Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Ahmet YILMAZ

Normal günlerimizi “bayram”a döndürme gayreti içinde olmamız gerektiği halde, biz 3-5 günlük bayramlarımızı bile ağız tadıyla kutlayamıyoruz. Her türlü imkânlara ve şartlara sahip cennet vatanımızda, sanki bilerek veya bilmeyerek hayatı kendimize zehir etmeye, cehennem ıstırabı çekmeye bayılıyoruz. İnsan olmanın meziyetiyle aklımızın mantığımızın gösterdiği aydınlık yolda, sorumluluklarının ve görevlerinin bilinciyle hareket eden şuurlu vatandaş olarak daha güzel günlerde bayramlar yaşama azmi ve heyecanıyla dolmanızı arzusuyla, bayramınızı kutluyor, güzellikler diliyor, selam ve saygılarımı sunuyorum.

28 Kasım 2009 08:38
Eşit Ağırlık

Bir göründün sonra kayboldun.

11 Ocak 2009 18:01
CEVAP

Harun sen de basket yazısından sonra uzun süre yazmadın ? Kafada sürekli bir şeyler tasarlıyorum ama bir türlü kağıda dökecek heves gelmedi. Yazmak keyifli iş, onun için ilk fırsatta yine geri geleceğim. Bu sefer antepten sevgiler, saygılar.

13 Ocak 2009 14:13
derinmavi..

Her gün gönlünüzdeki güzel günleri getirsin size, en parlak rengiyle ama sevgiler; maviyle :)

01 Ocak 2009 15:58
CEVAP

Mavilim daha ziyade beyaz bir yıl geçiriyoruz, heryerde kar var, Antepten sevgi ve saygılarımla

04 Ocak 2009 08:50
Kundelas- Sevdakılıçaslan

aşk, sevgi,para, başarı, huzur,mutluluk, kariyer ....akla gelebilecek tüm güzellikler siz ve çevrenizle kuşatılsın...iyi seneler...bu arada neden yazmıyorsunuzzzzzzzzzzzzzzzzz şeklinde sitemim yada sorum olmayacak, gayet iyi anlıyorum . kopunca kopuluyor, vakitsizlik falan bahane...benim de elim bir türlü gitmiyor klavyeye...ama takipteyim:) hoş ve esen kalınız:)))

01 Ocak 2009 14:02
CEVAP

Kundelas her zamanki gibi senden mesaj almak büyük keyif. Yeni yıl hepimize gönlümüzdeki tüm güzellikleri sunar inşallah. Yazmak meşagatli bir işmiş, insan yazamaz hale gelince anlıyor. Bodrumdayken güzel bir deşarj ve paylaşım aracıydı, inşallah yakın zamanda yine yazabilir hale gelebilirim. Takip ettiğin için yine teşekkürler, sevgiler, saygılar.

04 Ocak 2009 08:56
Hüseyin Seyfi

Yeni yılınızı en güzel duygularla kutlar, tüm sevdiklerinizle birlikte mutlu, neşeli yıllar dilerim.

29 Aralık 2008 21:01
Çilek Adası

yeni yılını en içten dileklerimle kutluyorum herşeyden önce yeni yılın sağlık ,mutluluk,huzur getirmesini diliyorum ve son olarak da iş hayatında başarı getirmesini diliyorum..nice yıllıra...

29 Aralık 2008 20:04
CEVAP

Çilek Adası, senin de yeni yılda her şey gönlünce olur inşallah. Her şeyden önce sağlıklı, huzurlu ve güzel süprizlerle dolu bir yıl geçirmen dileğimle.

30 Aralık 2008 07:57
Çilek Adası

Başarılarının devamını diliyorum umarım herşey gönlünce olur teşekkür ediyorum desteğn için.Bende senin için orasının iş açısından iyi olacağını hissediyorum.....ne demişler doğduğun yer değil doyduğun yer : ) kendine iyi bak saygılar.

27 Aralık 2008 00:20
derinmavi..

Sevgili Murat, bir arkadaşa mesaj yazmıştım bugün, ona yanıt geldi sandım. Oysa neredeyse iki ay önce yazdığım mesaja yanıt gelmiş.:) Bu sayfalardan uzakta olma nedeninin yoğunluk olmasına sevindim desem:) İnsan anne olunca, aklına bir sürü şey geliyor ve sen de bir evlatsın sonuçta. Kolaylıklar diliyorum sana ama lütfen bir daha bu kadar uzun süre yok olmadan önce, en azından mesajlar bölümüne not yaz. Tekrar hoşgeldin. Sevgiler sana kucak dolusu; aydınlık şehrimden yansıyan mavilerle.

23 Aralık 2008 18:47
Çilek Adası

hayattamısın yaşıyormusun bişeyler yaz ....:)mesaj yazdım cevap gelmedi .ya çok yoğun çalışıyorsun ya da tatili uzattın hemşerim ...bende samsun da kaldım uzattım tatili bir süre dinleneceğim...sonra hayata kaldığı yerden devam....

20 Aralık 2008 01:19
CEVAP

Merhaba Çilek Adası. Gaziantep, yeni bir iş, yeni bir başlangıç derken blogda yazmaya biraz ara verdim. Bayramda ben de Samsundaydım. Bülbülü altın kafese koymuşlar, yine de memleketim demiş. Samsun yaşanılacak yer. Daha da güzel olmuş. Umarım senin için de her şey gönlünce devam ediyordur. Antepten saygı ve sevgilerimle.

23 Aralık 2008 18:03
Çilek Adası

bayramı samsunda geçirdim tatili uzattım dinleniyorum bir süre daha samsundayım... siz dönmüşsünüzdür herhalde umarım memleketinde güzel vakit geçirmişsindir.. hoşçakalın....

15 Aralık 2008 01:19
Toplam blog
: 20
Toplam yorum
: 108
Toplam mesaj
: 28
Ort. okunma sayısı
: 1487
Kayıt tarihi
: 25.06.08
 
 

Yaklaşık olarak ayını şeyleri yaşıyoruz. Uyuyoruz, uyanıyoruz, yemek yiyouuz, temel ihtiyaçlarımızı ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster