Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Ahmet YILMAZ

Sefa bey, Bayramın huzur ve mutluluğuna gölge düşürecek olaylarla sarsıldık bu bayrama girerken yine... Ama hayat devam ediyor... Bir musibet bin nasihattan evlâdır demiş atalarımız... Yaşadığımız olaylar, umarım böyle bir hayra vesile olur. Selam ve sygılarımla sağlıklı, mutlu, huzurlu nice bayramlara erişmenizi temenni ediyorum.

09 Kasım 2011 14:26
Yazarofisi com

Yazılarınız çok güzel,tebrikler.Yazılarınız ve yazılanlara yorumlarınızla Yazarofisi'nde büyük bir aile olmak dileğiyle.www.yazarofisi.com

09 Aralık 2009 00:45
Ahmet YILMAZ

Normal günlerimizi “bayram”a döndürme gayreti içinde olmamız gerektiği halde, biz 3-5 günlük bayramlarımızı bile ağız tadıyla kutlayamıyoruz. Her türlü imkânlara ve şartlara sahip cennet vatanımızda, sanki bilerek veya bilmeyerek hayatı kendimize zehir etmeye, cehennem ıstırabı çekmeye bayılıyoruz. İnsan olmanın meziyetiyle aklımızın mantığımızın gösterdiği aydınlık yolda, sorumluluklarının ve görevlerinin bilinciyle hareket eden şuurlu vatandaş olarak daha güzel günlerde bayramlar yaşama azmi ve heyecanıyla dolmanızı arzu ederek, bayramınızı kutluyor, güzellikler diliyor, selam ve saygılarımı sunuyorum.

27 Kasım 2009 09:47
Ömer Faruk MENCİK YILMAZ

Sefa Bey iyi akşamlar. Adınızı biliyordum. Ancak tanışmak bu akşam mümkün olabildi. KKTC konusundaki yaklaşımlarınıza katılıyorum. KIBRIS tarih boyunca Batı'nın tepelenti alanı olmuştur. Tarihte bir HİTİT YURDU olan KIBRIS prensliklerin kavgalarının, paylaşım planlarının ve Haçlılar'ın da ezip geçerek gittikleri bir basamak ada olmuş yüzyıllarca. OSMANLI Ada'ya barışı, adaleti getirmiş. Ne yazık ki 2. Abdülhamid dönemindeki diplomatik tuzaklar sonucu pek çok kara parçamız gibi KIBRIS da elimizden çıkmıştır. ODTÜ'de Bağımsızlık kavramı ile de tanıştığını sandığım M.A.Talat'ın RUM'a teslimiyetçiliğini bir türlü anlayabilmiş değilim! Politikadan anlamam! Ancak Ada'daki varlığımızın devamından yanayım. D. EROĞLU ile arkadaşlarına başarılar dilerim. Yazılarınızdan dolayı kutlarım sizi genç arkadaşım! Basının gücüne inanan bir kişilk var sende. Var ol!

24 Nisan 2009 22:30
turan Yalçın

işitme engellı blog yazarıyım ılgınc hayatımın bır gazetecı olarak dıkkatınızı cekecegıne emınım Turan Yalçın

11 Şubat 2009 14:53
Toplam blog
: 40
Toplam yorum
: 8
Toplam mesaj
: 5
Ort. okunma sayısı
: 707
Kayıt tarihi
: 08.02.09
 
 

SEFA KARAHASAN, 1997’den beri gazeteci milletinin aktif üyesi. Gazeteciliğe halen Milliyet gazete..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster