Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
FULYA TNR

Son yazdığın mesajı yayınlamak istedim. Çok güzeldi ve tekrar diyorum hayranım diye. Umut oluyorsun sen bana. Bu yazdıkların Yaralarımdaki sızılar hafifliyor biraz. Perdemi aralıyorsun ya yine aydınlatıyorsun beni, yine gün yüzünü gösteriyorsun bana. Elimden tutuyorsun sanki, yola devam unuttun mu yazdıklarını diyorsun sanki. Hep yanıbaşımdasın sanki. İyiki buradasın. Senin gibi bir dostum olduğu için çok şanslıyım ben. İyi ki geldin. Yağmurda dindi sen gelince, ve o toprak kokusu bıraktığın en güzel hediye...

30 Mayıs 2012 14:14
Şennur Köseli

Burak bey selam,yorumların ve yazıların öyle içten ki sağol genç dostum .İyi ki kesişti bu yollar.

30 Mayıs 2012 11:47
CEVAP

Bunları sizden duymak çok güzel ve değerli. Siz böyle hissettikçe ve yazdıkça, sözcükler kesişen yolların sessiz tanıkları ve hatta bekçileri olmaya devam edecekler. Kimi zaman da belki hayata karşı kurduğunuz "kalkan" hayali... Sevgimle.

30 Mayıs 2012 12:35
Didem KANDEMİR

Merhaba,bloglarınızı nihayet buldum!"Bolubeyi" ni aramaktan olsa gerek,geciktim.Okudukça ve aklıma cümleler düştükçe paylaşacağım.. hoşgeldiniz:))Sevgiler.

01 Nisan 2012 18:25
CEVAP

Yazdıklarım gerçeğin kendisi olduğuna göre ismim de böyle olmalı diyerek düzeltmiştim. Aklına düşen tüm cümleleri tutup bu tarafa doğru savurman dileğiyle. Unutma izleniyorsun (: Sevgiler.

01 Nisan 2012 20:10
Toplam blog
: 16
Toplam yorum
: 115
Toplam mesaj
: 3
Ort. okunma sayısı
: 4240
Kayıt tarihi
: 16.09.08
 
 

Fotoğraf makinesiyle, gazetelerle, dergilerle içiçe yaşıyorum. Takım elbise ve kravatlı camiadanı..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster