Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Ahmet YILMAZ

Mevsime göre güzel bir havada, 9 günlük bayram tatiline girdik. Özel bir derdi olmayanlar için bayram mutlu geçecek gibi… Bir türlü çözüp gündemden kaldıramadığımız siyasi dertler de artık en azından çoğunluğun kanıksadığı bir hale geldi. Hani derler ya, mutluluk ve huzur biraz da bizim beynimizde… Bardağın boş tarafını görmekten vazgeçemeyenlerin tadabilecekleri hazlar zaten oldukça azdır. Bu duygularla her zaman olduğu gibi, bayramın sizin için, ülkemiz için, milletimiz için esenliklerle dolu geçmesini; derdi, kederi, üzüntüsü, hastası, çaresizliği olanlara Allah’ın sabır, yardım, şifa, umut ve kolaylıklar vermesini diliyor, en içten sevgi ve saygılarımla, selâmlar sunuyorum.

14 Kasım 2010 17:34
CEVAP

:))tşk.ederim.sizinde bayramınız umarım güzel geçmiştir.herşey gönlünüzce olsun.

26 Kasım 2010 07:17
SÖNMEZ ERKAYA

Merhabalar, yazıma gösterdiniz övgü ve ilgi için çok teşekkürler. Uzun yıllar dağa ve sporlarının içersindeyim. Aslında spor ikinci sırada. Kamp kurmak, ateşi körüklemek ve kahvemi yudumlamak. Budur aslında benim coşkum ve heyecanım. Bir tat-bir doku tarzındaki anı-raporlarımı zaman buldukça yazacağım. Umarım sizi de doğanın eşsiz cömertliğinin içersinde buluruz.

12 Mart 2010 02:14
CEVAP

:)))tşk.gerek yok çok güzeldi.Beğenmesem kesin söylerdim emin olun ama doğayı çok seviyorum resim çekmeyi güneşin batışını doğuşunu ve de ne çok isterim yukarlara çıkmayı ordan b,ir buluta atlamayı ama tehlikeli vede acayip adranalin dolu dikkat edin olurmu :))sevgiyle kalın.

12 Mart 2010 16:25
Yahya Koç

Merhabalar Biz Bayan24 Ekibi, Sitemizde Bayanlara Özel Kategorilerde İçerikler Sunmaktayız Ve Web sitemizdeki Köşe Yazarları bölümümüzde Arzu Ederseniz Köşe Yazarı Olarak Bayan Kullanıcılarımız İle Yazılarınızı Paylaşabilir Dilediğiniz Kadar Yazı Yazabilirsiniz.. Web Sitemizde Köşe Yazarı Olmak İçin Lütfen www.Bayan24.com Web Sitemizin İletişim Sayfasından Bizlerle İrtibata Geçiniz, Saygılarımızla Bayan24.Com Ekibi.

03 Şubat 2010 00:45
CEVAP

:))çok tşk.ederim.aslında bu teklif çok önemli benim için ama ben o siteye baktım çok farklı konular işleniyor benim o kadar bilgi birikimim varmı bilmiyorum.Ne yapmam gerektiğini de bilemiyorum bilgi verirseniz sevinirim.tekrara tşk.ederim.

16 Şubat 2010 08:52
Ahmet YILMAZ

Normal günlerimizi “bayram”a döndürme gayreti içinde olmamız gerektiği halde, biz 3-5 günlük bayramlarımızı bile ağız tadıyla kutlayamıyoruz. Her türlü imkânlara ve şartlara sahip cennet vatanımızda, sanki bilerek veya bilmeyerek hayatı kendimize zehir etmeye, cehennem ıstırabı çekmeye bayılıyoruz. İnsan olmanın meziyetiyle aklımızın mantığımızın gösterdiği aydınlık yolda, sorumluluklarının ve görevlerinin bilinciyle hareket eden şuurlu vatandaş olarak daha güzel günlerde bayramlar yaşama azmi ve heyecanıyla dolmanızı arzusuyla, bayramınızı (maalesef zamanında yetiştiremediğim içingecikmeli olarak) kutluyor, güzellikler diliyor, selam ve saygılarımı sunuyorum.

01 Aralık 2009 02:08
CEVAP

:))Çok tşk.ederim.Bu güzel dilekleriz olan bayram kutlamsına cevap vermekte geciktiğim için ama bende geçmiş bayramınızı kutlarım.Ayrıcada kandiliniz mubarek olsun sevgiyle kalın.

24 Şubat 2010 19:19
3NF

Hülya' cım bende seni daha fazla tanımak isterim. Benim cesur olduğumu yazmışsın, zorlukların üstesinden gelebilmek için böyle olmam gerekiyor. Sadece benim değil hepimizi, hele ÜLKEMİZ'in şu zor şartlarını da eklersek. Çok tatlı ve güzel bir gence benziyorsun. Zaten İzmir kızları meşhur değil mi? İzmir'de 15 sene oturdum, kızım bilgi üniversitesi karşılaştırmalı edebiyatı kazanınca ikimiz İstanbul'a taşındık. Babamız halen orada yaşamakta. Ben zaten buraya geri gelmeyi çok istiyordum, allah dualarımı kabul etti. Ama inan bazen orayı çok özlüyorum, çünkü İzmir'de yaşiam daha kolay.Burası çok yorucu. Ama ben yinede burayı çok seviyorum. Bak sana kendimd yazdım beni daha iyi tanıman için. Kaç yaşında oldoğunu bilemiyorum, ama kızım Esra kadarsındır. O 85 soğumlu. Bu kadar gevezelik etmekle ayıp mı? ediyorum diyede düşünüyorum. Sana bol toz pembe günler geçirmeni diliyorum. 3NF

20 Ocak 2009 18:00
CEVAP

çok özür dilerim sana cevap veremedim ama 2009 senesi bana hiç iyi gelmedi şuanda annem çok hasta hastanelerdeyim yıkıldım bittim üzüldüm sanki yaşama hevesimi yitirdim onsuz bir hayat düşünemiyorum her sıkıntımda her derdimde bana koşan kadın onsuz ben ben olamam sevgiyle kal seni unutmuş degilim bana kırılma olurmu kimbilir belkide bana sen destek verirsin galiba ben çok zayıfım duygusal yönden sevgiyle kal tekrar öz<ür dilerim.

25 Şubat 2009 11:16
Eftim Eftimov Bakalov

Nasılsın ıyımısın?uzun zamandan berigüzel şirin yazılarını okuyamıyoruz.Lütfen bizi bırakma.Sevgiler saygılar.

08 Ocak 2009 11:32
CEVAP

:)))tşk.ederim.gene baktım yazarlardan degilsin ama şu nikini bir türlü çözemedim anlamı nedir.Gerçekten tşk.ederim dilekleriniz için ama amacım sizleri merakta bırakmak degildi bu yüzden sizlerden özür dilerim sevgiyle kalın.

12 Ocak 2009 07:43
ASIM BOZALAN

hülyacım nerelerdesin,hiç sesin soluğun çıkmıyor,ne bir yazı yazıyorsun,ne suphinin sitesine geliyorsun adeta kış uykusuna yattın ,seni merak ediyoruz.bir ses ver lütfen. asım bozalan

05 Ocak 2009 09:01
CEVAP

:)))Asım abim özür dilerim merak ettirdiğim için buraya gelemedim sebeblerim vardı daha sonra anlatırım sevgiyle kal.

12 Ocak 2009 07:45
Ahmet YILMAZ

2008’e girerken hepimizin farklı umutları vardı, istekleri vardı… Onu karşılarken “Yeni bir yıl geliyor” diye ne çok sevinmiştik. Şimdi ömrümüzün bir senesini daha geride bırakmanın burukluğu, üzüntüsü, sevinci, heyecanı ve mutluluğuyla ona veda ediyoruz.… Yeni bir yıla daha başlıyoruz. Beklentilerimizi ne kadar yüksek tutarsak, başarılarımız o kadar büyük olur… Tabii hayal kırıklığımız da… Ne olursa olsun, iyi ve güzel şeyler yapalım, yaşadıklarımızdan zevk alalım, gurur duyalım. Keşke demeden, pişmanlık duymadan… Anılarımızda her zaman özlemle anılacak bir yıl geçirmemiz dileğiyle, sevgiler, saygılar, selamlar… Mutlu yıllar…

31 Aralık 2008 15:57
CEVAP

:)))tüm 2009 herkese kutlu olsun umarım bu sene kendimiz için yaşama senesi olsun sevgiyle kalın vede çok tşk.ederim dilekleriniz için

12 Ocak 2009 07:46
vi/dan

Pırıltısı azalmayan, neşesi solmayan bir yıl olması dileğiyle... Yeni yılın kutlu olsun :) sevgilerimle

31 Aralık 2008 00:14
CEVAP

canım arkadaşım sen çok vefalısın tşk.ederim.2009 sanada tüm tebessümleri getirsin hep gül hep mutlu ol sevgiyle kal

12 Ocak 2009 07:47
vi/dan

Arkadaşım, burçtaşım, meslektaşım nerelerdesin? uzun süredir yazmadınız, merka ettim... Umarım her şey yolundadır :)

14 Aralık 2008 12:45
CEVAP

:)))canım arkadaşım tşk.ederim merak edilmek güzel bir şey ama giremedim uzun süredir haklısın galiba biraz duragan bir dönem yaşıyorum ama bilgisayar başına oturamayacak kadarda yogun o kadar çok yol yapıyorum ki bazen kendimi tır şöförlerine benzetiyorum çok sagol kendine iyi bak

22 Aralık 2008 20:34
Toplam blog
: 45
Toplam yorum
: 161
Toplam mesaj
: 67
Ort. okunma sayısı
: 907
Kayıt tarihi
: 03.02.08
 
 

Merhaba en modern en yeşil ve de yaşamaktan zevk aldığım İzmir' de yaşıyorum. Bornova Suphikoyuncu l..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster