıt tarihi
: 14.09.07
 
 

1953 Elbistan doğumluyum. İlk, orta ve lise öğrenimimi Ankara'da tamamladım. Kamuda çalışıyorum. Çok..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster