Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Recep Altun

Efendim, saygılarımla; Yazınızın altında arıyorum, yorum yaz komut sekmesi yok. Acaba siz yazılarınızı yorum yazmaya kapattığınız için mi yorum yaz komut sekmesi görünmüyor. Ben daha blogda yeni olduğum için özür dilerim. Kur'an-ı Kerim'den ayetlerle destekleyerek anlattığınız bu Reiki ilahi nur ile ilgili takıldığım bir yer var, onu sormak istiyorum: "...amaç fena olmaktır,amaç fenafillah makamıdır. Amaç onda var olmak değil, aksine O'nda yok olmaktır." Bu cümle ile anlatmak istediğinizi tam kavrayamadım. Hem fena olmak gerekiyor, hem de O'nda yok olmak gerekiyor. Efendim bukonular benim de ilgimi çeken konulardır. Ne yazık ki, bu işin doğrusunu öğrenecek doğru dürüst bir kaynak bulamadım. (K.Kerim hariç) Bu güzel paylaşımınız için çok teşekkür ederim. Beni aydınlatmak isterseniz: recepaltun55@hotmail.com e.posta adresimdir. blog.milliyet.com.tr/ra55 blog yazarıyım. Allah'a emanet olunuz.

06 Kasım 2009 09:25
SAMET SERBEST

Merhaba Emine Hanım Reiki konusunda yazdığınız blogları okudum. Felsefe gibi konuları sizin gibi araştıran bir kişinin yazdıklarından okumak ve insanların bilinçlenmesini sağladığınız için S&S olarak teşekkür ediyorum. Bende Siyaset ve ekonomi kategorilerinde yazıyorum. Bloğumu ziyaret ederseniz sevinirim.

30 Ekim 2009 18:39
begümce

sevgili emine, seninle ortak noktamız çok. yazılarını takip edeceğim. sende benim kişisel gelişimle ilgili yazılarımı okumanı öneririm. bende MB'da yeni yazmaya başladım. sevgiler...

28 Ekim 2009 01:06
Toplam blog
: 13
Toplam yorum
: 0
Toplam mesaj
: 3
Ort. okunma sayısı
: 3678
Kayıt tarihi
: 20.08.09
 
 

Almanca Mütercim Tercümanlık 4. sınıf öğrencisiyim. Şu anda Öğrenci değişim programı dolayısı ile Po..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster