Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Şennur Köseli

Canım canım benim bitanem bebeğim sen hoş geldin güzelliğim sefalar geTirdin SEVGİMLE

30 Aralık 2011 16:52
CEVAP

Burada yazı yazmamak sizlere ihanet etmek gibi geliyor bana, beni o kadar sevgiyle karşıladınız ki size de çok teşekkür ederim. :)

03 Ocak 2012 16:38
ertuğrul erdoğan

Selam, Edebiyatın içinde yazan olarak www.erdoganlaedebiyat.com siteme ziyaretlerinizi beklerim... Saygı ve sevgiler ertuğrul erdoğan

20 Temmuz 2011 12:34
inan kirac

eskiden çerkez düğünlerinde şerbet ve kurabiye dağıtılırdı.hala veriliyormu bilmiyorum ama tadı damağımda hala.

09 Temmuz 2011 12:55
CEVAP

Hiç rastlamadım, tabi artık yemekli düğün adetleri çıktı malum, çerkes düğünleride yemekli olmuyor ama öncesinde damat tarafının evinde mutlaka yemek veriliyor, yemek yemeden misafirleri düğüne götürmüyorlar...

09 Temmuz 2011 15:14
inan kirac

bebekler konulu yazınız çok güzel olmuş.size katılmakla beraber ; cinselliği konuşmaktan çekinen muhafazakar kesim,iş tecavüze tacize gelince her seyi unutuyor.ne muhafazakarlık kalıyor nede başkası.memleketimdeki en büyük sorunlardan birisi de ; muhafazakarlık sözcüğünün altına sığınmış,ne yaptığını bilmeyen-okumayan-araştırmayan kulaktan dolma bilgilerle yaşayan topluluktur.o günah bu günah şu haram ama iş tecavüze tacize gelince en öndeler maşallah...Yazı için tekrar teşekkürler Bebekler başımızın tacıdır.

09 Temmuz 2011 10:34
CEVAP

Bunları doğal olarak karşılayabilmek çok önemli, ne zaman cinselliği yaşayacağı bireylere kalmış ancak yaşadığında yaptığı hatalar bir toplumu etkiliyor daha önce başka yazımdada yazmıştım... Doğurup sokağa atılan çocuklar bugun hepımızın baş belası... Bilgilenmek ve bilgilendirmek bencede önemli... Bende yorumlarınız için çok teşekkür ederim :)

09 Temmuz 2011 20:13
Ahmet YILMAZ

Hayat beklentilerden ibaret bir yerde… Yaşımız ne olursa olsun, yine de gelecek yıllardan bir şeyler bekliyoruz. Giden yıllarda bir türlü denkleştiremediğimiz şeyleri yerli yerine oturtmak istiyoruz. Tıpkı arzularımızdaki gibi, düşlerimizdeki gibi… Ben kendi adıma yaşadığım güzelliklerin çoğunu, beklenmedik zamanlarda yaşadım. Hüzünleri de beklemediğim ortamlarda… Yine de hayal kurmak, ümit etmek, kötü bir şey değil… Kimimiz 2010 yılını bu bağlamda belki hasretle anacak, kimimiz de nefretle hatırlayacak… 2011 de ondan çok farklı olmayacak aslında… Olaylar değişecek, mekânlar değişecek, dekorlar değişecek, kişiler değişecek sadece… Devran bildiğince dönmeye devam ederken, biz kendi adımıza yeni bahtlar yaşayacağız, yeni senaryolar sahneye koyacağız… Ne olursa olsun, “Mutlu Son” hepimizin ortak beklentisi… Bu duygularla yeni yılda ummadığınız kadar güzellikler, mutluluklar yaşamanızı temenni ederek, selam ve saygılar sunuyorum…

01 Ocak 2011 03:08
Ahmet YILMAZ

Mevsime göre güzel bir havada, 9 günlük bayram tatiline girdik. Özel bir derdi olmayanlar için bayram mutlu geçecek gibi… Bir türlü çözüp gündemden kaldıramadığımız siyasi dertler de artık en azından çoğunluğun kanıksadığı bir hale geldi. Hani derler ya, mutluluk ve huzur biraz da bizim beynimizde… Bardağın boş tarafını görmekten vazgeçemeyenlerin tadabilecekleri hazlar zaten oldukça azdır. Bu duygularla her zaman olduğu gibi, bayramın sizin için, ülkemiz için, milletimiz için esenliklerle dolu geçmesini; derdi, kederi, üzüntüsü, hastası, çaresizliği olanlara Allah’ın sabır, yardım, şifa, umut ve kolaylıklar vermesini diliyor, en içten sevgi ve saygılarımla, selâmlar sunuyorum.

14 Kasım 2010 21:23
Ali Necati Dogan

Yazılarınızı begenerek okudum...Bayağı bir yorum yapmak üzre banada beklerim...Çaylar şirkettendir...:)

29 Ekim 2009 23:42
Yapukay

Yeni eğitim yılnıda başarılar dilerim.

27 Eylül 2009 17:45
Yapukay

yazılarını yayından neden alıyorsun? Asla inandıklarını savunmaktan vazgeçme. İkna oluncaya değin savunmayı sürdür.

05 Eylül 2009 21:36
CEVAP

Yok olur mu hıc oyle sey sız hıc bır sey demedınız sızden sonra gır bır yorum gelmıs yazımı ınanılmaz farklı anlamıs sanırım dogulu bırıydı benıde ıstanbul kızı zannetmıs. Onun yorumunu okuduktan sonra kaldırdım yayından yazıyı. Asla ustunuze almayın ben sıze hıc bısey demedım hatta sızın yorumunuzdan sonra baska seyler dusundum baska bır yazının ılham kaynagı oldu yazınız :)yanlıs anlamanıza sebep olduysa ben ozur dılerım.

05 Eylül 2009 23:01
Siel Vertu

nasılsınız, geç oldu fakat üni sınavı sonucunu öğrenmek isterim, umarım mutlusundur,bilgilendirirsen beni sevinirim.. Sevgilerimle..

06 Ağustos 2009 14:46
CEVAP

henuz daha tercıhler acıklanmadı. 20 25 agustos arası beklıyoruz acıklanmasını. İstanbul Bilgi Üni. Tv haberciliği burslu yada Yeditepe reklamcılık, gazetecilik bekliyorum açıklandığında mutlu haberlerımı yazarım inşallah.

07 Ağustos 2009 17:24
Toplam blog
: 58
Toplam yorum
: 75
Toplam mesaj
: 21
Ort. okunma sayısı
: 1589
Kayıt tarihi
: 13.05.09
 
 

Marmara Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümü öğrencisiyim. Okumak, yazmak ve hayata dair yorumlar ya..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster