Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Ahmet YILMAZ

Her yıla yeni bir umutla girmek âdet olmuş... Oysa yıllar hayatımızın bir parçası değil, zamanın bir parçası. Günden güne, aydan aya, yıldan yıla geçmekle insan hayatında bir şey değişmez. Sadece ömrümüz kısalır, o kadar... Biz yine de hep beklentilerle girdik yeni yıllara... “Bu yıl daha güzel geçsin” dileklerimizi hiç eksik etmedik dilimizden. Çoğumuz hayal kırıklığına uğradık, umduklarımıza erişemedik. Şimdi 2012 yılının daha kötü geçeceğine dair çeşitli söylentiler var. Belli mi olur, tam tersine bizim için her şey daha güzel oluverir. Sonuçta bu kararı veren yüce bir varlık var. Sevgi, saygı ve selâmlarımla yeni yılınızı kutluyor, beklediğinizden daha güzel geçmesini diliyorum.

02 Ocak 2012 17:15
CEVAP

Merhaba Ahmet bey, güzel dilekleriniz için çok teşekkür ediyorum. Dünya olarak gerçekten çok zor bir dönemden geçiyoruz. Dilerim her şey hepimiz için iyi olur. Selamlar saygılar..

02 Ocak 2012 19:04
Şennur Köseli

SAĞLIKLI ,HUZURLU,MUTLU BİR SENE DİLİYORUM.SEVGİLERİMLE.

29 Aralık 2011 10:57
CEVAP

Merhaba Şennur hanım, güzel dilekleriniz için teşekkür ediyorum. Sevdiklerinizle beraber uzun yıllar dilerim. Umarım yeni yılda mutluluklarınız katlanarak çoğalır. Selamlar saygılar..

29 Aralık 2011 18:22
SELVİ

Merhaba Mustafa Bey, Önce Kandilinizi kutlar, tüm dualarınızın kabul olmasını tanrıdan dilerim. Ne güzel sizin yine de Sevgililer gününü kutlayacağınız biri var. Olmayanlar ne yapsın.. :))) Sevgiyle kalın

14 Şubat 2011 11:13
CEVAP

Merhaba sevgili Selvi, sizinde kandilinizi kutlarım. Dilerim Allah'tan sizinde dualarınız kabul olur. Yanımda olmasa da sevgililer gününü kutlayacağım yürekten sevdiğim birisi var. Bu günü yalnız kutlamak yürekleri burkuyor. Sevdiği yanında olana her gün sevgililer günüdür bence. Selamlar saygılar..

14 Şubat 2011 19:39
Ahmet YILMAZ

Hayat beklentilerden ibaret bir yerde… Yaşımız ne olursa olsun, yine de gelecek yıllardan bir şeyler bekliyoruz. Giden yıllarda bir türlü denkleştiremediğimiz şeyleri yerli yerine oturtmak istiyoruz. Tıpkı arzularımızdaki gibi, düşlerimizdeki gibi… Ben kendi adıma yaşadığım güzelliklerin çoğunu, beklenmedik zamanlarda yaşadım. Hüzünleri de beklemediğim ortamlarda… Yine de hayal kurmak, ümit etmek, kötü bir şey değil… Kimimiz 2010 yılını bu bağlamda belki hasretle anacak, kimimiz de nefretle hatırlayacak… 2011 de ondan çok farklı olmayacak aslında… Olaylar değişecek, mekânlar değişecek, dekorlar değişecek, kişiler değişecek sadece… Devran bildiğince dönmeye devam ederken, biz kendi adımıza yeni bahtlar yaşayacağız, yeni senaryolar sahneye koyacağız… Ne olursa olsun, “Mutlu Son” hepimizin ortak beklentisi… Bu duygularla yeni yılda ummadığınız kadar güzellikler, mutluluklar yaşamanızı temenni ederek, selam ve saygılar sunuyorum…

31 Aralık 2010 11:18
CEVAP

Merhaba Ahmet bey, o içten ve bir o kadar da güzel olan dilekleriniz için çok teşekkür ediyorum. Dilerim hepimiz bu güzellikleri yaşarız. Sevdikleriniz ve ailenizle beraber nice mutlu yıllara, yeni yılınız kutlu olsun. Selamlar saygılar efendim..

01 Ocak 2011 19:16
Mor Okyanus

Siz de yazmaya ara verdiniz sevgili yazarım... Hadi, yeni yıla girmeden bir yazı daha kaleme alın.. Sevgilerimle.

24 Aralık 2010 11:54
CEVAP

Merhaba sevgili Mor Okyanus, dikkatiniz için tebrik ediyorum. Ayrıca ilginiz içinde çok teşekkür ediyorum. Ben yazmaktan asla vazgeçmedim, vazgeçemem de. Ara vermeyi de hiç düşünmedim. Son yazıma binaen bu ay'ı bekleme ay'ı olarak değerlendiriyorum. Ve bundan sonraki hayatıma yön verebilmek için, 2011 Ocak ay'ın da yeni düşüncelerimle yine yazmaya her zamanki gibi devam edeceğim. Yeni yılın sizlere ve ailenize mutluluk ve sağlık getirmesini temenni ederim. Selamlarımı gönderiyorum saygılarımı sunuyorum.

25 Aralık 2010 11:17
Ahmet YILMAZ

Mevsime göre güzel bir havada, 9 günlük bayram tatiline girdik. Özel bir derdi olmayanlar için bayram mutlu geçecek gibi… Bir türlü çözüp gündemden kaldıramadığımız siyasi dertler de artık en azından çoğunluğun kanıksadığı bir hale geldi. Hani derler ya, mutluluk ve huzur biraz da bizim beynimizde… Bardağın boş tarafını görmekten vazgeçemeyenlerin tadabilecekleri hazlar zaten oldukça azdır. Bu duygularla her zaman olduğu gibi, bayramın sizin için, ülkemiz için, milletimiz için esenliklerle dolu geçmesini; derdi, kederi, üzüntüsü, hastası, çaresizliği olanlara Allah’ın sabır, yardım, şifa, umut ve kolaylıklar vermesini diliyor, en içten sevgi ve saygılarımla, selâmlar sunuyorum.

13 Kasım 2010 21:47
CEVAP

Ahmet bey merhaba, güzel cümlelerle dolu ve anlam yüklü mesajınız için çok teşekkür ediyorum. Sizlerinde bayramınızı en içten dileklerimle kutlar, iyi bayramlar dilerim. Selamlarımı gönderiyor saygılarımı sunuyorum..

14 Kasım 2010 13:52
Ahmet YILMAZ

Bayram en güzel duyguları başkalarıyla paylaşmaktır. Bizse en güzel duyguların sadece bize ait olduğunu sanıyoruz, sadece kendimizi beğeniyoruz, tek doğru düşünen kişi olduğumuzu zannediyoruz, başkalarına burun kıvırıyoruz, “ötekiler” deyip herkesi dışlıyoruz. Bayram, karşımızdaki insanın cinsiyetini, yaşını, mesleğini, sosyal, siyasal ve ekonomik durumunu sorgulamadan, ona el uzatmaktır, uzanan eli sıkmaktır, gerekirse öpmektir. Bayram, ortak sevincimizi ve mutluluğumuzu dışa vurmaktır, güven vermektir, dost kazanmaktır, sevmektir, sevilmektir, hoş görmektir, affetmektir. Bu duygularla bayramınızı kutluyor, bu mutluluğu anlayabildiğimiz ve yaşayabildiğimiz sürece samimi bir insan ve sonuçta bu insanların oluşturduğu gerçek demokrat, çağdaş, ilerici ve yenilikçi bir toplum olabileceğimizi ifade etmek istiyorum efendim. Selâm ve saygılarımla…

09 Eylül 2010 12:50
CEVAP

Merhaba sevgili Ahmet bey, mükemmel bir bayram mesajı yazmışsınız. Yazdıklarınıza karşılık ilave olarak söyleyecek başka sözüm yoktur. Çok güzel bir şekilde özetlemişsiniz. Sizlerinde bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum. Selamlarımı ve saygılarımı sunuyorum.

09 Eylül 2010 20:52
Sadi ÖZBAY

Şeker Bayramı'nızı en içten dileklerimle kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim. Saygıyla.

08 Eylül 2010 22:05
CEVAP

Merhaba Sadi bey, Gül alıp gül satanlara, sabır terazilerini gülden kuranlara, Resul'unu özledikçe gül koklayanlara selam olsun. Bayramınız mübarek olsun..Selamlar saygılar....

09 Eylül 2010 20:55
Mesut KARİP

Şeker Bayramınızın şeker gibi geçmesini ve hayırlara vesile olmasını dilerim.

08 Eylül 2010 10:48
CEVAP

Merhaba Mesut bey, çok teşekkürler ediyorum. Sizlerin ve ailenizinde Şeker bayramını en kalbi duygularımla kutluyorum. Selam ve saygılarımı sunuyorum.

08 Eylül 2010 15:13
sükrüye kayhan

İzmir D.E.Ü. Hastanesinde yatmakta olan yakınım bir gence acil AB RH ( + ) kan ( trombosit ) gerekmektedir.İrtibat: Babası Erol SUN -Tlf : 0507 701 62 96 veya 0505 356 50 29 . İlgilenirseniz çok sevinirim.Sevgi ve saygıyla...Şükrüye KAYHAN

26 Ağustos 2010 08:51
CEVAP

Şükriye hanım merhaba, şuan işim gereği Uşak ilinde görevliyim. Zaten benim kanım uymuyor, ama telefon ile arkadaşlarıma ulaşmaya çalışayım. Yardımcı olabilirsem sevinirim. Allah şifalar versin, selamlar saygılar.

28 Ağustos 2010 20:47
Toplam blog
: 88
Toplam yorum
: 295
Toplam mesaj
: 47
Ort. okunma sayısı
: 1487
Kayıt tarihi
: 06.05.09
 
 

İzmirli 1968 doğumluyum. Kamu kuruluşunda İnşaat teknisyeni olarak çalışmaktayım. Hayatta güzel ve y..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster