Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
ALİ KARAGÖZ

çok güzel..

14 Şubat 2014 17:56
papatya altı yüz elli

Ben Toprak Ana ile hiç karşılaşmadım, fiziki olarak tanışmadım. Onu şiirlerinden tanıdım. Ve öyle sevdim.Sonra onun hakkında yazılan araştırma -inceleme kitaplarını okudum. Sevdim. Ve vefat haberini aldığımda içimde öyle bir sızı belirdi ki anlatamam.(İşte edebiyatın böylede bir gücü var.) Tek tesellim çok sevdiği eşine kavuşacak olması. Allah rahmet eylesin. Sözlerin bittiği yerdeyim ve neden bu kadar etkilendiğimi de bilmiyorum.Sibel Unur Özdemir... Siz de İLESAM üyesi misiniz?

03 Ocak 2014 13:58
Ahmet YILMAZ

Başarıyı tek başımıza da elde edebiliriz. Ama yaşadığımız mutluluğu paylaşamazsak, o başarıdan hiç zevk alamayız. Bayramlar, bireylerin “toplum” olmasını sağlayan manevi harçlardır. Her yıl, daha üst basamaklara çıkarmamız gerektiği halde, onu biz kendi ellerimizle iğdiş ettik. Aile fertlerinin yılda iki kez de olsa bir araya gelmesini, sevgiyle kucaklaşmasını sağlayan bayramları, tatil niyetine kullanıp, büyüklerimizden uzaklara kaçtık. Bir “el öpmek”ten bile kaçındık. Sonra da sevgiden ve saygıdan uzak, yabancı bir toplumla karşılaştık… Bayramlaşmak tek kişiyle yapılacak bir eylem değil… Birbirimizle, her birimizle ayrı ayrı bayramlaşarak, onun hazzını yaşayacağız ki, sevincimizi paylaşıp toplumun tüm katmanlarına yayabilelim… Bu duygularla hepinize, bayram sevinci içinde geçen sağlıklı, mutlu, başarılı bir ömür diliyorum. Selam ve saygıyla…

20 Ağustos 2012 16:41
Neslihan Sultan PALA

merhaba ben Kadinhaberleri.com yazarlarından Neslihan Sultan Pala. urfa ile ilgili bir araştırma yaparken googleda yazınıza rastladım. hemşerim ve NLP uzmanı olmanız sizinle tanışma isteği uyandırdı. Selam, sevgi ve dua ile. yazılarınızı takip edceğim.

01 Şubat 2012 10:32
Hanife ÇITA

http://blog.milliyet.com.tr/meltem-hanim-cok-yoruldunuz-emek-verdiniz-ama---bu-ulkede-kadina-siddet-sahnesi--elbette-yasaklanir-/Blog/?BlogNo=342186 MERHABA****yukardaki linkimi TIKLAYIP magazin YAZIMI OKUYUP TAVSİYE EDER MİSİNİZ**YORUMLARINIZI DA BEKLİYORUM**teşekkürler** SEVGİLERİMLE***

10 Ocak 2012 23:22
Ahmet YILMAZ

Her yıla yeni bir umutla girmek âdet olmuş... Oysa yıllar hayatımızın bir parçası değil, zamanın bir parçası. Günden güne, aydan aya, yıldan yıla geçmekle insan hayatında bir şey değişmez. Sadece ömrümüz kısalır, o kadar... Biz yine de hep beklentilerle girdik yeni yıllara... “Bu yıl daha güzel geçsin” dileklerimizi hiç eksik etmedik dilimizden. Çoğumuz hayal kırıklığına uğradık, umduklarımıza erişemedik. Şimdi 2012 yılının daha kötü geçeceğine dair çeşitli söylentiler var. Belli mi olur, tam tersine bizim için her şey daha güzel oluverir. Sonuçta bu kararı veren yüce bir varlık var. Sevgi, saygı ve selâmlarımla yeni yılınızı kutluyor, beklediğinizden daha güzel geçmesini diliyorum.

02 Ocak 2012 20:00
Ahmet YILMAZ

Efendim, Bayramın huzur ve mutluluğuna gölge düşürecek olaylarla sarsıldık yine... Ama hayat devam ediyor... Bir musibet bin nasihattan evlâdır demiş atalarımız... Yaşadığımız olaylar, umarım böyle bir hayra vesile olur. Selam ve sygılarımla sağlıklı, mutlu, huzurlu nice bayramlara erişmenizi temenni ediyorum.

07 Kasım 2011 15:40
papatya altı yüz elli

Merhabalar Zamanı Tersine Kuranlar Ödüllerini anlatıtğınız yazılarınızı beğeniyle okudum. Ben de o gece oradaydım. Konu hakkında bir yazı da ben hazırlamıştım. Bilmem okudunuz mu?Ben İlesam üyesiyim.Zaman zaman etkinliklerine köşemde de yer veriyorum. Siz ilginiz İlesamla mı Yaşlılar Derneği ile mi ilgili? Görüşmek üzere. İyi günler.

31 Ekim 2011 15:51
papatya altı yüz elli

Merhabalar Zamanı Tersine Kuranlar Ödüllerini anlatıtğınız yazılarınızı beğeniyle okudum. Ben de o gece oradaydım. Konu hakkında bir yazı da ben hazırlamıştım. Bilmem okudunuz mu?Ben İlesam üyesiyim.Zaman zaman etkinliklerine köşemde de yer veriyorum. Siz ilginiz İlesamla mı Yaşlılar Derneği ile mi ilgili? Görüşmek üzere. İyi günler.

31 Ekim 2011 15:51
Cemal Hüseyin Çağlar

Sevgili aşk şairi; bayramınızı kutlar, sağlık ve esenlikler dilerim... Selam ve sevgilerimle...

30 Ağustos 2011 15:59
Toplam blog
: 437
Toplam yorum
: 65
Toplam mesaj
: 24
Ort. okunma sayısı
: 503
Kayıt tarihi
: 04.02.09
 
 

Lisansını Anadolu Üniversitesi/ İşletme Bölümü ve Anadolu Üniversitesi/ Sosyoloji Bölümlerinde “O..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster