Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Ata Kemal Şahin

Slm Rânâ! Bloglarım kısalmadı ki. Hamişleri diyorsan onlar anlık hislerimi yansıtıyor, yoruma kapalı ve ertesi gün de siliyorum. Ben iyiyim, umarım sen de iyisindir. Sevgiler.

11 Temmuz 2016 11:46
Ümit Culduz

Vazgeçtik "yazar" olmaktan; (birazcık) rutin dışı biri olsaydınız kime nasıl yorum yazılacağını "az çok" bilirdiniz. Üye olduğunuz sitede olup bitenler sizi zerrece ilgilendirmiyor. Bu yüzden de "paaaat" diye ofsayta düşüyorsunuz. Sizin adınıza ne kadar "hazin" bir durum, değil mi?

27 Şubat 2012 22:37
CEVAP

TEK ve AÇIK CEVAP:İşte şimdi üzüldüm!Siz,yazarlıktan geçeli çok olmuş da,benim haberim olmamış?“Yazı yazıyordum!”O yüzden olacak,Beyefendi!. Şu bilinmelidir ki;ömrümün her karesine ilmek ilmek dokuduğum düsturumla,“vak’alara” gözümle şahit olduğum durumlarda müdahil olurum,ancak.“Yazarken” bile, durumu; “telaşsız olduğum, kuru gürültüye papuç bırakmadığım” için enine boyuna ve iyi müşahade ederim. Olayın içinde olmasam da, aylardır “bunca yazılandan çıkardığım doğru tespitle”“gerektiğinde”bana olay(lar)ı anlatan“yüreğine inandığım dostlarıma”(ki onlar, kendi haklarını kendileri koruyacak güçtedir) veya GÖRÜNEBİLEN YÜREKLERE var gücümle ve USÛLÜ İÇİNDE destek olurum. Bunun dışında, kulaktan kulağa oynamaya, kör dövüşüne vaktim yoktur!Durumu;“yazar, araştırmacı ve gerçek okuyucu sayfası”olduğuna inandığım ve“İÇİNDE BİLİNÇLİ OLARAK YER ALDIĞIM” MB BLOG SAYFALARINDAKİ tüm yazarlara, okuyuculara,yürek taşıyan insanlara açıkça beyan ederim.( Ümitsiz vak’a olduğu için YAZMAM GEREKTİ.İLGİNİZE)

28 Şubat 2012 11:19
Toplam blog
: 191
Toplam yorum
: 901
Toplam mesaj
: 2
Ort. okunma sayısı
: 755
Kayıt tarihi
: 21.07.09
 
 

“Yazı yazmak” bir Yürek Yolculuğudur. Okumak ve yazmak bana Edebiyat alanının kapılarını açtı… Ed..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster