Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
YusufDemir

Yazılarınız bir harika. Bunları yazanların bir İskilipli olmasından dolayı gurur duydum. Ben de Ankara'dayım, emekli edenbiyat öğretmeniyim. Şu anda Ankara'da haftalık bir gazete çıkarıyoruz, ve bir web-haber sitesi yapıyoruz. Kısacası gazetecilik yapıyorum. www.mesalegazetesi.com Mesajlarınızı beklerim: mesalegazetesi@hotmail.com yusufdemir60@yahoo.com Selam ve dua ile. Allaha Emanet Ol. Yusuf DEMİR www.fotokritik.com/yusdem

03 Haziran 2011 18:33
Kadir Tahtaci

Mustafa bey eğer sitemize üye olup yazıkarınızı bizimle paylaşırsanız çok memnun olurum. Yazıları sizin eklemeniz daha doğru olur diye düşünüyorum. iyi akşamlar.

24 Ocak 2011 21:08
CEVAP

Kadir bey Sizin web adresini bana iletirmisin. myolcu@ttmail.com

25 Ocak 2011 15:48
Kadir Tahtaci

selam mustafa bey iyi günler. Ben iskilipli hemşerinizim. Yeni açtığım sitede köşe yazılarınızı bizimle paylaşarmısınız.

22 Ocak 2011 17:18
CEVAP

Kadir bey yayınlayabilirsiniz. Mustafa yolcu

23 Ocak 2011 16:18
Ahmet YILMAZ

Hayat beklentilerden ibaret bir yerde… Yaşımız ne olursa olsun, yine de gelecek yıllardan bir şeyler bekliyoruz. Giden yıllarda bir türlü denkleştiremediğimiz şeyleri yerli yerine oturtmak istiyoruz. Tıpkı arzularımızdaki gibi, düşlerimizdeki gibi… Ben kendi adıma yaşadığım güzelliklerin çoğunu, beklenmedik zamanlarda yaşadım. Hüzünleri de beklemediğim ortamlarda… Yine de hayal kurmak, ümit etmek, kötü bir şey değil… Kimimiz 2010 yılını bu bağlamda belki hasretle anacak, kimimiz de nefretle hatırlayacak… 2011 de ondan çok farklı olmayacak aslında… Olaylar değişecek, mekânlar değişecek, dekorlar değişecek, kişiler değişecek sadece… Devran bildiğince dönmeye devam ederken, biz kendi adımıza yeni bahtlar yaşayacağız, yeni senaryolar sahneye koyacağız… Ne olursa olsun, “Mutlu Son” hepimizin ortak beklentisi… Bu duygularla yeni yılda ummadığınız kadar güzellikler, mutluluklar yaşamanızı temenni ederek, selam ve saygılar sunuyorum…

31 Aralık 2010 11:17
Ahmet YILMAZ

Normal günlerimizi “bayram”a döndürme gayreti içinde olmamız gerektiği halde, biz 3-5 günlük bayramlarımızı bile ağız tadıyla kutlayamıyoruz. Her türlü imkânlara ve şartlara sahip cennet vatanımızda, sanki bilerek veya bilmeyerek hayatı kendimize zehir etmeye, cehennem ıstırabı çekmeye bayılıyoruz. İnsan olmanın meziyetiyle aklımızın mantığımızın gösterdiği aydınlık yolda, sorumluluklarının ve görevlerinin bilinciyle hareket eden şuurlu vatandaş olarak daha güzel günlerde bayramlar yaşama azmi ve heyecanıyla dolmanızı arzusuyla, bayramınızı kutluyor, güzellikler diliyor, selam ve saygılarımı sunuyorum.

28 Kasım 2009 08:26
sevket aksoy

yazınızı cok beğendimm sizin gibi düşünüyorum ama herkes böle düşünmüyor işimiz zor üzülüyorum ağlıcam artk o kadar

12 Eylül 2009 02:40
Toplam blog
: 172
Toplam yorum
: 39
Toplam mesaj
: 6
Ort. okunma sayısı
: 1389
Kayıt tarihi
: 26.06.09
 
 

1953 Yılı Çorum iskilip doğumluyum.  inşaat mühendisiyim. Ankara'da ikamet ediyorum Yazılarım baz..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster