Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Recep Altun

Merhabalar Sabahattin Gencal, Hocam. Ben, Recep Altun. Milliyet blogda yıllardır değişik mahlaslarda ve değişik profillerde yayın yaptım. Kendi hakiki adımda da yayın yaptım. Şu anda KÖSEOĞLU mahlası ile ve kendime ait bir profil resmi ile yayın yapmaya çalışıyorum. Sürekli mahlas adımı değiştirmekten dolayı haklı olarak serzenişte bulunanlar oldu. Ben de Milliyet Blog'da yazı ve yorumlarımı paylaştığım arkadaşlarımı bilgilendirmek için bu mesajı hazırlayarak gönderiyorum. Sürekli olarak böyle bir mahlas ve profil değişikliğinde bulunarak sizlere verdiğim rahatsızlıktan dolayı çok özür dilerim. Eğer yayına devam etmeme müsaade ederlerse,bundan böyle KÖSEOĞLU mahlası ve profilimde görülen profil fotoğrafı ile yayın ve yorum yapmaya devam edeceğim. Selam ve dualarımla birlikte en Güzel'e emanet olun.

07 Ekim 2015 07:51
Ahmet YILMAZ

Başarıyı tek başımıza da elde edebiliriz. Ama yaşadığımız mutluluğu paylaşamazsak, o başarıdan hiç zevk alamayız. Bayramlar, bireylerin “toplum” olmasını sağlayan manevi harçlardır. Her yıl, daha üst basamaklara çıkarmamız gerektiği halde, onu biz kendi ellerimizle iğdiş ettik. Aile fertlerinin yılda iki kez de olsa bir araya gelmesini, sevgiyle kucaklaşmasını sağlayan bayramları, tatil niyetine kullanıp, büyüklerimizden uzaklara kaçtık. Bir “el öpmek”ten bile kaçındık. Sonra da sevgiden ve saygıdan uzak, yabancı bir toplumla karşılaştık… Bayramlaşmak tek kişiyle yapılacak bir eylem değil… Birbirimizle, her birimizle ayrı ayrı bayramlaşarak, onun hazzını yaşayacağız ki, sevincimizi paylaşıp toplumun tüm katmanlarına yayabilelim… Bu duygularla hepinize, bayram sevinci içinde geçen sağlıklı, mutlu, başarılı bir ömür diliyorum. Selam ve saygıyla…

20 Ağustos 2012 18:21
CEVAP

Ahmet Bey, Bilmukabele Bayramınızı kutlarken sağlık ve mutluluklar dilerim. Mesajınız için de sizleri tebrik ederim. Veciz bir biçimde gerçeği yazdınız. Hayırlı günler dileğiyle.

26 Ağustos 2012 12:42
Şennur Köseli

Hocam merak ediyordum sizi hoşgeldiniz.

28 Mayıs 2012 22:38
CEVAP

Çok teşekkür ederim. Hamd olsun sağlığımız iyi. Hiç bir yere de gittiğim yok. Bahane de üretmek istemiyorum. Belki yaşlılığımdan, belki de aradığım ortamı bulamadığımdan ... her nedense yazmak gelmedi içimden. Daha doğrusu Milliyet blog'a uğrayamadım hiç. Yani sizler gibi kıymetli, yetenekli yazarları bile okuyamadım. Ama inşallah bundan böyle düzenli yazamazsam da okumaya çalışacağım. Hayırlı günler dileğiyle.

29 Mayıs 2012 20:51
Ahmet YILMAZ

Her yıla yeni bir umutla girmek âdet olmuş... Oysa yıllar hayatımızın bir parçası değil, zamanın bir parçası. Günden güne, aydan aya, yıldan yıla geçmekle insan hayatında bir şey değişmez. Sadece ömrümüz kısalır, o kadar... Biz yine de hep beklentilerle girdik yeni yıllara... “Bu yıl daha güzel geçsin” dileklerimizi hiç eksik etmedik dilimizden. Çoğumuz hayal kırıklığına uğradık, umduklarımıza erişemedik. Şimdi 2012 yılının daha kötü geçeceğine dair çeşitli söylentiler var. Belli mi olur, tam tersine bizim için her şey daha güzel oluverir. Sonuçta bu kararı veren yüce bir varlık var. Sevgi, saygı ve selâmlarımla yeni yılınızı kutluyor, beklediğinizden daha güzel geçmesini diliyorum.

02 Ocak 2012 23:23
CEVAP

Bilmukabele yeni yılınızı kutlarken sağlık ve mutluluklar dilerim.

03 Ocak 2012 05:04
Şennur Köseli

MUTLU SENELER DİLİYORUM

29 Aralık 2011 10:11
CEVAP

Bilmukabele yeni yılınızı kutlarken mutluluklar dilerim.

29 Aralık 2011 13:00
Ahmet YILMAZ

Sabahattin bey, Bayramın huzur ve mutluluğuna gölge düşürecek olaylarla sarsıldık bu bayrama girerken yine... Ama hayat devam ediyor... Bir musibet bin nasihattan evlâdır demiş atalarımız... Yaşadığımız olaylar, umarım böyle bir hayra vesile olur. Selam ve sygılarımla sağlıklı, mutlu, huzurlu nice bayramlara erişmenizi temenni ediyorum.

09 Kasım 2011 13:56
CEVAP

Merhaba Ahmet Yılmaz Bey, Bilmukabele bayramınızı tebrik ederken ulusça sağlıklı, huzurlu günler dilerim. Ayrıca mesajınız için de teşekkür ederim. Musibetlerden inşallah ders alırız. Hayırlı günler dileğiyle.

09 Kasım 2011 16:14
BELGİN ERYAVUZ

Sayın öğretmenim, Öncelikle derginiz hayırlı uğurlu olsun. Benim doğa ile ilgili pek yazım yok ama ''Doğanın Tamtam Sesleri '' isimli bir yazım vardı eskilerde yazdığım. Onu bloğumdan bulabilirsiniz rahatlıkla arama butonundan diye düşünüyorum. Okuyun isterseniz alıp kullanabilirsiniz. Ben ise gurur duyarım ancak. Ve bir katkım olursa çokca da mutlu olurum. Bu arada bloğuma da hoşgeldiniz diyememiştim bu vesile olsun. Sizi tanıdığıma çok memnun oldum. Saygılarımla.

16 Ekim 2011 13:54
Yurdagül Alkan

Bloglarımı ziyaretinizden mutluluk duyduğumu belirtmek isterim. Amacım, insanların yaşamlarındaki mutluluklarına ve başarılarına bir parçacık da olsa katkıda bulunmak. Selam ve saygılarla...

13 Mayıs 2011 11:33
Pervane

Sayın Hocam, BLOGSPOT' artık erişim sağlanabiliyor, kısaca mahkeme engeli kalkmış!.. Saygılarımla.

22 Nisan 2011 08:42
MeLi

Hocam Haydarpaşa Lisesi'nde veya Nevzat Ayaz Lisesi'nde görev aldınız mı? Şu an hangi okul olduğunu çıkaramıyorum ama bana edebiyatı , yazmayı çizmeyi sevdirensiniz. Çok okul değiştirdiğim için hatırlayamıyorum mazur görün.

19 Nisan 2011 02:01
Toplam blog
: 181
Toplam yorum
: 287
Toplam mesaj
: 13
Ort. okunma sayısı
: 626
Kayıt tarihi
: 29.03.11
 
 

1943'te Trabzonda doğdu. Erzurum Yavuz Selim İlköğretmen okulunu bitirdikten sonra girdiği Bursa Eğ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster