Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Ohannes

Tüm dost olanlara; Özlemini çektiğimiz, dostluk ve kardeşliğin yeniden doğduğu, sevgilerin yeniden birleştiği, sosyal adalet ve eşitliğin gölgesinde övünebilecek yarınlar yaratabileceğimiz, mutlu, umutlu, sevgi, saygı, sabır, başarı ve şans dolu nice yıllara diyerek 2015 yılının hepimize huzur, barış ve güzellikler getirmesini diliyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum….

28 Aralık 2014 22:41
Ohannes

Sevgili yazarım Coşkun Karabulut, Yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlar, sağlık, esenlik, mutluluk ve işlerinizde başarılar dilerim. Sevgi ve dostlukla...

31 Aralık 2012 20:21
Erhantigli

Sayfanızı okudum, inceledim. Hele kitapla ilgili yazınız çok hoşuma gitti. Benim de burada ve www.erhantigli.blogspot.com adresimde blogum var, ziyaret ederseniz sevinirim. Dost selamlar.

30 Kasım 2012 18:03
Ohannes

Değerli yazarım Coskun Karabulut, bir aksilik olmazsa, sizin için geleceğim, bu Salı oradaydım, tanıdık yazarlarımızdan kimseyi göremedim. En derin saygı ve sevgilerimle, sevgi ile kalınız.

23 Kasım 2012 14:54
Ahmet YILMAZ

Coşkun bey, Her yıla yeni bir umutla girmek âdet olmuş... Oysa yıllar hayatımızın bir parçası değil, zamanın bir parçası. Günden güne, aydan aya, yıldan yıla geçmekle insan hayatında bir şey değişmez. Sadece ömrümüz kısalır, o kadar... Biz yine de hep beklentilerle girdik yeni yıllara... “Bu yıl daha güzel geçsin” dileklerimizi hiç eksik etmedik dilimizden. Çoğumuz hayal kırıklığına uğradık, umduklarımıza erişemedik. Şimdi 2012 yılının daha kötü geçeceğine dair çeşitli söylentiler var. Belli mi olur, tam tersine bizim için her şey daha güzel oluverir. Sonuçta bu kararı veren yüce bir varlık var. Sevgi, saygı ve selâmlarımla yeni yılınızı kutluyor, beklediğinizden daha güzel geçmesini diliyorum.

02 Ocak 2012 10:50
Ohannes

Sevgili yazarım Coşkun Karabulut, Yaşamın kaynağı Sevgi ise, sevgi bir tutku, tutku bir amaç, amaç bir şeyleri birileriyle paylaşmaksa, paylaşmak dostluk, dostluk hatırlamaksa eğer hep aklımdasınız! bayramlarda ve her gün dostluğumuzun daha da pekişmesi ve ebedi olması dileğimle daha nice MUTLU BAYRAMLAR DİLERİM. Selam ve sevgiler. Saygılarımla.

05 Kasım 2011 21:42
zeki etferat

Blogumuzda, bizimle... Bilgi ve ilginize... Dostca selamlarimla.

21 Haziran 2011 22:01
derinmavi..

Sevgili Coşkun Bey, önerilerimde duran arkadaşlarım yazmıyor bile olsa hala orda durma nedenleri, hani artık pek olmayan ama bende asla eksilmeyen; vefa duygum nedeniyledir. Çünkü orada yer almalarının "iyi" yazmanın dışında mutlaka başka bir nedeni vardır. Sizinle tanışız ya, aklıma bile gelmedi önerilerime koymak. Sonra da kaldı. Ancak bir de şu var, ben daha çok şiirlerinizi önermek isterdim doğrusu. Neyse, şimdi kendi sayfama gidip bir önermede bulunayım; en azından yaptığınız kültür hizmetlerini gözardı etmemek gerek. Sevgi ve saygılarımı yolluyorum. Aydınlık selamlarımla.

02 Mayıs 2011 17:06
Eşit Ağırlık

Bu sene Ölüdeniz buluşması var mı?

22 Nisan 2011 13:29
CEVAP

Var. Bugün yarın otelin linkini ve bilgileri vere4ceğim. Selamlar

23 Nisan 2011 14:07
Ahmet YILMAZ

Hayat beklentilerden ibaret bir yerde… Yaşımız ne olursa olsun, yine de gelecek yıllardan bir şeyler bekliyoruz. Giden yıllarda bir türlü denkleştiremediğimiz şeyleri yerli yerine oturtmak istiyoruz. Tıpkı arzularımızdaki gibi, düşlerimizdeki gibi… Ben kendi adıma yaşadığım güzelliklerin çoğunu, beklenmedik zamanlarda yaşadım. Hüzünleri de beklemediğim ortamlarda… Yine de hayal kurmak, ümit etmek, kötü bir şey değil… Kimimiz 2010 yılını bu bağlamda belki hasretle anacak, kimimiz de nefretle hatırlayacak… 2011 de ondan çok farklı olmayacak aslında… Olaylar değişecek, mekânlar değişecek, dekorlar değişecek, kişiler değişecek sadece… Devran bildiğince dönmeye devam ederken, biz kendi adımıza yeni bahtlar yaşayacağız, yeni senaryolar sahneye koyacağız… Ne olursa olsun, “Mutlu Son” hepimizin ortak beklentisi… Bu duygularla yeni yılda ummadığınız kadar güzellikler, mutluluklar yaşamanızı temenni ederek, selam ve saygılar sunuyorum…

30 Aralık 2010 22:35
Toplam blog
: 264
Toplam yorum
: 1089
Toplam mesaj
: 196
Ort. okunma sayısı
: 1111
Kayıt tarihi
: 30.04.07
 
 

1956 Sarıkamış Kars doğumluyum. 6 şiir kitabım ve 2 deneme kitabım var. son kitaplarımı B..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster