Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Salih ERDAGI

yeni yılınızı kutlarım. dilerim gelecek yıl sonunu dostluklar belirler.. sevgi ve saygılarımla.. Salih Erdağı Çok önemli alanda yazıyorsunuz devam edin selamlar..

30 Aralık 2008 10:51
Ahmet YILMAZ

Ne yazık ki, bir bayrama daha yine zorluklar ve darlıklar içinde giriyoruz. Daha iyi bir gelecek umudumuz, hep başka baharlara kalıyor. Birbirimize, dolayısıyla kendimize yaptığımız kötülüklerin farkında değiliz. Bir kenetlenebilsek, bir güç olabilsek, bir yumruk haline gelebilsek, gücümüzün önünde kimse duramaz. Bunu bilenler, bizi bölüp parçalamak için bıkıp usanmadan çalışıyorlar. Yılda iki kez de olsa “BAYRAM” imdadımıza yetişip bizi bir araya getirmeyi başarıyor. İnatla bağlarımızı güçlendirelim, birbirimize sevgimizi ve saygımızı artıralım. Birbirimizi anlayalım, dinleyelim, birbirimizi hoş görelim. Gerilimlerden elimizde ne kaldı, ne kazandık? Düşünelim, sorgulayalım, İyilikleri, güzellikleri yayalım, kötülüklere engel olalım. Hep beraber, bütün gücümüzle… Bu dünyada hepimize yetecek kadar her şey var. Yeter ki hep almak yerine biraz da vermeyi, paylaşmayı öğrenelim... “Eskiden insanlar şöyle yaparlardı, böyle yaparlardı” demek yerine, biz öyle yapalım... Hepimize iyi bayramlar.

07 Aralık 2008 14:09
Ohannes

Sevgili kardeşim Tahir, iyi akşamlar, ben MB da kitapları olan yazarlarımızı araştırıp yazıyorum. Araştırmalarımda sizin iki kitabınız olduğunu gördüm. Bana isimlerini, hangi tarihte yayınlandığını ve kitabınızın hangi konuda olduğunu yazarsanız 5. sine yetiştirmek istiyorum. Size sıkıntı verdiğim için, çok özür dilerim.. Saygı ve sevgilerimle..

04 Ekim 2008 22:56
CEVAP

Sevgili Ohannis, Uzay teknolojileri ve matematik ile ilgili çok sayıda makalem var. Ayrıca bu konularda 5 adet yayınlanlanmış (derleme) kitap hazırladım. Türkçe yazılmış hiç eserim yok. Yalnız "Bilim Felsefesi" ve "Metodoloji" nin Türkçe çevirileri var. Satışta olan son yayınım: Complex Analysis and Potential Theory: Proceedings of the Conference Satellite to ICM 2006, Gebze Institute of Technology, Turkey, (Promarz M. Tamrazov ile birlikte) http://www.amazon.com/Complex-Analysis-Potential-Theory-Proceedings/dp/9812705988/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=books&qid=1223284102&sr=1-1

06 Ekim 2008 12:19
Ahmet YILMAZ

Milletçe ortak sevinçlerimizi paylaşabileceğimiz özel günlerdir bayramlar… Müşterek duygularımız çoğaldıkça ve bu duygulara biz de yürekten katıldıkça, gerçek bir millet olabiliriz. İliklerimize kadar bütün benliğimizde hissetmezsek bayramın tadını çıkaramayız ki… Bizi, bize bağlayan ve sayıları artık oldukça azalan ortak değerlerimizi yıpratmak yerine, birbirimize yardımcı olacak değerler yaratmaya gayret etmeliyiz. Bu duygularla bayramınızı kutluyor, size, ailenize ve bütün milletimize bayram tadında ve güzelliğinde bir hayat diliyorum.. Selam ve saygılarımla…

29 Eylül 2008 14:25
CEVAP

Tebrik mesajınızı geç bir tarihte okuyabildim. Temennilerinize katılıyorum. Selam ve saygılarımla.

06 Ekim 2008 12:21
turan Yalçın

işitme engellı blog yazarıyım tebrık ederım sızı bende kııssel gelısımle alakalıyım selamlarımla Turan Yalçın

17 Ağustos 2008 09:16
CEVAP

Proje, inovasyon ve ar-ge başlıkları ile ilgileniyorum. Selamlar.

17 Ağustos 2008 13:01
Toplam blog
: 3
Toplam yorum
: 0
Toplam mesaj
: 5
Ort. okunma sayısı
: 897
Kayıt tarihi
: 30.07.08
 
 

Öğrendikçe öğreneceklerimin arttığını görerek, bu kısır döngüye yinede kendini kaptırmış bir eğitim ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster