Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
TURGUT ÇELİK

Saygı sınırlarını aşan, “doğruları yazmak “ dediğin yorumu yayımlamadım. Sanal ortamda hele “düşük düzeyde” tartışmalar benim işim değil. Gerçekten merak ettim, gerçek yaşamda nasıl birisiniz. İstanbul’a yaşadığını tahmin ettim. Tanışmak, vakit ayırarak, yüz yüze söyleşmek istemez misin?

02 Eylül 2014 12:25
CEVAP

Bunu isteyeceğimi sanmıyorum. Zaten size göre "düşük düzeyde" bir adam olduğum için de vakit kaybettiğinize değmeyeceğini düşünüyorum. Basma kalıp fikirlere sahipsiniz ve "kendinizin" bile olmayan doğruları sorgusuz-sualsiz savunuyorsunuz. Aynı fiili iki ayrı özne için farklı yorumluyorsunuz. Dolayısıyla sonuç çıkarmayacak, bir işe yaramayacak dostluğun da lüzumu olmasa gerek. Fark ettiyseniz zaman zaman katıldığım fikirlerinize de katıldığımı yorum olarak size iletiyorum. Ancak bu şekilde yazdığınız zaman da eleştiri hakkım var. Size "düşük düzey" gibi gelse de bu da benim doğrularım. Saygılar..

02 Eylül 2014 14:18
TURGUT ÇELİK

Aslanım, yiğidim benim; göster aslanlığını, şu işyeri adresini postla bana!..

02 Eylül 2014 08:14
CEVAP

:) Çok tatlısınız.. Doğruları söyleyince kabadayılığınız mı tuttu? Ya da volkana söyleyip işyerimden mi aldıracaksınız? çok da ürktüm tırstım şimdi napsam ki?

02 Eylül 2014 09:40
Ümit İpekçeker

Merhaba, gönderdiğiniz yoruma yazdığım cevap büyük ihtimalle teknik bir nedenden dolayı ilgili bloğun altında görünmüyor.Ben de aynı cevabı yorum tarzında yazdım, kendime gönderdim.Cevabımı oradan okuyabilirsiniz.Bilginize sunuyorum.Bursa'dan selamlar.

25 Temmuz 2013 16:57
CEVAP

abi yorum cevapları bazen 3-4 gün sonra yayına alınıyor. MB bu ara baya sıkıntılı..

26 Temmuz 2013 10:07
Ahmet YILMAZ

Her yıla yeni bir umutla girmek âdet olmuş... Oysa yıllar hayatımızın bir parçası değil, zamanın bir parçası. Günden güne, aydan aya, yıldan yıla geçmekle insan hayatında bir şey değişmez. Sadece ömrümüz kısalır, o kadar... Biz yine de hep beklentilerle girdik yeni yıllara... “Bu yıl daha güzel geçsin” dileklerimizi hiç eksik etmedik dilimizden. Çoğumuz hayal kırıklığına uğradık, umduklarımıza erişemedik. Şimdi 2012 yılının daha kötü geçeceğine dair çeşitli söylentiler var. Belli mi olur, tam tersine bizim için her şey daha güzel oluverir. Sonuçta bu kararı veren yüce bir varlık var. Sevgi, saygı ve selâmlarımla yeni yılınızı kutluyor, beklediğinizden daha güzel geçmesini diliyorum.

02 Ocak 2012 14:48
CEVAP

Tamamen haklısınız.. Zaten dileklerimiz "yeni yıl"dan değil; Yüce Varlık'tan.. Bayramlarda; Ramazanda, düğünlerde, doğumlarda oluşan vesilelerle herşeyi O'ndan diliyoruz.. Katkınız< için teşekkürler..

02 Ocak 2012 14:59
Toplam blog
: 93
Toplam yorum
: 66
Toplam mesaj
: 4
Ort. okunma sayısı
: 554
Kayıt tarihi
: 27.01.09
 
 

Elektronik ve haberleşme mühendisiyim. Galatasaray taraftarı; evli; 1 erkek çocuk babasıyım. ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster