Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Janserey Nalan YILDIZ

Tamamen tesadüfen gördüm Eritrositlerin Aşkı'nı. Paylaşabildiğim her yerde de paylaştım. Çok özgün bir şiir ayrıca "eritrositler" sanırım ilk defa şiire konu oldular. Harika :)

24 Ocak 2017 10:49
CEVAP

Çok teşekkür ederim. Görmeyi bilirsek, aşk zaten her zaman her yerde. Sevgiler...

27 Ocak 2017 17:19
Öğretmenım

Geçen gün okulumuz kütüphanesinde öğrencilere kitap okurken, sizin bir kitabınıza rastladım.. ''Ben aslında yalnız seni yazmak istemiştim '' kitabınızın adı.. Çok ama çok beğendim.. Sonrasında; Göremediniz ve Çölde bir gül yetiştiremek adlı şiirlerinizin fotokopisini aldım..Evde defalarca okudum.. Tek kelime mükemmel olan şiirleriniz için nette size ulaşıp teşekkür etmek isterken, sayfanıza ulaştım.. Ne tesadüf ki, siz de burada yazıyormuşsunuz.. Yüreği kocaman, sevgi dolu insana, içten selam ve sevgilerimle.. Başarınız daim olsun.

05 Mayıs 2011 10:11
Ahmet YILMAZ

Normal günlerimizi “bayram”a döndürme gayreti içinde olmamız gerektiği halde, biz 3-5 günlük bayramlarımızı bile ağız tadıyla kutlayamıyoruz. Her türlü imkânlara ve şartlara sahip cennet vatanımızda, sanki bilerek veya bilmeyerek hayatı kendimize zehir etmeye, cehennem ıstırabı çekmeye bayılıyoruz. İnsan olmanın meziyetiyle aklımızın mantığımızın gösterdiği aydınlık yolda, sorumluluklarının ve görevlerinin bilinciyle hareket eden şuurlu vatandaş olarak daha güzel günlerde bayramlar yaşama azmi ve heyecanıyla dolmanızı arzusuyla, bayramınızı (maalesef zamanında yetiştiremediğim içingecikmeli olarak) kutluyor, güzellikler diliyor, selam ve saygılarımı sunuyorum.

01 Aralık 2009 02:31
Ahmet YILMAZ

Sevinç günlerimizdir bayramlar… Durup dururken “bugün bayram” diye sevinemeyiz. Sevindiğimiz gün, bizim için bayramdır. Hayatımızda böyle mutlu olduğumuz, heyecan duyduğumuz, sevinçten havalara uçtuğumuz günler vardır değil mi? Aynı duyguları toplum olarak yaşayabildiğimiz günlerdir işte bayramlar… Ramazan bayramınızı bu coşkuyla yaşamanız dileğiyle kutluyor, selam, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

18 Eylül 2009 02:09
Şahin ÖZŞAHİN

Azizim : Seni tanımıyorum, fakat azizim diyorum şiirlerini sevdim tebrik ediyorum.Sevgiler.

19 Nisan 2009 22:09
Toplam blog
: 13
Toplam yorum
: 34
Toplam mesaj
: 5
Ort. okunma sayısı
: 53
Kayıt tarihi
: 03.07.06
 
 

Rengârenk şiir çiçekleri arasında yaşayan bir kardiyolog... Güneşin avucundan aldıkları ışığı koynu..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster