Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Öğretmenım

Mesajınıza cevaben.. Merhabalar.. o yazı konuları sizi sanal alemden çekip aldıysa ne mutlu..Be idrakındayım şükürler olsun. Şunun şurasında ne kaldı ahirete :) o yüzden tüm çabamız bu yönde bildiğiniz gibi.. Allah'a emanet olun..dua ile.. çok selamlar.

28 Ağustos 2015 13:18
CEVAP

haklısınız

11 Mayıs 2016 17:52
Mehtap Özay

teşekkür ederim.

24 Mayıs 2013 19:15
Ahmet YILMAZ

Başarıyı tek başımıza da elde edebiliriz. Ama yaşadığımız mutluluğu paylaşamazsak, o başarıdan hiç zevk alamayız. Bayramlar, bireylerin “toplum” olmasını sağlayan manevi harçlardır. Her yıl, daha üst basamaklara çıkarmamız gerektiği halde, onu biz kendi ellerimizle iğdiş ettik. Aile fertlerinin yılda iki kez de olsa bir araya gelmesini, sevgiyle kucaklaşmasını sağlayan bayramları, tatil niyetine kullanıp, büyüklerimizden uzaklara kaçtık. Bir “el öpmek”ten bile kaçındık. Sonra da sevgiden ve saygıdan uzak, yabancı bir toplumla karşılaştık… Bayramlaşmak tek kişiyle yapılacak bir eylem değil… Birbirimizle, her birimizle ayrı ayrı bayramlaşarak, onun hazzını yaşayacağız ki, sevincimizi paylaşıp toplumun tüm katmanlarına yayabilelim… Bu duygularla hepinize, bayram sevinci içinde geçen sağlıklı, mutlu, başarılı bir ömür diliyorum. Selam ve saygıyla…

20 Ağustos 2012 19:23
Ahmet YILMAZ

Her yıla yeni bir umutla girmek âdet olmuş... Oysa yıllar hayatımızın bir parçası değil, zamanın bir parçası. Günden güne, aydan aya, yıldan yıla geçmekle insan hayatında bir şey değişmez. Sadece ömrümüz kısalır, o kadar... Biz yine de hep beklentilerle girdik yeni yıllara... “Bu yıl daha güzel geçsin” dileklerimizi hiç eksik etmedik dilimizden. Çoğumuz hayal kırıklığına uğradık, umduklarımıza erişemedik. Şimdi 2012 yılının daha kötü geçeceğine dair çeşitli söylentiler var. Belli mi olur, tam tersine bizim için her şey daha güzel oluverir. Sonuçta bu kararı veren yüce bir varlık var. Sevgi, saygı ve selâmlarımla yeni yılınızı kutluyor, beklediğinizden daha güzel geçmesini diliyorum.

03 Ocak 2012 11:45
Ahmet YILMAZ

Bayramın huzur ve mutluluğuna gölge düşürecek olaylarla sarsıldık bu bayrama girerken yine... Ama hayat devam ediyor... Bir musibet bin nasihattan evlâdır demiş atalarımız... Yaşadığımız olaylar, umarım böyle bir hayra vesile olur. Selam ve sygılarımla sağlıklı, mutlu, huzurlu nice bayramlara erişmenizi temenni ediyorum.

09 Kasım 2011 17:14
Başak ALTIN

Taziye dileğiniz için çok teşekkürler, Allah size ve sevdiklerinize uzun ömür versin.

03 Ağustos 2011 10:45
CEVAP

Milliyet Blogta biz bir aileyiz..ben öyle düşünüyorum. Komik veya saçma bulanda olabilir.Üzüntünü paylaşmak dostluğun en önemli göstergesidir..Dert ve üzüntü paylaşıldıkça azalır.Toprak

03 Ağustos 2011 10:52
nurhayat.

öncelikle iyiki sayfama uğradınız ve yorum yazdınız yoksa sizin yazılarınızı okuyamıyacaktım.. bir kaç yazınızı okudum ve beğendim... bu arada düşüncelerini ve görüşlerinizi paylaştığınız için ayrıca teşekkür ederim.. saygılarımla nurhayat..

01 Ağustos 2011 10:32
CEVAP

yazarın yazılarında takdir görmek özeldir..

02 Ağustos 2011 00:22
Gönül Sonzamancı

güzel ve yazı yazmamda motive edici yorumlarınız için teşekkür ediyorum.sevgiler Gönül

27 Temmuz 2011 10:25
CEVAP

her zaman renk katmanız dilegiyle, ismine uygun olsun her sey..tesekkurler

27 Temmuz 2011 22:57
Ahmet YILMAZ

Hayat beklentilerden ibaret bir yerde… Yaşımız ne olursa olsun, yine de gelecek yıllardan bir şeyler bekliyoruz. Giden yıllarda bir türlü denkleştiremediğimiz şeyleri yerli yerine oturtmak istiyoruz. Tıpkı arzularımızdaki gibi, düşlerimizdeki gibi… Ben kendi adıma yaşadığım güzelliklerin çoğunu, beklenmedik zamanlarda yaşadım. Hüzünleri de beklemediğim ortamlarda… Yine de hayal kurmak, ümit etmek, kötü bir şey değil… Kimimiz 2010 yılını bu bağlamda belki hasretle anacak, kimimiz de nefretle hatırlayacak… 2011 de ondan çok farklı olmayacak aslında… Olaylar değişecek, mekânlar değişecek, dekorlar değişecek, kişiler değişecek sadece… Devran bildiğince dönmeye devam ederken, biz kendi adımıza yeni bahtlar yaşayacağız, yeni senaryolar sahneye koyacağız… Ne olursa olsun, “Mutlu Son” hepimizin ortak beklentisi… Bu duygularla yeni yılda ummadığınız kadar güzellikler, mutluluklar yaşamanızı temenni ederek, selam ve saygılar sunuyorum…

31 Aralık 2010 16:55
CEVAP

teşekkur ederim size..

01 Ocak 2011 01:06
YEŞİM BUYURGAN

Yorum yapacağım dediniz:)) yorumunuz gelmemiş.

08 Aralık 2010 08:55
CEVAP

rukiye hanım ile diyalogunuza ait olan yorumum size ulasmadımı acaba? cok guzel bir yorum yazmıs rukiye hanım ve siz muhtesem cevaplamısınız hayran kaldım..yesim hhn.

08 Aralık 2010 11:45
Toplam blog
: 146
Toplam yorum
: 213
Toplam mesaj
: 23
Ort. okunma sayısı
: 820
Kayıt tarihi
: 14.09.08
 
 

Ben ticaretle uğraşan biriyim. Hobilerim arasında felsefe, sinema özellikle türk sineması, spor ö..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster