Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Ahmet YILMAZ

Bayramınızı kutluyor, bayram neşesinde geçen sağlıklı, mutlu, başarılı bir ömür diliyorum... Selam ve saygılarımla...

19 Ağustos 2012 11:21
CEVAP

Yazınızı çok geç bu gece okudum teşekkür ederim AHMET bey ben genç bir erkek kardeş kaybettim beni mazur görüüz üzüntüm her gün benimle .İnsan sevdiği hele de herşeyini paylaştığı olunca kayıp iki katına çıkıyor dilerim MEVLAM size yaşatmaz facebook ta bazenleri yazıyorumilgilenirseniz veya sizde ordysanız memnun olurum .Hoşça sağlıkla kalın nice huzurlu bayramlara sevdiklerinizle girmeniz dileğiğle .

16 Eylül 2012 01:19
Ahmet YILMAZ

Her yıla yeni bir umutla girmek âdet olmuş... Oysa yıllar hayatımızın bir parçası değil, zamanın bir parçası. Günden güne, aydan aya, yıldan yıla geçmekle insan hayatında bir şey değişmez. Sadece ömrümüz kısalır, o kadar... Biz yine de hep beklentilerle girdik yeni yıllara... “Bu yıl daha güzel geçsin” dileklerimizi hiç eksik etmedik dilimizden. Çoğumuz hayal kırıklığına uğradık, umduklarımıza erişemedik. Şimdi 2012 yılının daha kötü geçeceğine dair çeşitli söylentiler var. Belli mi olur, tam tersine bizim için her şey daha güzel oluverir. Sonuçta bu kararı veren yüce bir varlık var. Sevgi, saygı ve selâmlarımla yeni yılınızı kutluyor, beklediğinizden daha güzel geçmesini diliyorum.

30 Aralık 2011 23:54
Ahmet YILMAZ

Hayat beklentilerden ibaret bir yerde… Yaşımız ne olursa olsun, yine de gelecek yıllardan bir şeyler bekliyoruz. Giden yıllarda bir türlü denkleştiremediğimiz şeyleri yerli yerine oturtmak istiyoruz. Tıpkı arzularımızdaki gibi, düşlerimizdeki gibi… Ben kendi adıma yaşadığım güzelliklerin çoğunu, beklenmedik zamanlarda yaşadım. Hüzünleri de beklemediğim ortamlarda… Yine de hayal kurmak, ümit etmek, kötü bir şey değil… Kimimiz 2010 yılını bu bağlamda belki hasretle anacak, kimimiz de nefretle hatırlayacak… 2011 de ondan çok farklı olmayacak aslında… Olaylar değişecek, mekânlar değişecek, dekorlar değişecek, kişiler değişecek sadece… Devran bildiğince dönmeye devam ederken, biz kendi adımıza yeni bahtlar yaşayacağız, yeni senaryolar sahneye koyacağız… Ne olursa olsun, “Mutlu Son” hepimizin ortak beklentisi… Bu duygularla yeni yılda ummadığınız kadar güzellikler, mutluluklar yaşamanızı temenni ederek, selam ve saygılar sunuyorum…

29 Aralık 2010 17:38
CEVAP

Size çok teşekkür ederim unutulduğumu düşündüğüm anlarda Rabbim bir sayfada kendimi istendiğimi hatırlatıyor.Acılar kişiye hissedilme derecesine göre kayıp defterine geçiyor benim acım farklı can dostum kardeş paylaştığım onsuz düşünemediğim zamanlarda boğulur gibi hissederken net nefes almamı kolaylaştırıyor çok sağolun bazen sözler doktor reçetesinden de öne deva oluyor .Düşüncelerinize saygı duyuyorum ilginize hayata bakışınıza ise hayran kaldım .Evet koşmak için halı nedenlerim var

07 Şubat 2011 19:58
Ahmet YILMAZ

Mevsime göre güzel bir havada, 9 günlük bayram tatiline girdik. Özel bir derdi olmayanlar için bayram mutlu geçecek gibi… Bir türlü çözüp gündemden kaldıramadığımız siyasi dertler de artık en azından çoğunluğun kanıksadığı bir hale geldi. Hani derler ya, mutluluk ve huzur biraz da bizim beynimizde… Bardağın boş tarafını görmekten vazgeçemeyenlerin tadabilecekleri hazlar zaten oldukça azdır. Bu duygularla her zaman olduğu gibi, bayramın sizin için, ülkemiz için, milletimiz için esenliklerle dolu geçmesini; derdi, kederi, üzüntüsü, hastası, çaresizliği olanlara Allah’ın sabır, yardım, şifa, umut ve kolaylıklar vermesini diliyor, en içten sevgi ve saygılarımla, selâmlar sunuyorum.

13 Kasım 2010 14:41
CEVAP

Geç okumuş olsamda sabah vakti yüzüme güzel bir gülümsemenin sıcaklığını hissettirdiniz herşey gönlünüzce olsunsağlıkla kalın.

23 Aralık 2010 09:30
Ahmet YILMAZ

Bayram, en güzel duyguları başkalarıyla paylaşmaktır. Bizse en güzel duyguların sadece bize ait olduğunu sanıyoruz, sadece kendimizi beğeniyoruz, tek doğru düşünen kişi olduğumuzu zannediyoruz, başkalarına burun kıvırıyoruz, “ötekiler” deyip herkesi dışlıyoruz. Bayram, karşımızdaki insanın cinsiyetini, yaşını, mesleğini, sosyal, siyasal ve ekonomik durumunu sorgulamadan, ona el uzatmaktır, uzanan eli sıkmaktır, gerekirse öpmektir. Bayram ortak sevincimizi ve mutluluğumuzu dışa vurmaktır, güven vermektir, dost kazanmaktır, sevmektir, sevilmektir, hoş görmektir, affetmektir. Bu duygularla bayramınızı kutluyor, bu mutluluğu anlayabildiğimiz ve yaşayabildiğimiz sürece samimi bir insan ve sonuçta bu insanların oluşturduğu gerçek demokrat, çağdaş, ilerici ve yenilikçi bir toplum olabileceğimizi ifade etmek istiyorum efendim. Selam ve saygılarımla…

08 Eylül 2010 11:42
CEVAP

size cevap verememenin mahcubiyeti içindeyim zira aklımı toparlamam zaman aldı yaşadığım değil içime kilitlenen acı düşünmemi engelliyor böyle sıkıntılı zamanımda cümleleriniz ilaç gibi çok teşekkürler bayramınız esen mutluluk bulutlarıyla ailenizle huzur savurun derim .

01 Kasım 2010 16:40
m.korkmaz23

selam arkadaşım siteni ziyaret ettim .biraz inceledim..güzel şeyler hazırlamışsın ..ama daha deteylı inceleyeceğim ..tam yorumumu o zaman yapacağım..güzel ve sakin bi uğraş.ama gördüğüm kadarıyla kapsamı kısıtlı gbi.belkide tam incelemediğim için de olabilir.eyse fazla başını ağrıtmayayım. yemekle haşir neşirsiniz galiba.. sebzelerle ilgili çok güzel birkaç resim var.isterseniz size göndereyim.eğer isterseniz.msn adresim.can_can0117@hotmail.com.kendinize iyi bakıng.üzere h.kalın.mynet'ten korkmazbey

18 Şubat 2010 16:09
CEVAP

gözlerinize sağlık teşekkür ederim .senteziniz ilginiz yönünden güzel sağolun.İyi doğru düşünen zihin elbetteki ürünü kaliteli olur,zamanım azda ondan sanırım sağlıkla kalın .

20 Şubat 2010 11:53
Mehmet Sağlam

2010'da her şey gönlünüzce olsun Sayın Ülker... Selamla, saygıyla... MS

28 Aralık 2009 23:31
CEVAP

Teşekkür ederim Rabbim önce huzur sonra sağlıklı yıllar sizin olsun derim Selamlar.

03 Ocak 2010 14:42
Ahmet YILMAZ

Normal günlerimizi “bayram”a döndürme gayreti içinde olmamız gerektiği halde, biz 3-5 günlük bayramlarımızı bile ağız tadıyla kutlayamıyoruz. Her türlü imkânlara ve şartlara sahip cennet vatanımızda, sanki bilerek veya bilmeyerek hayatı kendimize zehir etmeye, cehennem ıstırabı çekmeye bayılıyoruz. İnsan olmanın meziyetiyle aklımızın mantığımızın gösterdiği aydınlık yolda, sorumluluklarının ve görevlerinin bilinciyle hareket eden şuurlu vatandaş olarak daha güzel günlerde bayramlar yaşama azmi ve heyecanıyla dolmanızı arzusuyla, bayramınızı kutluyor, güzellikler diliyor, selam ve saygılarımı sunuyorum.

27 Kasım 2009 21:41
CEVAP

çok teşekkürler ilginize .Ne yazıkki artık bayram yakınlarda yabancı kelime sınıfına davet edilmek üzere zira ;bayram füzuli masraf olacak gönül dostu sevgi bağları gevşemiş bana ne edebiyatınında yardımıyla hayallerde kalan sayfalar arasında yerini alır derim , de inşallah yanılırım ,sevgilerle .

02 Aralık 2009 08:40
Portakal Çiçeği ve FISILTI

posta ücretini benim ödemem koşuluyla; size adres gönderebilirim..

14 Ekim 2009 19:02
CEVAP

olsun prensiplere saygılıyımdır,beklerim ,iyi günler.

15 Ekim 2009 00:06
MERİH PARLAK

Kaburga üstü patates oturtma yemeği tarifim için yaptığınız yoruma teşekkür ederim. Ama bu yemek Lezzetini kaburga kemikleri ve üzerindeki yağlardan aldığı lezzetle far yartıyor. Denemenizi tavsiye ederim. Saygılarımla, Merih

09 Ekim 2009 14:35
CEVAP

dikkatinize sağlık tahminimde yanılmadım ,özellikle böyle bir giriş yapıp işin özü hakkında fikir edinmek istemiştim .Saygılar .

09 Ekim 2009 18:40
Toplam blog
: 151
Toplam yorum
: 44
Toplam mesaj
: 30
Ort. okunma sayısı
: 996
Kayıt tarihi
: 13.02.08
 
 

Kısaca öğretmen ve öğretenim. Yaşamayı yaşarken öğrenmeyi ilke edinmenin dustur olduğuna inananla..

 
 
Yazarı paylaş
 • Tümünü göster
 
 
 
 
 
   
   
   
  ben kendi düşünce duygularımı yazarım başkasına ait olan başkasınındır şimdi yazdığım blog yazısıne?
  • İLK BAHARLARIM [21]
  • Erzurum'luya göre aklımda kalan değerler. [13]
  • siyaset [12]
  • psikolojide davranış nedenleri [8]
  • İlişkiler [7]