Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Erol Özışık

Merhaba Dilruba hanım.
Sitemizdeki teknik sorunları anlatan blogum, yönetimi rahatsız etmiş olmalı ki, yönetim tarafından yayından kaldırıldı. Gerekçe olarak bana aşağıdaki mesaj gönderildi. Çok demokratik bir ülkede yaşıyoruz ya... Bilgilerinize. Saygılar, selamlar..
Sayın Işık, çalışmalar devam etmektedir. Ancak sürekli değil ara ara yaşanan bir sorun olduğundan dolayı, tüm yazarlarımızı bilgilendirmek yerine sorun yaşayan üyelerimizle birebir iletişim kurmayı tercih ettik. En kısa zamanda sorun çözülecektir.

22 Nisan 2013 12:01
CEVAP

Ben birkaç gündür MB de felç yaşıyorum, dün nihayet sizin yazınızdaki yöntemi takip ederek MB giriş yaptım ama hala uğraşıyorum giriş yapabilmek için, bilgilendirilmemiz gerekirdi gerçekten de.Bu arada MB ile bir sıkıntı olduğunda nasıl ulaşacağımı bilmiyorum, bana MB'nin iletişim adresini yazabilir misiniz, selam ve sevgiler.

25 Nisan 2013 01:04
Dr Atanur Yıldız

Ülkemizde ve dünyanın her yerinde takma adla yazılar yazılmaktadır. MB’ta da takma adla yazı yazan çok üye var. Birden fazla üyelik de yasak olmayıp bir çok kimsenin birden fazla üyeliği vardır. Burada bir sorun yok! Önemli olan ne yazıldığı ve neler paylaşıldığıdır. Lütfen öküzün altında buzağı aramayalım! Kimin ne açığını bulurum ve yazarım diye bütün siteyi tarayanlar var! Hem biz burada hiç birimiz mükemmel değiliz. Mükemmel insan, yazar, şair yoktur! İnsanın dürüstü ve samimisi olur! Böyle olanlara da şapka çıkarmak gerekir… Bazı kimseler bloğa bekçilik yapmak, çekidüzen vermek istemektedir! Yazılanlara, paylaşılanlara karışılmak istenmektedir! MB’a sahiplenme duygusu içindeler. Beyler bu sitenin bir sahibi ve editörü var size ne oluyor? Merak etmeyin Milliyet Blog sahipsiz değildir! Bu sitenin gerçek sahipleri her gün bir şeyler üreten ve paylaşan gerçek yazar ve şairlerdir! Siz kendi işinize bakın lütfen!

05 Nisan 2013 10:53
Ata Kemal Şahin

Hayırlı Kandiller arkadaşım. Sevgiler.

23 Ocak 2013 14:05
CEVAP

mutlu hafta sonları...

13 Nisan 2013 11:21
Ahmet YILMAZ

Başarıyı tek başımıza da elde edebiliriz. Ama yaşadığımız mutluluğu paylaşamazsak, o başarıdan hiç zevk alamayız. Bayramlar, bireylerin “toplum” olmasını sağlayan manevi harçlardır. Her yıl, daha üst basamaklara çıkarmamız gerektiği halde, onu biz kendi ellerimizle iğdiş ettik. Aile fertlerinin yılda iki kez de olsa bir araya gelmesini, sevgiyle kucaklaşmasını sağlayan bayramları, tatil niyetine kullanıp, büyüklerimizden uzaklara kaçtık. Bir “el öpmek”ten bile kaçındık. Sonra da sevgiden ve saygıdan uzak, yabancı bir toplumla karşılaştık… Bayramlaşmak tek kişiyle yapılacak bir eylem değil… Birbirimizle, her birimizle ayrı ayrı bayramlaşarak, onun hazzını yaşayacağız ki, sevincimizi paylaşıp toplumun tüm katmanlarına yayabilelim… Bu duygularla hepinize, bayram sevinci içinde geçen sağlıklı, mutlu, başarılı bir ömür diliyorum. Selam ve saygıyla…

20 Ağustos 2012 00:02
çalıkuşu

Dünya kadınlar günün kutlu olsun lilacanım..Keşke bütün kadınlara mutluluk verebilsek..

08 Mart 2012 19:39
CEVAP

Teşekkürler arkadaşım, her gün özel günler kadar mutlu olsun bütün kadınlarımız için...Sevgilerimle...

08 Mart 2012 22:20
Muzaffer Cellek

(NO: 2) Dolayısıyle şifresini ve yazısını, kendi sayfamdan giredim. Bwekledik. Yazı onaylandı ve yayında şimdi. Bu işleri de sevabına yaparken, yanlışlıkla onun sayfasında iken sana cevap vcermek lazım geldiğinde, onun sayfası vasıtasıyle o laflar, sana yansıdı. Onun için siliver ricasında bulundum. Ruya Hanım, etiyle buduyla bu hayatta mevcuttur. Kendisine yorum yazanlar ve diğerleri onu tanımışlardır. Yani canlı akişidir. Hayatta baöyle birirsi vardır. Nefes de alır. Acıkınca yemek ister. Susayınca da su. Ya, işte böyle böyle. Hımmm diye bir düşündüm mesajını aldığımda. Demek ki ben, çifte standartla anılıyorum. Böylelikle durumu açığa kavuşturmuş oluyorum. Daha da ikna olmadınsa, telefonunu ver bana. Kendisi sana telefon etsin. Canlı canlı yayın olsun bari. Daha ne diyeyim. Yahaut gel İzmire, seni onunla buluşturayım, karşılıklı kahve içersin. Resimdeki kızın aynısıdır karşındaki kız... A be daha ne diyeyim. Selam ve hürmetlerimle.

08 Mart 2012 01:03
CEVAP

Asla yargılamadım yanlış anlamayın, sadece gözünüzden kaçmışsa diye uyardım, sevgilerimle. hemde kocaman, izmire yolum düşerse ikinizdende kahve içerim...

08 Mart 2012 01:25
Ahmet YILMAZ

Her yıla yeni bir umutla girmek âdet olmuş... Oysa yıllar hayatımızın bir parçası değil, zamanın bir parçası. Günden güne, aydan aya, yıldan yıla geçmekle insan hayatında bir şey değişmez. Sadece ömrümüz kısalır, o kadar... Biz yine de hep beklentilerle girdik yeni yıllara... “Bu yıl daha güzel geçsin” dileklerimizi hiç eksik etmedik dilimizden. Çoğumuz hayal kırıklığına uğradık, umduklarımıza erişemedik. Şimdi 2012 yılının daha kötü geçeceğine dair çeşitli söylentiler var. Belli mi olur, tam tersine bizim için her şey daha güzel oluverir. Sonuçta bu kararı veren yüce bir varlık var. Sevgi, saygı ve selâmlarımla yeni yılınızı kutluyor, beklediğinizden daha güzel geçmesini diliyorum.

02 Ocak 2012 15:32
Emine Supçin

Güzel mesajınıza teşekkürlerimle, HARİKA BİR YIL DİLİYORUM SİZE... İyi yıllar, iyi akşamlar, geleceğin güzel pırıltıları sizinle olsunnnnn...

31 Aralık 2011 18:17
Mor Okyanus

Çok teşekkür ederim Lilacan, ben de sana sevgi dolu bir yıl diliyorum :) Sevgi ve selamlarımla.

30 Aralık 2011 16:58
Muzaffer Cellek

Sevgili Lilacan. Bu yeni yılda da;Önce kendime, sonra, özüme, sonra mene, sonra da şahsıma eyi yıllar diliyerem. Sonracığıma / Semavarı alıştıram / Maşa salıp garıştıram / Küskünler barışsın istyeyerem herkes / Biz ikimşiz / Hiç darılmayak / Hep barışık durak / Sonra da sana, Lilacan'a, Lilacanların Lilacanına, canların canısına, selamlarla, hasretle, özelikle ve de güzellikle yani yılda da mutluluklar dileyerem.Kal sağlıcakla.

29 Aralık 2011 23:01
Toplam blog
: 153
Toplam yorum
: 899
Toplam mesaj
: 43
Ort. okunma sayısı
: 1563
Kayıt tarihi
: 18.12.08
 
 

Yaşamayı seven, yaşamı dürüst ve içten yaşayan, evi, eşi ve iki yavrusunun annesi... ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 

 
 
     
     
     
    Öyle işte!!!