Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Ahmet YILMAZ

Her yıla yeni bir umutla girmek âdet olmuş... Oysa yıllar hayatımızın bir parçası değil, zamanın bir parçası. Günden güne, aydan aya, yıldan yıla geçmekle insan hayatında bir şey değişmez. Sadece ömrümüz kısalır, o kadar... Biz yine de hep beklentilerle girdik yeni yıllara... “Bu yıl daha güzel geçsin” dileklerimizi hiç eksik etmedik dilimizden. Çoğumuz hayal kırıklığına uğradık, umduklarımıza erişemedik. Şimdi 2012 yılının daha kötü geçeceğine dair çeşitli söylentiler var. Belli mi olur, tam tersine bizim için her şey daha güzel oluverir. Sonuçta bu kararı veren yüce bir varlık var. Sevgi, saygı ve selâmlarımla yeni yılınızı kutluyor, beklediğinizden daha güzel geçmesini diliyorum.

02 Ocak 2012 13:49
CEVAP

Çok teşekkürler Ahmet Bey Bu güzel Mesajınız için. Yeni yılın,sizin ve aileniz için sağlıklı, mutlu ve güzel günler getirmesi dileğiyle, yeni yılınızı kutluyorum.

03 Ocak 2012 11:33
Ahmet YILMAZ

Hüseyin bey Bayramın huzur ve mutluluğuna gölge düşürecek olaylarla sarsıldık bu bayrama girerken yine... Ama hayat devam ediyor... Bir musibet bin nasihattan evlâdır demiş atalarımız... Yaşadığımız olaylar, umarım böyle bir hayra vesile olur. Selam ve sygılarımla sağlıklı, mutlu, huzurlu nice bayramlara erişmenizi temenni ediyorum.

09 Kasım 2011 15:39
Ahmet YILMAZ

Bayram en güzel duyguları başkalarıyla paylaşmaktır. Bizse en güzel duyguların sadece bize ait olduğunu sanıyoruz, sadece kendimizi beğeniyoruz, tek doğru düşünen kişi olduğumuzu zannediyoruz, başkalarına burun kıvırıyoruz, “ötekiler” deyip herkesi dışlıyoruz. Bayram, karşımızdaki insanın cinsiyetini, yaşını, mesleğini, sosyal, siyasal ve ekonomik durumunu sorgulamadan, ona el uzatmaktır, uzanan eli sıkmaktır, gerekirse öpmektir. Bayram, ortak sevincimizi ve mutluluğumuzu dışa vurmaktır, güven vermektir, dost kazanmaktır, sevmektir, sevilmektir, hoş görmektir, affetmektir. Bu duygularla bayramınızı kutluyor, bu mutluluğu anlayabildiğimiz ve yaşayabildiğimiz sürece samimi bir insan ve sonuçta bu insanların oluşturduğu gerçek demokrat, çağdaş, ilerici ve yenilikçi bir toplum olabileceğimizi ifade etmek istiyorum efendim. Selâm ve saygılarımla…

09 Eylül 2010 10:16
Ahmet YILMAZ

Normal günlerimizi “bayram”a döndürme gayreti içinde olmamız gerektiği halde, biz 3-5 günlük bayramlarımızı bile ağız tadıyla kutlayamıyoruz. Her türlü imkânlara ve şartlara sahip cennet vatanımızda, sanki bilerek veya bilmeyerek hayatı kendimize zehir etmeye, cehennem ıstırabı çekmeye bayılıyoruz. İnsan olmanın meziyetiyle aklımızın mantığımızın gösterdiği aydınlık yolda, sorumluluklarının ve görevlerinin bilinciyle hareket eden şuurlu vatandaş olarak daha güzel günlerde bayramlar yaşama azmi ve heyecanıyla dolmanızı arzusuyla, bayramınızı (maalesef zamanında yetiştiremediğim içingecikmeli olarak) kutluyor, güzellikler diliyor, selam ve saygılarımı sunuyorum.

01 Aralık 2009 01:58
CEVAP

Bu güzel mesajınız için çok teşekkür ederim. Bende sizin gecikmeli olarak Yeni yılınızı kutlarım :) Yeni Yılın size ve sevdiklerinize sağlık,mutluluk huzur dolu günler getirmesi dileğiyle...

11 Ocak 2010 13:01
*şampiyon*

ÇOK GÜZEL VURGULAMIŞSINIZ TEBRİK EDERİM

02 Kasım 2009 11:13
*şampiyon*

SON YAZINIZI OKUDUM ÇOK BEĞENDİM SPOR YAZARI GİBİ YAZMIŞSINIZ BÜTÜNLÜĞÜ ÇOK İYİ YAPMIŞSINIZ DEĞERLİ YAZARLARDAN BİR FARKINIZ YOK CÜMLELER OLSUN SAYFA BÜTÜNLÜĞÜ OLSUN TEK KELİME İLE MÜKEMMEL SİZ BU İŞTEN İLERDE ÜNLÜ BİR YAZAR OLARAK ÇIKARSINIZ BEN BUNA İNANIYORUM VE BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM TEŞEKÜRLER...

23 Ekim 2009 12:39
asu gizli

yorumunuz için çok teşekkür ederim.

04 Haziran 2009 02:03
CEVAP

dikkate alıp sayfanızda yayınladığınız için bende çok teşekkür ederim birde zico konusunda bende yazmak isityodum yazınız da da görünce hem kendi yorumumu dile getirim hem de doğru yazanlara destek verelim gibilerinden yazdım.. Kısacası haketmediği övgüleri alınca doğru yazanları destekliyorum :))

04 Haziran 2009 13:30
nemokaptan

MERHABA! ÇİÇEĞİ BURNUNDA BİR MİLLİYET BLOG YAZARI OLARAK ÇALIŞMALARINIZDA BAŞARILAR, YAŞAMINIZDA SEVDİKLERİNİZLE BİRLİKTE NİCE SAĞLIKLI MUTLU YILLAR GEÇİRMENİZİ GÖNÜLDEN DİLERİM. SAYGI VE SEVGİLERİMLE!

29 Ocak 2009 19:45
CEVAP

çok teşekkürlerr sizede hayatta başarılar ve sağlıklı mutlu huzurlu günler dilerim.

30 Ocak 2009 12:02
Ahmet YILMAZ

2008’e girerken hepimizin farklı umutları vardı, istekleri vardı… Onu karşılarken “Yeni bir yıl geliyor” diye ne çok sevinmiştik. Şimdi ömrümüzün bir senesini daha geride bırakmanın burukluğu, üzüntüsü, sevinci, heyecanı ve mutluluğuyla ona veda ediyoruz.… Yeni bir yıla daha başlıyoruz. Beklentilerimizi ne kadar yüksek tutarsak, başarılarımız o kadar büyük olur… Tabii hayal kırıklığımız da… Ne olursa olsun, iyi ve güzel şeyler yapalım, yaşadıklarımızdan zevk alalım, gurur duyalım. Keşke demeden, pişmanlık duymadan… Anılarımızda her zaman özlemle anılacak bir yıl geçirmemiz dileğiyle, sevgiler, saygılar, selamlar… Mutlu yıllar…

31 Aralık 2008 15:45
CEVAP

teşekürler yeni yılın size ve tüm hepimize sağlık,mutluluk,huzur dolu günler ve hayırlara vesile olması dileğiyle..MUTLU YILLAR.

02 Ocak 2009 13:57
vedat bingöl

kardeşim yazına cevap da yazdım sanada gönderiyorum. bu hıncal uluç'un ipliğini pazara çıkarıcam. fb galip geldiğinde hep rakip hatalı,teknik direktörü kalecisi defansı.ancak gs galip geldiğinde bütün başarı gs li futbolcularda teknik direktörde . bu nasıl youmdur. bu adam sinsice fb yi yıpratmaktadır. fb nin başarısını hazmedememektedir. yazılarımızla bu adamla uğraşmaya devam edelim. seni destekliyorum. bursa valisine emniyet müdürüne tv ekranından siz ne iş yaparsınız niye o koltukta oturuyorsunuz . yapamayacaksanız bırakın kalkın o koltuktan gibi herkesin gözünün içine bakarak hakaret eden birine nasıl tahammül edip bi savcı çağırıp . ya kardeşim sen ne diyorsun devlet memuruna nasıl hakaret edersin diyip ifadesini alıyormu acaba. biz yapsak ne olur acaba.sözün kısası bu adamla ilgili yazı yazmaya devam edicem. sonuna kadarda arkandayım sen yaz ben de destek yazılarıma devam edicem. selamlar iyi seneler. vedat bingöl

31 Aralık 2008 09:26
CEVAP

çok teşekkürler yorumların için ve iyi seneler gerçekten konu fb oldunmu çok iyi görüyor ama gs de aynı şeyi malasef senin de dediğin gibi göremiyoruz. Hakederek aldığımız galibiyette bile konuyu başka bir tarafa çekiyor.

31 Aralık 2008 11:12
Toplam blog
: 63
Toplam yorum
: 32
Toplam mesaj
: 10
Ort. okunma sayısı
: 1313
Kayıt tarihi
: 20.12.08
 
 

Futbol konusunda bilgisine güvenen, sporu çok seven ve sporla barışık olan biriyim. Spor yorumların..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster