Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Ahmet YILMAZ

Her yıla yeni bir umutla girmek âdet olmuş... Oysa yıllar hayatımızın bir parçası değil, zamanın bir parçası. Günden güne, aydan aya, yıldan yıla geçmekle insan hayatında bir şey değişmez. Sadece ömrümüz kısalır, o kadar... Biz yine de hep beklentilerle girdik yeni yıllara... “Bu yıl daha güzel geçsin” dileklerimizi hiç eksik etmedik dilimizden. Çoğumuz hayal kırıklığına uğradık, umduklarımıza erişemedik. Şimdi 2012 yılının daha kötü geçeceğine dair çeşitli söylentiler var. Belli mi olur, tam tersine bizim için her şey daha güzel oluverir. Sonuçta bu kararı veren yüce bir varlık var. Sevgi, saygı ve selâmlarımla yeni yılınızı kutluyor, beklediğinizden daha güzel geçmesini diliyorum.

02 Ocak 2012 15:15
Ahmet YILMAZ

Levent bey, Bayramın huzur ve mutluluğuna gölge düşürecek olaylarla sarsıldık bu bayrama girerken yine... Ama hayat devam ediyor... Bir musibet bin nasihattan evlâdır demiş atalarımız... Yaşadığımız olaylar, umarım böyle bir hayra vesile olur. Selam ve sygılarımla sağlıklı, mutlu, huzurlu nice bayramlara erişmenizi temenni ediyorum.

09 Kasım 2011 16:54
Mediha Kubali

Merhaba,yazınızı okudum,ne yazıkki birçoklarımızın çocukları,sevgiden mahrum büyütülüyorlar.Dolayısı ile merhamet ve sevginin olmadığı yerde,her türlü kötülük var.Sevgi ailede başlar,okullarda devam edilir.Her evde bir ev hayvanı çocuklarla büyütülse,çocuk hem sorumluluğu,hemde sevgiyi ve merhameti öğrenir.sevgilerimle.

20 Temmuz 2011 22:28
CEVAP

Maalesef haklısınız. Çocuklarımıza bu sevgi aşılanmıyor. O kadar başka olaylara dalmışız ki; evdeki aileler bile bunu sağlayamıyorlar. Evde ortama uygun bir hayvan beslenmesi fikrinizin altına imzamı atarım. Paylaşımınız için teşekkür ederim.

21 Temmuz 2011 01:06
Toplam blog
: 106
Toplam yorum
: 40
Toplam mesaj
: 3
Ort. okunma sayısı
: 1586
Kayıt tarihi
: 11.07.11
 
 

Metin ve haber yazarı ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster