Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Güz Özlemi

Merhaba, blogunuza yazdığım yorumda ciddi anlam farklılığına yol açan küçük bir harf hatası yaptığımı farkettim, Sakıncası yoksa bu yorumu silip göndereceğim yorumu yayınlar mısınız? Teşekkürler.

12 Haziran 2016 10:36
CEVAP

Umarım benim yorumunuza cevabım da silinmez. neyse en azından okumuşsunuzdur zaten. Selamlar.

13 Haziran 2016 13:26
ernatmn

Merhaba.. yazıma katkı verip yazdığınız yoruma cevap verdim ve mesajlada zatialinize ulaştırdım ve fakat sehven de olsa bir şeyler oldu, kanaatımca zatialinize ulaşmadı. Sayın beyazçıcek, yazıma kayıtsız kalmayıp, katkıda bulunmanız öz'ümü memnun etmiştir, teşekkür ederim. Yoruma yönelik uzun bir yazı yazacağımı belirtmiştim. Acizane yazdım http://www.ernatmn.com/ öz'üme ait site de. Yapacağınız eksi eleştiri inanın ki beni mutlu kılar. Bu vesileyle; Cumanız mübarek, Kadir Geceniz kutlu olsun. Selam, saygı ve dua ile.. Allah'a emanet olun.

02 Ağustos 2013 06:55
CEVAP

Ben de sizin bayramınızı kutlar ailenize ve sevdiklerinize mutlu sağlıklı bir ömür dilerim.

07 Ağustos 2013 18:57
ernatmn

Sayın Beyazışık, yorumunuza geç cevap vermem yetmiyormuş gibi, sehven, daha da gecikmesine sebep oldum. Şöyle ki; yorumunuza cevap verdim ve fakat " yayınla " butonuna basacağıma " sil " butonuna bastım. Eee kusura bakmayın lütfen, bir yandan oruç bir yandan da serde Karadenizlilik varken bu hatayı yapmamı hoş görün lütfen. Yorumunuza cevap iki madde halinde sunulmuştur. Saygılarımla.

28 Temmuz 2013 22:38
CEVAP

İnce düşünceniz için teşekkür ederim. Yazılarınızın da devamı dileğiyle..

01 Ağustos 2013 12:51
ernatmn

" Namaz kılmayan kâfir'dir." ve de doğrudur. Ama namaz kılmayanın imanı vardır. (1) Başlıklı yazıma, kayıtsız kalmayıp katkıda bulunduğunuz için teşekkür ederim. Acizane olarak yorumunuza cevap vermeye çalıştığımı ve verdiğimi bilmenizi arz etmek istedim. Selam, saygı ve dualarımla.. Allah'a emanet olun.

27 Temmuz 2013 21:36
CEVAP

Biliyorsunuz aslolan niyettir. Siz de yorumuma cevap yazmak niyetiyle davranmış ancak elinizde olmadan cevabınızı ulaştıramamışsınız. Hiç sorun değil. Sağlık olsun. Allahtan kendimiz ailelerimiz ve güzel ülkemiz için en huzurlu sağlıklı ramazanlar ve yıllar dilerim. İyi günler.

01 Ağustos 2013 12:49
Ahmet YILMAZ

Başarıyı tek başımıza da elde edebiliriz. Ama yaşadığımız mutluluğu paylaşamazsak, o başarıdan hiç zevk alamayız. Bayramlar, bireylerin “toplum” olmasını sağlayan manevi harçlardır. Her yıl, daha üst basamaklara çıkarmamız gerektiği halde, onu biz kendi ellerimizle iğdiş ettik. Aile fertlerinin yılda iki kez de olsa bir araya gelmesini, sevgiyle kucaklaşmasını sağlayan bayramları, tatil niyetine kullanıp, büyüklerimizden uzaklara kaçtık. Bir “el öpmek”ten bile kaçındık. Sonra da sevgiye ve saygıya hasret, ya da yabancı bir toplumla karşılaştık… Bayramlaşmak tek kişiyle yapılacak bir eylem değil… Birbirimizle, her birimizle ayrı ayrı bayramlaşarak, onun hazzını yaşayacağız ki, sevincimizi paylaşabilelim… Bu duygularla bayram sevinci içinde geçen sağlıklı, mutlu, başarılı bir ömür diliyorum. Selam ve saygıyla…

19 Ağustos 2012 15:19
CEVAP

Epeydir M.Bloga giriş yapmıyordum.Mesajınızı yeni okudum.Ben de size sağlık ve mutluluk dolu nice bayramlar dilerim.

24 Ağustos 2012 13:55
Mert Arslanoğlu

Son derece güzel ve hikmetli bir yorumunuzu gördüm, böyle bilinçli insanların olması çok güzel, benim sayfama da beklerim. Saygılar

26 Mart 2012 16:43
CEVAP

Selam.Acaba hangi blog için yazdığım yorumdu o?Güzel düşünceniz için teşekkür ediyorum.

30 Mart 2012 13:52
Ahmet YILMAZ

Her yıla yeni bir umutla girmek âdet olmuş... Oysa yıllar hayatımızın bir parçası değil, zamanın bir parçası. Günden güne, aydan aya, yıldan yıla geçmekle insan hayatında bir şey değişmez. Sadece ömrümüz kısalır, o kadar... Biz yine de hep beklentilerle girdik yeni yıllara... “Bu yıl daha güzel geçsin” dileklerimizi hiç eksik etmedik dilimizden. Çoğumuz hayal kırıklığına uğradık, umduklarımıza erişemedik. Şimdi 2012 yılının daha kötü geçeceğine dair çeşitli söylentiler var. Belli mi olur, tam tersine bizim için her şey daha güzel oluverir. Sonuçta bu kararı veren yüce bir varlık var. Sevgi, saygı ve selâmlarımla yeni yılınızı kutluyor, beklediğinizden daha güzel geçmesini diliyorum.

01 Ocak 2012 22:17
CEVAP

Ben de sizin ve ailenizin yeniyılını kutluyor, sağlık ve mutluluk dolu bir yıl olmasını diliyorum Ahmet Bey.Herşey gönlünüzce olsun. Neslihan

02 Ocak 2012 13:15
Mesut KARİP

Merhaba, yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlar, sağlık ve mutluluklar dilerim.

30 Aralık 2011 10:40
CEVAP

Ben de size ve ailenize sağlık mutluluk dolu bir yıl diliyorum.

30 Aralık 2011 12:45
Kaan Akoba

Hanımefendi, Tatsushi Miyazaki, kadın değil erkektir, sanırım bir dalgınlıkla bu şekilde yazdınız. Saygılarımla.

13 Kasım 2011 23:06
CEVAP

Hiç sormayın. ikinci depremle ilgili ayrıntılı bilgim yoktu. Ertuğrul ÖZKÖK ölen japonla ilgili çok güzel yazmıştı ben nedense resmini de görmediğim bu kişinin kadın olduğunu düşünmüşüm. O kadar mahcubum ki. Epeyce yazamayacağım artık. Çok utandım. Hatta belki özür bolğu da yazabilirim. Ben de bu son yazım neden böyle az okundu diye şaşırmıştım. Çok üzgünüm. Bilgi sahibi olmadan yazmamak gerektiğinin bir örneği işte.Okurlar da çok ince insanlar beni hiç bozmadılar. Kimbilir içlerinden ne düşünmüşlerdir.Duyarlılığınız için teşekkürler.

14 Kasım 2011 07:22
Ahmet YILMAZ

Efendim, Bayramın huzur ve mutluluğuna gölge düşürecek olaylarla sarsıldık bu bayrama girerken yine... Ama hayat devam ediyor... Bir musibet bin nasihattan evlâdır demiş atalarımız... Yaşadığımız olaylar, umarım böyle bir hayra vesile olur. Selam ve sygılarımla sağlıklı, mutlu, huzurlu nice bayramlara erişmenizi temenni ediyorum.

08 Kasım 2011 01:15
CEVAP

Ben de sizin ve ailenizin bayramınızı kutlar sağlık ve esenlikler dilerim

08 Kasım 2011 20:09
Toplam blog
: 144
Toplam yorum
: 216
Toplam mesaj
: 58
Ort. okunma sayısı
: 386
Kayıt tarihi
: 21.09.07
 
 

Merhaba...  Üniversite mezunu Kamu İdaresinde  çalışan bir bayanım. Ankara'da iki oğlumla yaşıyorum..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster