Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Mesut KARİP

Merhaba, Şeker Bayramınızın şeker tadında geçmesi dileklerimle. Mutlu bayramlar....

06 Ağustos 2013 16:51
Ahmet YILMAZ

Sevinç günlerimizdir bayramlar… Durup dururken “bugün bayram” diye sevinemeyiz. Sevindiğimiz gün, bizim için bayramdır. Hayatımızda böyle mutlu olduğumuz, heyecan duyduğumuz, sevinçten havalara uçtuğumuz günler vardır değil mi? Aynı duyguları toplum olarak yaşayabildiğimiz günlerdir işte bayramlar… Ramazan bayramınızı bu coşkuyla yaşamanız dileğiyle kutluyor, selam, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

17 Eylül 2009 12:28
CEVAP

Ahmet Bey, iyi dilekleriniz için teşekkürler.. Size de mutlu bir bayram diliyorum.

21 Eylül 2009 20:13
Ysmail SAKA

Sevgili M.H. (seni tanıyorum kusura bakma rumuzlu yazdığın için yazdım). Değindiğin konularda yerden göğe kadar haklısın. türk insanı maalesef 1983 yılından buyana müthiş bir köşe dönmeciliğin içerisinde, iş yapmadan, üretmeden kısa yoldan zengin olma haliyliyle yaşıyor. Tüm bunların sorumluları 83 sorumluları diye adlandıracağım kesimdir. Kim olduklarını yakın tarihimizden mutlaka bulacaksın. Bu ülke 50 yıldır aynı kişilerle yönetilme(me) ye çalışılıyor. Ne yazıkki bu sürede biz sadece halk ve ülke için çalışacak ve bunuda maddi ve maveni olarak karşılığını alacak bir lider bekledik (Atatürk gibi). Ama maalesef bunu 50 yıldır bulamadık. 65 yaşından sonra kendi malını satmak istersen dr. raporu şarttır ama ülke topraklarının ve insanlarının hakkında karar verirken böyle bir şart yoktur. Olmalı mıdır? 65 değilse bile 70 yaşına kadar süre verilebilir ama hayati kararlarda mutlaka akıl sağlığı yerinde olmalıdır karar verenin. Birde toplum bilerek hissizleştirildi: İstersen sesini çıkar.

20 Ağustos 2009 15:46
CEVAP

İsmailcan, Çoğu konuda olduğu gibi 83 ve sonrası konusunda da hemfikiriz..Yorumun ve katkın için teşekkür ederim.

24 Ağustos 2009 09:37
Sabahattin Özdamar

slm, Daha önce '' müzik'' konulu yazında belirttiğin REMOS u bir şekilde gönderirsen dinlerim yoksa bende YENİ TÜRKÜ' den MASKELİ BALO yu dinlerim...:))))))))

11 Mart 2009 03:28
CEVAP

Sebocan, "maskeli balo"da iyi bir seçim..Ama facebook videosu olarak ekledim..ilk denemem olduğundan video kötü oldu ama arkadaki müzik, o müzik..

11 Mart 2009 11:25
nilgun hepaksaz

Hepsi cok doğal hepsi senden ve yeni bir yazıyı bekleme heyecanı cok güzel. Bu yönünü bizlerle paylaştığın için teşekkürler

07 Mart 2009 16:39
CEVAP

yeminle ramak kaldı... bir cümle daha yazmış olsaydınız çok şımaracaktım.Ama önceki yorumundaki pazarcı esnafıyla olan diyaloglarıma dair birşeyleri çağrıştırman da sanki gizli bir pişekarlık..:)

07 Mart 2009 18:06
nilgun hepaksaz

Günlerden beri yorum yazıp siliyorum.en doğrusu sana en yakışanı ne olur diye… Kendin için bir şeyler yapmana içindekinleri ve gözlemlerini anlatmana bayıldım.yazdıklarını okurken kendime paye biçip gururlanıyorum.yazıların tıpkı pazarda pazarcıdan buzhane elmasını alırken bunlar şimdi ölümü diye yaptığın yorumdan sonra adamın bakakalması ama senin doğal halinle devam etmen gibi ilginç ve tamamen sen olmuş.teşekkür ederim

07 Mart 2009 16:15
CEVAP

vallahi taraflı olmasan, "ya ben hakikaten güzel birşeyler yazdım galiba" demeye başlayacağım..Ama taraflının ötesi konumundasın...Ben daha çok teşekkür ederim..

07 Mart 2009 17:58
semih pekgenç

Ne iş olum bu? ne yazacan şimdi? Seni askerde bir araba dayaktan nasıl kurtardığımı mı ya da 1980 de içeri girdiğimde bakkaldan kasaba herkesi aldırdığımda seni sölemediğimi ayıp ayıp.

02 Şubat 2009 17:45
CEVAP

Biraz gecikmeli oldu ama nedense bunu yanıtlamayı atlamışım ve bunca zaman sonra bloğa girdiğimde bir açıklama yapayım dedim. Evet Sn Okuyanlar, askerde dayak yedim.Aynen Semih'inde dediği gibi beni o kurtardı. Bu Yüce Şahsiyet benim bölüğüme acemi olarak gelerek bana adeta yeni bir hayat verdi.O geldikten sonra artık rahattım, toplum içine karışabiliyor, çenem ağrımadan konuşabiliyor, ceza nöbetlerine gitmiyordum. Hatta öylesine iyileşmiştim ki Semih'in yaralarını kendi elimle sarabiliyor, koluna girip revire bile götürebiliyordum. Sağolasın Semihim..iyi ki varsın.

05 Haziran 2013 16:29
Toplam blog
: 11
Toplam yorum
: 9
Toplam mesaj
: 7
Ort. okunma sayısı
: 319
Kayıt tarihi
: 01.02.09
 
 

Şubat 1961 İzmir doğumluyum ve bir süre aradan sonra tekrar İzmir'imde yaşama devam ediyorum.   ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 
 
 
     
     
     
    İtiraf edebilirim sanırım, 2009 yılında futbol başlıklı yazım, bir tutam siyasi içeriklidir.