Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Merastroloji

teşekkür ederim sevgiler

20 Şubat 2016 18:47
Muzaffer Cellek

Merhaba, Son yazıma değer verip, önererek not düşmüşsünüz. Size teşekkür için sayfanızda ulaştığımda, uçucu hosteslik yaptım diyorsunuz. Künyenizde ise "erkek" yazılı. İkileme düştüm. Hangisi doğru? Saygılar, teşekkürler.

17 Temmuz 2014 00:33
CEVAP

Bir yanlışlık olmuş herhalde ben erkek değilim. Zaten bu milliyet blog.da bir çok yanlışlıklar oluyor. Yazınız gerçekten çok güzeldi çok beğendim. Başarılarınızın devamını dilerim ! :)

17 Temmuz 2014 06:53
Ahmet YILMAZ

Başarıyı tek başımıza da elde edebiliriz. Ama yaşadığımız mutluluğu paylaşamazsak, o başarıdan hiç zevk alamayız. Bayramlar, bireylerin “toplum” olmasını sağlayan manevi harçlardır. Her yıl, daha üst basamaklara çıkarmamız gerektiği halde, onu biz kendi ellerimizle iğdiş ettik. Aile fertlerinin yılda iki kez de olsa bir araya gelmesini, sevgiyle kucaklaşmasını sağlayan bayramları, tatil niyetine kullanıp, büyüklerimizden uzaklara kaçtık. Bir “el öpmek”ten bile kaçındık. Sonra da sevgiden ve saygıdan uzak, yabancı bir toplumla karşılaştık… Bayramlaşmak tek kişiyle yapılacak bir eylem değil… Birbirimizle, her birimizle ayrı ayrı bayramlaşarak, onun hazzını yaşayacağız ki, sevincimizi paylaşıp toplumun tüm katmanlarına yayabilelim… Bu duygularla hepinize, bayram sevinci içinde geçen sağlıklı, mutlu, başarılı bir ömür diliyorum. Selam ve saygıyla…

20 Ağustos 2012 01:15
CEVAP

Size de sevdiklerinizle mutlu Bayramlar geçirmenizi dilerim.

20 Ağustos 2012 06:34
Ahmet YILMAZ

Her yıla yeni bir umutla girmek âdet olmuş... Oysa yıllar hayatımızın bir parçası değil, zamanın bir parçası. Günden güne, aydan aya, yıldan yıla geçmekle insan hayatında bir şey değişmez. Sadece ömrümüz kısalır, o kadar... Biz yine de hep beklentilerle girdik yeni yıllara... “Bu yıl daha güzel geçsin” dileklerimizi hiç eksik etmedik dilimizden. Çoğumuz hayal kırıklığına uğradık, umduklarımıza erişemedik. Şimdi 2012 yılının daha kötü geçeceğine dair çeşitli söylentiler var. Belli mi olur, tam tersine bizim için her şey daha güzel oluverir. Sonuçta bu kararı veren yüce bir varlık var. Sevgi, saygı ve selâmlarımla yeni yılınızı kutluyor, beklediğinizden daha güzel geçmesini diliyorum.

02 Ocak 2012 17:15
suzan cifci

merhabalar; ben unıversıte 4. sınıf ogrencısıyım. bıtırme projemı yenı bır lens markası bulmak userıne yapıyorum fakat arastırmalarıma ragmen henuz bırsey bulamadım. bana bu konuda yardımcı olur musunuz? saygılarımla suzan cıfcı

23 Ekim 2009 00:32
CEVAP

internetten araştırmanız gerekecek üzgün ama benim uzmanlık alanım değil :)

23 Ekim 2009 13:38
Ahmet YILMAZ

Sevinç günlerimizdir bayramlar… Durup dururken “bugün bayram” diye sevinemeyiz. Sevindiğimiz gün, bizim için bayramdır. Hayatımızda böyle mutlu olduğumuz, heyecan duyduğumuz, sevinçten havalara uçtuğumuz günler vardır değil mi? Aynı duyguları toplum olarak yaşayabildiğimiz günlerdir işte bayramlar… Ramazan bayramınızı bu coşkuyla yaşamanız dileğiyle kutluyor, selam, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

18 Eylül 2009 21:02
CEVAP

Ben de sizin şeker bayramınızı kutlar sevdiklerinizle birlikte şeker gibi geçmesini dilerim.

19 Eylül 2009 07:14
beenmaya

33 Köy 3003 Öğrenci İçin El Ele verdik. http://www.birmilyonkalem.com/?p=17439 Şimdiye kadar çeşitli kırtasiye ürünleri topladık. Aşağıdaki linke tıkladığınızda görebilirsiniz. http://www.birmilyonkalem.com/?p=18166 Hala da toplamaya devam ediyoruz. Ancak, kimse kalem kutusu almadı, pahalı! Ama el emeği, göz nurunun yerini hiç bir şey tutmaz. Belki öğrenciler için dikersiniz/diktirirsiniz ve yollarsınız. Emek ve ilginiz için teşekkürler 1MK Sitesi Kampanya Editörü Özlem Baki Ayrıntılı bilgi için birmilyonkalem@gmail.com adresine yazabilirsiniz

03 Eylül 2009 15:22
Uguristanbul

Bu dünyanın diyalektiğini gördüm şimdi sizde. Karizmatik erkekle ilgili yazınız alıntı mı değil mi bilmiyorum ama aslında kendinizi resmetmişsiniz. Bu da güzel bir ayrıntı tabi. Taktir ettim sizi. Hayatı daha keyifli hale getirmek için gereksiniminiz olan herşey var sizde. Yanılıyor muyum? Saygılarımla..

27 Temmuz 2009 10:13
yasamdan

tebessümle başlasın hafta sonunuz..selamlar..

19 Haziran 2009 09:58
Toplam blog
: 578
Toplam yorum
: 37
Toplam mesaj
: 9
Ort. okunma sayısı
: 1810
Kayıt tarihi
: 27.05.09
 
 

Herşey birbirini etkiler prensibiyle astrolojiyi bilimsel bir platforma taşımaya çalışmaktayım. Asl..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster